reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Gratuluje dziewczyny, syla super, ze już ok.
Ja właśnie odebrałam wyniki moczu, wszystko jest w normie oprócz pasm śluzu-norma do 40 ja mam 50, drugie ponad normę mam fosforany bezpostaciowe, norma do 3 ja mam aż 40, no i niby w normie, ale nie wiem czy to dobrze, ale mam florę bakteryjną 36 a norma do 60.
 
reklama
Ja bylam na patologi od srody do niedzieli, kilka dni, z Natala, bo mialam przenoszona ciaze i tak sobie tam lezalam.. i w sumie mialam wielkie szczescie, bo kolo mnie jedna dziewczyna co miala problem ze snem.. spiaca krolewna spala jakies 22 godz na 24 , i dziewczyny z podejrzana cukrzyca ciazowa... Takze szczescie wielkie mialam.. dwie sale dalej juz chodzili z kroplowkami i tak sie miotaly tam.. to juz moglo byc cos powazniejszego.. straszne to jest :-(
 
Ja bylam na patologi od srody do niedzieli, kilka dni, z Natala, bo mialam przenoszona ciaze i tak sobie tam lezalam.. i w sumie mialam wielkie szczescie, bo kolo mnie jedna dziewczyna co miala problem ze snem.. spiaca krolewna spala jakies 22 godz na 24 , i dziewczyny z podejrzana cukrzyca ciazowa... Takze szczescie wielkie mialam.. dwie sale dalej juz chodzili z kroplowkami i tak sie miotaly tam.. to juz moglo byc cos powazniejszego.. straszne to jest :-(
Wspolczuje kobietom ktore tak bardzo chca miec dziecko, a je straca.
A wpadajace dziewczyny, ktore dotknal cud ciazy pozostawiaja swoje pociechy na smietnikach itp.
Ostatnio czytalam jeszcze o takiej metodzie gdzie nawet 8miesieczne dzieci zabija sie wstrzykujac do macicy stezony roztwor soli. Najczesciej zabija to malenstwo po ok 2h, ale zdarzaja sie przypadki gdzie po 24h rodzi sie umierajacy dzidzus. PRZERAZAJACE!
 
Sarenka z moim to samo.... ja rozumiem, ze nie jesteśmy jeszcze małżeństwem, ale jakby nie było wspólne dziecko czyni nas chyba rodziną nie...? a tu dupa! bo jego rodzina ma problem, bo jego mamusia go potrzebuje, bo jego siostra, jego babcia, jego jego jego...! :angry: a ja? ja pytam gdzie miejsce dla mnie? :confused: uparł się że przepracuje w tym msc każdą możliwą sobotę... 23 maja mielismy isc na wesele do mojej przyjaciolki, ale ja jakos niespecjalnie weselnie sie czuje i odwołaliśmy... okazało sie że 23 maja jest ta impreza w krakowie "szczesliwa mama = szczesliwe dziecko" chcialam pojechac na to darmowe USG 4D i co...? NIE! bo on idzie w tą akurat sobotę do pracy.. a to dlatego, że w ten weekend nie idzie bo będzie pomagał mamusi w przeprowadzce!!! ostatnio chciałam jechac na wycieczkę bo dobrze się czułam... NIE! bo musiał jechac na działkę babci skosić trawę! ciekawe kiedy nasz trawnik skosi:confused: wiem, ze jest oddzielny wątek o teściowych ale to jest problem z tematu FACET ehhhhhhh... i właśnie tutaj miałam ochotę wylac swoje żale.. a to tylko kropla w morzu...
 
No to oh ja mam szczescie... ja swojemu M mowie "dzwoniles do mamy ? " <kiedy do brata zadzwonisz" i tak w kolko... a o urodzinach tez mu musze przypominac kto kiedy ma..
 
syla-witaj, i juz nie waz sie tam wracac az do wrzesnia:-)
prici-ja stawiam na Maja-wiem ze duzo Maj teraz ale moja bratanica ma tak na imie i jest kochaniutka, slodziutka i jutro konczy 3 latka-ide na imprezke;-)
zuzia-gratuluje

Jesli chodzi o rozkojarzenie kobiet w ciazy-to juz dwa razy nie zdalam prawka, pierwszym razem po prostu nie zauwazylam czerwonego swiatla:wściekła/y:, a tez slyszalam ze kobieta w ciazy sie lepiej uczy, szybciej i wogole-niezauwazylam,:baffled:
Zakupy zostawiam na sierpien, ale dzieki wam wiem juz mniej wiecej co kupowac-body i spioszki:tak:
wczoraj tak sobie ogladalam wozki-i nie mam pojecia od czego zaczac:baffled:, na pewno musi byc lekki-bo mieszkam na 4 pietrze bez windy:szok: i juz mam zadyszke
a co dopiero potem bedzie
No i zlapalam przeziebienie-mecze sie juz 2 tygodnie, caly tydzien strasznie kaszle-bylam u lekarza, bo wyczytalam ze jak sie kaszle to mozna wywolac skurze i szyjka sie moze skracac-ale co tam lekarka nawet nie sprawdzila dzidzi-tylko jak bedzie goraczka to wez paracetamol, mowie wam tutaj w Szkocji ta sluzba zdrowia mnie dobija:no:-lecze sie syropem z cebuli i staram sie nie kaszlec
Pozdrawiam pa pa
 
prici-ja tak mam z bratem:-Dciagle mu musze przypominac kto w rodzinie ma urodziny-on tylko swoje pamieta:-)
 
eli88-dla mojego chlopaka tez najpierw jest jego mama i tata itd, dobija mnie to strasznie, caly czas mu mowie ze to ja i teraz dzidzius powinnismy byc pierwsi-juz mu tak tlucze od 3 lat, jestesmy razem 11. Wczesniej jakos tak nie zwracalam na to uwagi-ale kiedys przy jakies okazji zalilam sie kolezance i ona poradzila mi mowic mu ze to ja powinnam byc pierwsza a potem reszta. Musze przyznac ze jakies efekty widze, ale mowie to ciezka praca. Z jednej strony wiem ze to jego rodzice i ciesze sie ze jest taki dobry syn no ale....wiadomo chce byc pierwsza:tak:
 
reklama
karinna-nie czytaj takich strasznych historii-to przerazajace:szok:
Zaintrygowalas mnie ta kolezanka ktora dowiedziala sie w 6 miesiacu ze ma blizniaki-jak to sie stalo Dopiero w 6 miesiacu zauwazyli:confused:
 
Do góry