reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Cześć dziewczynki
Czytam czytam i już zapomniałam co komu napisać:baffled::baffled::baffled::baffled:
tak to jest jak się ma takie zaległości
Syla...Dobrze że w domku jesteś, ucałowania dla brzuszka.:tak::tak::tak:
Ech...no dobrze, idę posprzątać conieco:-(
 
reklama
ale miło się czyta, że kolejne maleństwa ujawniaja swoje "ja" .... gratki dla was ..... :tak::-D:tak:

co do wyprawki dla maleństwa, to ja też narazie nie kupuje nic nowego, czekam, aż mi wrócą ubranka po Kacperku i wtedy będę uzupełniała :tak::-D:tak: ja raczej rozglądam sie za konkretami: wózek, łóżeczko turystyczne czy leżacze-bujaczek ......:tak:

Syla, witaj w domku i na forum ......:tak:
 
cayoo tam wcześniej pisałaś, że po 28 tyg powinno sie robić test ruchów... i że ma być minimum 10 na godzine tak...? a co jak jest np 8??? to znaczy ze coś jest nie tak z maleństwem...? może akurat sobie śpi czy coś...? słuszałam juz o tym wcześniej ale to mi sie takie dziwne wydaje... bo znając mnie źle policze i będę panikowac :baffled:
 
Ojej ale naskrobalyscie:szok::-D

Syla swietnie ze wrocilas, i ze wszystko jest dobrze:tak:

zuzia GRATULACJE:-)

Co do wyprawki to ja rowniez poczekam co tam da mi moja siostra po swoim Kubusiu no i odda po naszym Olivierku, reszte dokupie, mysle ze bedzie tego bardzooo malo, tym bardziej ze siostra rodzila w styczniu;-):-)
Ale u nas sloneczko pieknie swieci az sie chce zyc:tak:;-)
 
Powiedzcie mi czy może znacie wynik badania komór bocznych mózgu u swoich maluszków bo chciałam wiedzieć jak to wygląda u innych dziewczyn. oznacza sie to Vp obustronne i wynik podaje w milimetrach. Dziękuje z góry za odpowiedzi
 
Mi tylko gin pokazywała te komory i mówiła że przestrzenie są równe, ale nic więcej. Wyniku żadnego nie mam.
Ale dużo naskrobałyście.
Syla przede wszystkim Ciebie witam , zobaczysz wszystko będzie dobrze, wypoczywaj i regeneruj się po tym szpitalu.
 
Ale dużo naskrobałyście :-D
Syla witaj z powrotem :-)
Ja byłam wczoraj z koleżanką w 8 mc-u na dniu otwartym jednego ze szpitali u nas (zresztą po raz drugi...1,5 miesiąca temu też tam byłam z inną koleżanką w ciąży); oprowadzała nas całkiem sympatyczna położna. Że niby bezpłatne znieczulenie,że wszystko cacy,itp. Rzeczywiście, sala przedporodowa to prawie jak pokój hotelowy,czyściutko,łóżeczko,telefon,telewizor...Koleżanka urodziła tam 30 kwietnia,miała mieć znieczulenie, a oni ją przetrzymali tak długo,że w końcu jej nie dali,a na wypisie jej wpisali,że dali. :no::no: Poza tym ta położna powiedziała wczoraj,że ona nie wie dlaczego kobiety tak się boją tego nacinania krocza,że ona najchętniej nacięłaby każde,bo to jezt bezpieczniejsze i że tu chodzi o dziecko.:baffled: No nie wiem...Ja mam jakieś mieszane odczucia z tym związane. Wiadomo,że jest jeszcze parę miesięcy czasu,żeby o tym myśleć,ale...mimo wszystko.:sorry2:
Poza tym jadę do biura podróży po bilecik samolotowy,bo wybieram się do mamy do Niemiec na 2 tygodnie,żeby się ODSTRESOWAĆ od chłopa i od Polski.:-D:-D
O,idę skończyć czekoladę.:-)
 
karotka... ja miałam nacinane krocze... i sie ciesze z tego, bo po dwóch godzinach parcia gdyby piguła mnie by nie nacieła to chyba bym nie urodziła... ona czekała bardzo długo z tym nacięciem aż w końcu zapytała sie czy chce sie dalej meczyc czy ma naciac... jak nacieła urodziłam po10 minutach... takie powinny być położne... a te co z góry zakładają ze trzeba naciąc to bym wszystkie powiesiła na gałęzi... :wściekła/y:

paula - ja tez nie mam pomiarów...:sorry2:
 
ja przejrzałam wszystkie USG i na żadnym nie ma nic takiego... dziwne bo w sumie gin nic nie wspominał nawet o tych komorach.. wiem tylko że oglądał główkę bardzo dokładnie i dość długo.. pokazywał mi te komory ale nic nie mówił na ich temat... później pokazywał mi jakie dzidzia ma piękne uszko i paluszki i nosek... i od każdej strony podchodziliśmy malucha żeby mu między nóżki zajrzeć ale niestety... przechytrzył nas :)
 
reklama
A ja wlasnie rozszyfrowuje z karty ciazowej wyniki. juz mam wymiary glowki, brzuszka, kosci udowej.. ale z lozyskiem gorzej.. hm.. dziwne te slowniki na necie jakies.
 
Do góry