reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

No ja wyboru nie mam, bo muszę leżeć, jedyną aktywność wykazuję gotując obiad. Pewnie, że wolałabym wszystko sama, lubię jak jest po mojemu i denerwuję się, jak ktoś robi inaczej, no ale są priorytety... M wczoraj pierwszy raz w życiu mył okna i muszę go pochwalić, że nieźle sobie z tym poradził :tak:
No a ogólnie to raj, nic nie robię, a wszystko zrobione :-D
 
reklama
hej
no ja nie mam w nikim pomocy wszystko robimy i przygotowujemy sami z mezem- w nim mam oparcie i wiele pomocy!bo mieszkamy w UK a nasze rodzinki sa w PL i Slowacji.Oczywiscie pryjada nam pomoc potem mamy jak sie narodzi synek-ale nie beda tu mogly byc miesiacami.
wiec z 1ej strony jest przykro czasem ale z 2giej-jestesmy niezalezni i robimy po swojemu ;)


p.s. do meza przyszla do pracy dziewczyna ktora ma swinska i zamiast siedziec w domu to pracuje bo stwierdzila ze nie stac jej byc na zwolnieniu!co za kretynka
 
Uhuhuhuh:szok: Ale mnie spięło przed chwilą - piramidka mi urosła po prawej stronie i nie chciała zejść, no-spa poszła w ruch, no i co bardzo ważne w moim przypadku odwiedziny w toalecie bo z tym dalej problem:sorry2::sorry2: Ech, ale to tak ni z tego ni z owego.... Pisałyście o kłuciach-też je mam:baffled:
 
moja znajoma urodziła kilka dni temu dzidziusia ... urodziła chłopca... a całą ciążę na każdym usg wychodziło że będzie dziewczynka ... dziewczyna musi od nowa wszystko szykować ;-) Syn w sukienkach nie bardzo by wyglądał :)
 
Mi gin dal 95 proc ze bedzie dziewczynka, i moj maz zyje tymi 5 proc a moze sie uda.. na chlopca.. a teraz elunia dzieki Tobie.. te procenty sie podwyzszyly haha :-D:-D:-D

Wlasnie wracam od poloznej, wszystko oki doki u mnie.. Kingunia sie przekrecila i juz nie jest glowka w dol..:sorry2: I znow czekanko,zeby wrocila do wyjsciowej pozycji.. :happy2:

A pomocy nie mam i teraz i nie mialam wczesniej... wszystko zrobilam sama.. sama prawie wychowalam i to nie jest takie trudne.. i jak ktos ladnie zauwazyl, wszystko sie robi po swojemu ! O! :-D:-D
 
A ja wam zazdroszcze tego ze nie mieszkacie w polsce... ale tylko dlatego ze robicie to na co macie ochote i nikt się w wasze sprawy nie wtrąca... ja to już siły nie mam na to wszystko... jestem po słubie 2 lata sami mieszkamy i sami się utrzymujemy... a znosic musze niestety wszystko tak jakbym była od kogoś zależna.... oczywiście chodzi o teściów... ale szkoda gadac:angry:
 
Właśnie wróciłam z usg i wizyty u lekarza.I tak zmienił się termin porodu na 17 wrzesień i to już na pewno bo wyszło tak któryś raz.Zawsze kilka dni wcześniej.Malutka waży 2300:-)!!!I wszystko wygląda dobrze.Co najważniejsze obróciła się główka do dołu:-).
To że tak zle się czuje i że tak bardzo twardnieje mi brzuch to już tak zostanie bo( jak to słyszymy wszystkie) organizm przygotowuje się do porodu.Dalej mam brać magnez i nospę i tyle.Następna wizyta 18 sierpnia.
 
reklama
moja znajoma urodziła kilka dni temu dzidziusia ... urodziła chłopca... a całą ciążę na każdym usg wychodziło że będzie dziewczynka ... dziewczyna musi od nowa wszystko szykować ;-) Syn w sukienkach nie bardzo by wyglądał :)
Też mam czasami takie podejrzenia-że jednak chłopca urodzę,m.oszalałby z radości oczywiście:-DSukieneczek nie kupuję bo mam cały zestaw po starszych-kolorki akcesoriów tez mieszane z przewagą turkusu i błękitu bo bardziej lubię niż róż,więc jeśli urodzi się Julianek zamiast Marysi to nie będzie tonąć w dziewczęcych kolorach.Od przyszłego tyg.zaczynamy remont i trochę przeraża mnie to,ale już ostatni dzwonek.
Po 2 koszmarnych nocach w końcu się wyspałam pożądnie i brzusio już nie boli.Może jednak dotrwam do końca miesiąca z tą pracą.
 
Do góry