reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

agawa ja robilam na tokspolazmozd juz 2 razy pierwszy raz w lipcu po tamtej nieduanej ciązy i teraz w tej ciązy i niestety nigy nie chorowałam, niestety bo gdybym chorowala to miałabym przeciwciała! ale planuje za miesiac powtórzyc. Ja jestem szczególnie uczulona na tego typu rzeczy poniewaz w tamtej ciąży przeszłam cytomegalie i jesli którs nie zrobiła tego badania na cytomegalovirusa to naprawde warto! moja kolezanka urodziła synka z cytomegalią a ja najprawdopodobniej przez tego wirusa straciłam ciąze! badanie robi sie z krwi.
 
reklama
Czesc dziewczynki :-) już się nie mogę doczekac bo w środę ide do mojego gina po skierowanie na USG ... mam nadzieję że wrrreszcie się dowiem czy w moim brzuszku mieszka dziewczynka czy chłopczyk hehe

A tak na marginesie kolejną rzeczą na którą czekam z niecierpliwoscią to porzeczki, agrest i truskawki, mam już na nie takiego smaka że szok :-D
 
Witam dziewczynki!
U mnie z gardziołkiem lepiej. W sobote dosłownie napchałam sie czosnkiem. Hehehe biedny M :-D:-D:-D No ale ważne że jest lepiej. A jutro ide na usg i moje myśli krążą już tylko wokól tego tematu.
Ja miałam badania i na toksoplazmozę i na cytomegalia po poronieniu. Okazało się że miałam styczność i z jednym i z drugim. No ale jestem teraz zdrowa na szczęście.
Wczoraj pokazywałam mojej siostrze jak sie maluszek rusza w brzuchu. :tak::-) Tak juz fajnie podryguje :-)
Agawa mnie się też wydawało na początku że ta ciąża jakaś trudniejsza (może już nie te lata ;-)) ale teraz czuję sie jepiej niż w pierwszej ciąży. Przede wszystkim jestem lżejsza:tak:. Dolegliwości minęły i jakos tak teraz mogę góry przenościć.
Acha! No i witam wszystkie nowe koleżanki - wrześnióweczki. Powodzenia.
 
dziewczyny a czy was tez męczy zgaga? bo ja czasami nie wyrabiam szcezgólnie po nabiale! po twarogu, jogurtach, aktivi a musze jesc nabial bo mięsa nie jem...
 
No właśnie też uważam,że nie należy przesadzać,ale raz na jakiś czas w małych ilościach na pewno jakieś piwko czy wino nie zaszkodzi :-)
agawa ja też robiłam badania na toksoplazmozę zaraz na początku ciąży ,ale ponieważ nie znam się na tym,a nikt mi nie wyjaśnił,to podaję tylko wyniki:
IgG <5 (-)
IgM 0.30 (-)
iwonka czytasz w moich myślach...ja od stycznia marzę o truskawkach i czereśniach :-D
Co do zgagi,to mnie (jeszcze) nie męczy... Osobiście uważam,że to pewnie tylko kwestia czasu,ale jak dotąd nigdy nie miałam styczności z tą dolegliwością. :sorry:
Ciuchy mi śmierdzą po wczorajszym ognisku :-D
 
syla28 mnie również męczy zgaga od jakiegoś czasu, ale na szczęście nie jest uciążliwa, bo tylko taka delikatna, podobno na zgagę możemy zażywać Reni (mówiła mi siostra, która niedawno też była w ciąży i pytała o to lekarza).
 
no ja pije na zgage alugastrin albo malox(to to samo co renii) ale staram sie nie przesadzac i czasem w ogole nie pomaga,taka delikatna zgaga to do wytrzymania a ja mam mega mocną taki okropny ból ze cały mostek mnie boli potwornie....
 
Mnie też strasznie puchną nogi wręcz zniknęły mi kostki:angry: Jak to dobrze że jest ciepło i można chodzić w klapkach!!:tak:
 
reklama
Do góry