reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Anek29- ADAŚ to piękne imię, mój tatuś ma tak na imię, i błagam cie nie przejmuj sie gadaniem jakis koleżków! to wasze dziecko i wasza sprawa, a kade imie moze sie komuś źle kojarzyc, u mnie w rodzinie tez bunt ze tyle Wiktorii i takie oklepane i w ogóle.a le to nasza córeczka i bedzie tak jak my postanowimy.
 
reklama
Ja też się nasłuchałam, że Anie to zawistne i zazdrosne, no i oczywiście najpopularniejsze imię w Polsce, ale cóż mnie to obchodzi, co kto sobie myśli. Mi się Anie dobrze kojarzą, a akurat to imię było popularne wśród dziewczynek 20 lat temu, małych Ań jest raczej mniej, ale to też nie ma znaczenia. Po prostu tak chcemy i już, babcia mojego męża tak miała na imę, na drugie nasza niunia bedzie miała Irena, po mojej babci. I już. Koniec kropka, nie dajcie się dziewczyny zwariować. Pozdrawiam z lekko zachmurzonych Mysłowic
 
syla28, jot79
Dzieki dziewczyny :-) ja wiem ze nie powinnam sie przejmowac gadaniem innych ale jakos sie przejmuje:sorry:
Ostatnio po wyjsciu tych znajomych nawet glowa mnie rozbolala, najbardziej wkurza mnie ze mowilam im zeby tak nie mowili i ze mnie denerwuja ale "jak groch o sciane" przy nastepnej wizycie znow powrot do tematu. Wkurzaja mnie:wściekła/y:
Jak tak mozna denerwoawac kobiete w ciazy-zero szacunku. Niby potem przepraszaja ale co mi z tego jak ja juz sie zdenerwuje. Nastepnym razem po prostu jak sie mnie znow zapytaj o imie nie bede odpowiadac:no:
 
Anek29 - każde imię będzie się komuś źle kojarzyło. My chcieliśmy od zawsze dać naszej córeczce na inie Maja, teraz wszyscy mówią że Maj jest strasznie dużo. Trudno będzie o jedną więcej:) Pozdrawiam z zapłakanej deszczem Bydgoszczy
 
Anek - moj synus ma na imie Adas i pasuje do niego jak zadne inne - na moim profilu mozesz zobaczyc jaki z niego smyk :-D, on bardzo lubi swe imie i jest radosnym , usmiechnietym dzieckiem
Gadanie innych - musisz sie nauczyc nie sluchac takich bzdur - imie nie ma tu nic do rzeczy raczej kto jak zostal wychowany i jakie mial przyklady w dziecinstwie
Adam - popieram:tak::tak::tak:
Co do glukozy i baddania to dziwne ze same musicie kupowac te glukoze i musicie siedziec ? Ale co kraj to pewnie obyczaj , tutaj zachodzisz , dostajesz do wypicia szklaneczke :-D, i masz wrocic za godzine na pobranie , a chodzic mozesz sobie ile chcesz , to nie ma wplywu na badanie
Filantropku - a co to za plik o czekoladzie ? wprawdzie teraz za nia nie przepadam jak wczesniej ale mysle ze jak urodze to apetyt mi wroci na male czekoladowe co nie co :happy:
A teraz musze nadrobic reszte postow bo zaleglosci mam mega-wielkie....
 
u mnie z imionami też jest "problem", ale od samego początku.. chciałam Amelkę, nie bo już jest jedna w rodzinie.. Anielkę (po prababci) - "za jakie grzechy"(mój bart tak zapytał), to stwierdziłam że Hania - dziewczyny w pracy wyśmiały, że wieśniara taka że dać jej widły i do gnoju (to mnie zabolało nie powiem), moja mam z kolei uważa, że to jest ładne imię, ale ona zna dwie Hanny i że są "pier***ęte", mnie się nigdy nie podobało żadne imię męskie i mama moja się uparła na Eryka. i tak już chyba 4 msc jestem przekonana że Eryk to najlepsze imię jakie moglismy wymyslic, a ty nagle przyszła szwagierka twierdi, że tragedia bo jej się to z Modą na skuces kojarzy i żebyśmy krzywdy dziecku nie robili... ehhhh prawda jest taka, że póki dzidziuś sie nie urodził, to imię jest tylko imieniem... a kiedy widzi się dzieciątko to może ono mieć na imię nawet Kupa Smalcu a i tak nikt nie pomyśli, że to imię jest brzydkie... bo będzie się kojarzyć z najsłodsza istotką na świecie
 
Hej;-)

nie mozna sie przejmowac opinia ludzi i gadaniem!imie dla dziecka trzeba takie wybrac, zeby podobalo sie rodzicom i pasowalo do nazwiska( ja tez na to patrze)

Moj przyszly chce dac na imie naszemu synkowi Luis (tez mi sie podoba) ale moje ukochane imie jest Leon.I wiem , ze kojarzy sie z seat'em czy 'zawodowcem' ale mnie sie takie podoba i pasuje do nazwisk jak i bedzie dobrze wymawiane na Slowacji w Polsce i UK.
Wiec pozostaje mi przekonywanie mojego przyszlego do imienia Leon:happy:
i czuje, ze sie uda- zreszta ja jak mowie do mojego dziecka to mowie do niego Leon i tak
 
Luis mi się kojarzy z takim chłopczykiem o dziewczęcej urodzie, bo mam Kuzynkę Luisę i ona ma takie mega piękne oczka, rzęsy prawie po same brwi.. i jej brat ma takie same.. i jakoś tak mi się kojarzy :-)

Nie ma takiego imienia żebyś ludziom dogodziła... Ja to wiem od lat... u mnie w rodzinie sporo dzieci się narodziło i zawsze wkurzało mnie gadanie ciotek, że Oliwia to takie zwymyślane, Lura to jak z burdelu, Anna zbyt prostackie itd... Tak jak napisano wyrzej.. wszystko zależy od tego w jakiej rodzinie dzieciątko się wychowa.. a niech się urodzi setna Laila, Kunegunda czy Pankracy i niech dają przykłąd tym "niefajnym" swoim imiennikom
 
reklama
Z tego co wiem to Luis to francuskie imie inaczej jest to Ludwik.Ale ja i tak bede miala Leona i juz ;)
ale jasne , ze imiona sie roznie kojarza i kazdemu inaczej-zalezy od srodowiska,regionu itp
wiec trzeba takie wybrac aby nam sie podobalo-rodzicom!!!
 
Do góry