reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja tez się na dzisiaj odmeldowuję :)
Kasiunia...spokój przede wszystkim. wiem, ze to trudne ale jeśli to po badaniu moze się zdarzyć ja bym poczekała. Odpoczywaj, pooddychaj spokojnie i na pewno wszystko bedzie dobrze...zobaczysz
Miłego wieczorku dla Was i spokojnej nocy dla Was i Waszych Kruszynek :)
 
reklama
Kasiunia123 a masz mozliwosc zadzwonic do gin? jak masz sie stresować to bez sensu - lepiej skonsultuj :) a jak faktycznie tak malo malusio to za pewne na pewno wszystko jest dobrze :)
 
kasiunia123-slyszalam ze po badaniach ginekologicznych to sie zdarza, tylko sie denerwuj-pewnie jak zadzwonisz do ginekologa to sie troche uspokoisz
 
Kasiunia moja kolezanka miała to samo po badaniu pojawiła sie kre ponoć pod koniec ciązy to częsta przypadłość tzn może do takiego czegoś dojśc i bezpośrednio nie zagraża to dziecku jak obawiasz sie czegokolwiek dzwoń do ginekologa lub szpitala trzymam kciuki:-)
 
Kasiunia tak może się zdarzyć jak gin jest niedelikatny i wziernik na przykład źle użyje, a tam wszystko delikatne mamy zwłaszcza teraz, z tego malutka plamka zazwyczaj zostaje ale jeżeli jest tego więcej to dla świętego spokoju skontaktuj się z nim albo ze szpitalem, będziesz miała spokojniejszą nockę. No i daj znać nam szybciutko co i jak. Trzymamy kciuki.
 
mnie po takim badaniu z udziałem wziernika zawsze boli podbrzusze bo jak mi gin naciąga wszystko tym urządzonkiem a jeszcze takie wrażliwe te krocze teraz przy końcu to aż mnie skręca.
ja mam nadzieję Kasiunia, że wszystko ok i trzymam kciuki żeby tak było :tak:
coś spać nie mogę bo dzidziol się tak naciąga elegancko, ze mnie aż brzuch boli a ze złości, że ma tak ciasno to tupie co jakiś czas nogami i się czuję jakbym miała karabinek maszynowy w brzuchu:happy2:
 
No dokładnie, dość nie przyjemne to jest.

A ja mam takie pytanko z innej beczki, nie kojarzę czy był temat poruszany i czy tu powinnam pisać czy w innym miejscu. Czy któraś z Was zastanawiała się albo też ma jakieś doświadczenia z Bankami Komórek Macierzystych?
Są takie 2 które wiem że dość dobrze funkcjonują Krew Pępowinowa - Polski Bank Komórek Macierzystych SA. i Bank komórek macierzystych, krwi pępowinowej NOVUM ale co dalej? Macie jakieś zdanie pozytywne bądź negatywne? Wiem że na razie w Polsce nie było za wiele badań i przeszczepów.
 
reklama
Witam z rana wszystkie mamy przyszłe badz juz obecne:-) ja spać coś nie mogę wg pogody zapowiada sie ładny dzien nie wiem co będe robić jak wstałam tak wcześnie... pewnie sie najem zaraz i położę spowrotem:rofl:
 
Do góry