reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Luis mi się kojarzy z takim chłopczykiem o dziewczęcej urodzie, bo mam Kuzynkę Luisę i ona ma takie mega piękne oczka, rzęsy prawie po same brwi.. i jej brat ma takie same.. i jakoś tak mi się kojarzy :-)

Nie ma takiego imienia żebyś ludziom dogodziła... Ja to wiem od lat... u mnie w rodzinie sporo dzieci się narodziło i zawsze wkurzało mnie gadanie ciotek, że Oliwia to takie zwymyślane, Lura to jak z burdelu, Anna zbyt prostackie itd... Tak jak napisano wyrzej.. wszystko zależy od tego w jakiej rodzinie dzieciątko się wychowa.. a niech się urodzi setna Laila, Kunegunda czy Pankracy i niech dają przykłąd tym "niefajnym" swoim imiennikom
O przepraszam ! Kunegunda to piekne imie od ktorego wywodzi sie przepiekna KINGA :-D:-D:-D
 
reklama
Hey DziewczynyJa dziś po wizycie u urologa. Dowiedziałam się że zastój to nie jest ażtak bardzo niepokojący w czasie ciąży, bo mogłam mieć chwilową przygnieciona nereczkę:) w każdym razie musze zrobić dobre usg i najlepiej być pod obserwacją.No i badanko na posiew ujemnie wyszło:)Widzę że widzicie o imionach. Wybory jak według mnie trafne, i jakoś nie ma jakiegoś booom na jedno imię tylko raczej mamy rózne gusta. Leon, Adaś, Ania, Amelka .. kurcze a ja nie wiem mój jets Skarbuś albo maluszek i jakoś inaczej nie wiem jak Je nazwać. Miała być Kasia, a chłopiec no mi sie podoba Maksymilian, no ale mojemu sie nie podoba, coś wymyślimy. Jeszcze troszkę czasu na podjęcie decyzji mamy. Zaraz zmykam do domku robić obiad bo jutro jadę w trase i będe zmęczona by stać w garach.Więc jutro nnie zajrzę na bb a weekend tez zostaję w domu. Więc juz życze fajnego weekndu .
 
Dziewczyny nie wiecie czy mi sie nalezy gruszka ?? wczasy z pracy...wlasnie dostalam na lewo cynk ze wnioski tylko do jutra przyjmuja a mnie nikt z pracy nie zawiadomil super :-:)-( a 1200zl droga nie chodzi...fajna zajebista praca i koledzy...a nie wiem czy dam rade jutro pojechac bo leze caly dzien brzuszek boli :-( moze mi sie nie nalezy?? choc podobno tak
 
Hm...wkleiłam 2 suwaczki i ....rozbieżność jednego tygodnia :crazy::confused::confused::confused::confused:

Kroptusiu nie wiem czy ci się należy ale możesz zawsze spróbować złożyć wniosek. To nic cię nie będzie kosztowało, a ewentualnie możesz zyskać.

Ale żeście się rozpisały...pół dnia przerwy a tu tyle stron
 
Hm...wkleiłam 2 suwaczki i ....rozbieżność jednego tygodnia :crazy::confused::confused::confused::confused:

Kroptusiu nie wiem czy ci się należy ale możesz zawsze spróbować złożyć wniosek. To nic cię nie będzie kosztowało, a ewentualnie możesz zyskać.

Ale żeście się rozpisały...pół dnia przerwy a tu tyle stron

Eh co roku dostawalam dwa razy i myslalam ze teraz normalnie tez ale nikt nie dzwoni nic, albo maja to gdzies i trzeba sie pofatygowac i dbac o swoj tylek albo w ciazy sie nie nalezy choc kolezanki dostawaly wiec nie rozumiem swiadczenie jak kazde inne...U nas jak sie nie nalezy to wniosku Ci nie dadza wiec sklada sie tylko jak sie nalezy
 
Kroptusia najlepiej jak zadzwonisz i spytasz. u nas w firmie jest dofinansowanie do wczasów, ale trzeba conajmniej 5 dni urlopu wziąść a na L4 raczej urlopu nie wezmę.więc o dofinansowaniu mogę zaomniec w tym roku, bo potem macierzynski do stycznia.
a ja sie najadłam obiadku i leze.bolą mnie wszystkie stawy, lało u nas pół dnia a teraz raz slonce raz wielkie chmurki. masakra i tak ma byc pare dni.
 
Dzien dobry ponownie

Ja również witam capucino (mniam)

Przybywam po wspomozenie:laugh2:
Mysle i mysle i oto co wymyslilam
Powiedzcie kobietki moje drogie jak podobaja sie wam moje wybory imion: Lucjan, Emilian, Leszek - no to na razie tyle. Sa jeszcze inne i nie moge sie zdecydowac, co sądzicie???:-p
 
jot79 bardzo ładne imie Anna, tez tak chcialam nazwac gdybym miala coreczke. Oczywiście ze sarozne Anie jak i wszystkie imiona maja cos wspolnego z jakims czlowiekiem, nic na to nie poradzimy
Anusia- ślicznie
 
hey dziewczyny wpadlam sie na moment zameldowac :tak:
dojechalam szczesliwie podroz trwala 12 h bylam troszke polamana ale juz jest ok :tak:
dobra uciekam nacieszyc sie rodzinka pozdrawiam was serdecznie do uslyszenia:tak:
 
reklama
Kroptusia w mojej firmie się nie należy, musimy wziąć 10 dni urlopu i dopiero wtedy wniosek składać. Lepiej gdybyś do kadr zadzwoniła z samego rana bo może co firma to obyczaj ;-)

Ale dziś paskudna pogoda :-( no i chyba tasiemca połknęłam ;-) dziś cały czas coś przeżuwam :laugh2:
 
Do góry