reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Reniferku-tak to w tym Lesznie mieszkam i nawet byłam dziś w tym aquaparku w hotelu na komunii :-)

hahaha, jak sie wchodziło do restauracji to po lewej stronie były stoliki złączone i "rezerwacja" ... od razu z mezem wiedzielismy ze to na komunię :-D wyminelysmy sie chyba ;) ja po 12-ej opuszczałam hotel :tak:
 
reklama
Reniferku- badani ogólne moczu z posiewem i antybiogramem
u nas sie wypogodzilo i polezalam na lezaczku na balkonie z ksiażeczką
do tego tak sie objadlam ze chyba zaraz mnie rozerwie....
 
Ostatnia edycja:
a-niutek jak ja Ci zazdroszcze tego jeziora... co prawda ja sobie na wsi obecnie pomieszkuję więc narzekać nie mogę, ale co wakacje bylismy w Miśkiem nad jeziorkiem bo jego babcia ma tam duży dom.. niby kawałeczek od nas, ale extremalne warunki trochę.. dom jest prawie nad samym jeziorem, ale trzeba się wyspinać pod mega stromą i długą górkę... więc w te wakacje raczej odpada :-( poza tym po moich ostatnich wyskokach obawiam się, że w razie czego byłoby cieżko z tamtąd do szpitala dojechać :-( jestem skazana na dom :-(
 
Ja nad morze jechać nie muszę, bo nad morzem mieszkam:-D:-D:-D Ale woda jest tak lodowata, że odkąd się tu przeprowadziliśmy, ja się jeszcze nie kąpałam w morzu i jakoś nie zamierzam w najbliższym czasie - co do plaż - wolę zdecydowanie te jeziorne - bo morskie - to tylko skały i strasznie niewygodnie:-D:-D:-D:-D
 
olgha, ale kolor docelowy jaki macie..? bo wiesz ja mogę mieć tak naprawde nawet z plastiki (no moze troche przesadzam) ale chce żeby było złotego koloru i żeby się nie niszczyło, nie zdzierało itd...
My mamy srebrne z kolorkami-ale poogladaj na stronce może coś w oko Wam wpadnie-naprawdę orginalna biżuteria i dosyć znany projektant to robi.Ja wzięłam sobie rozmiar większą i noszę narazie na środkowym bo wiem że palce mi spuchną już wkrótce -poprzednią obrączkę musiałam poszerzać i zwężać 2 razy:baffled:
Syla-gratuluje wytrwałości w lezeniu-ja bym nie dała rady nawet tygodnia leżeć-no chyba że ktoś by się wszystkim zajął.
Jutro ulubiony akcent poniedziałkowy mnie czeka -czyli wizyta u gina.Mam nadzieję że nie trafię znowu na pełną poczekalnię....
 
Ja już po USG, okazało się że wszystko OK, szyjka w normie i nie muszę leżeć plackiem:laugh2: ciekawe tylko dlaczego na rutynowym badaniu wyszło że coś nie tak - komu wierzyć?
Drogie to USG 4 d niemiłosiernie 250 zł ale warto było zapłacić za tak dobre wiadomości bo oprócz tego że wszystko OK dowiedziałam się że będzie dziewczynka - nawet nie śmiałam o tym marzyć, planowaliśmy córeczkę ale żeby uniknąć rozczarowania nastawiłam się na chłopca a tu taka niespodzianka , męzyk roztopił się ze szczęścia jak masełko:-D
 
reklama
Witam dziewczynki po weekendzie mam prośbę abyście mnie trochę uspokoiły a mianowicie lekarz powiedział mi że mam twardy brzuch i kazał brać magnez trzy razy dziennie napomknął tez coś że szyjka krótka ale chyba nie widział jeszcze żadnego zagrożenia jak nic więcej na ten temat nie mówił kazał przyjść do siebie za tydzień aby zrobić ktg nie wiem co o tym myśleć aha no i powiedział że mam odpoczywac przez ten tydzień leżeć sobie relaksować sie i takie tam wolno mi chodzić ale żebym nie przesadzała i tutaj mam pytanko do Was... Czy Wy tez mialyście twardy brzuch? nie wydaje mi sie aby mnie skurcze łapały bo nic nie czuję takiego:baffled: więc zastanawiam sie teraz na co mma sie szykować?? Obawiam sie tylko aby to nie grożiło przedwczesnym porodem bo jeżeli to sa skurcze ktorych ja nie wyczuwam? hmmm doradzcie prosze
 
Do góry