reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Makta, ja też nie liczę na USG, zobaczymy co powiedzą podczas wizyty 19 .08. Ja muszę zrobić mocz na białko, prywatnie,bo ostatnio miałam w moczu. A tutaj nie zwracają na to uwagi, powiedzieli, że mam więcej odpoczywać i to całe zalecenia.Wolę się sama pilnować.
 
reklama
Kurcze Drodka ja byłam przekonana, że białko to oni w moczu sprawdzają...a gdzie robiłaś takie badanie?? Nie było z tym problemu tutaj?? ja nawet nie mam zielonego pojęcia gdzie moge znaleźć jakieś laboratorium w okolicy...a miałas jakies objawy, ze sama zdecydowałas sie na to badanie??
 
witam serdecznie ..........

to może juz pora na wybranie moderatora, aby zrobił porządek na forum i pilnował go , bo faktycznie powstaja watki jedno postowe i robi sie zamieszanie ..... i bałagan :tak::-D:tak:

a ja właśnie zabrałam sie za prasowanie, dobrze, ze nie ma upału bo chyba zajęłoby mi to cały dzionek, a to tylko jedna suszarka, a i tak wysiadam, chociaż prasuje na siedząco to jednak gorąco od tego żelazka :tak:

a za oknem przyjemny chłodek :tak:

co do spania, to mi najlepiej śpi sie nad ranem czyli ok. 5.00-8.00 czyli kiedy pora wstawać i małego przyszykowac do przedszkola :tak: a i pozycje boczne odpadaja, bo wtedy malenstwo tak kopie, że ho ho ...... spanie tylko na pleckach .......:tak:
 
oj dziewczyny ale Wam fajnie, u mnie w Wa-wie zaduch 31 na termometrze :-( słońce wychodzi z za chmur to się chowa ale po deszczu teraz duszno bo to paruje wszystko - masakra :eek:
 
Makta, drodka sprawdzaja bialko w moczu,ale moze nie bylo tego az tak duzo by robic jakies dodatkowe badania czy co.. tylko na granicy jakies gornej normy..

Witam wszystkich :-D Ja tez zaraz do poloznej smigam.. Dzis 05 08 Wed ? ehehehe musze sie upewnic co by nie isc drugi raz na marne haha :-D:-D:-D a pozniej do mojej firmy wyjasniac pomylke z wyplata eh :wściekła/y:
 
HeyPrzypomniałyścied mi o ubraniu dla mnie na wyjście ze szpitala. Znając zycie, mój M przyniósl by moje jeansy w rozmiarze 34:)takie przed ciążą. No skąd ma niby wiedzieć, że brzuszek nie znika tak szybko.Co do koszuli to ja kupiłam taką rozpinaną na górze, prostą siwo rózową ze słodkim słonikiem:) ja lubie takie młodzieżowe rzeczy. Oczywiście do porodu mam taka gorszą z ciucholandu.Zaczynam już(dopiero)zakupy dla maluszka. Ubranka mam ale chodzi o te grubsze sprawy. Kupiłam fotelik grillo dziś może rodzice przywiozą mi wózek deoltim puma, łozeczko turystyczne graco i będe mogła kupić pościel.Martwię się, może niepotrzebnie, może babki w naszym stanie i takie marudy jak ja maja tak. Ja zauważyłam upław, trawają pewnie ze 3 tyg ale teraz się nasiilły. Są białawe cos ala śluz. Musze iśc do lekarza, miałam za 2 tygodne ale chyba spróbuje w tym tygodniu bo się matwię. Nie wiem czy tez tak macie bo słyszalam ze to niby normalne a mnie zaczyna niepokoić. Brzuch nie boli tylko jak dostanę w jajnik(takie wrażenie) to zakuuje na chwilę, mała się rusza, nieraz podskakuje:) a noce jakoś przesypiam.Jak któraś też boryka się z problemem takiego śluzu, to proszę o radę. A rano jakby był gestszy ale bez grudek.
 
No to Princi troche mnie uspokoiłaś. Miałam sie pytać dzisiaj położnej właśnie o to białko. A teraz moge sie skoncentrowac na innych pytaniach :tak::tak:
Sarenka Ty tez zdecydowałas sie tylko na łóżeczko turystyczne?? dzisiaj wlasnie sie podpytywałam dziewczyn na watku zakupów o takie rozwiazanie i musze przyznac, ze jestem prawie przekonana. Tylko porzadny materacyk dokupie i bede miała z glowy. Teraz tylko musze przedyskutowac to rozwiazanie z moim M. bo obiecałam mu że o wszystkim bedziemy decydowac wspólnie. Wiec nawet wkładki laktacyjna ze mna ostatnio wybierał hehehehe:-D:-D:-D
 
reklama
Sarenka ja bym sie martwila jakbym miala takie uplawy jak ty i tyle sluzu..jeszcze jakies grudki ? Lepiej kontrolnie idz do gina niech sprawdzi...

A ja ide sie szykowac bo za 45 minutek wizyta u poloznej :tak:
 
Do góry