reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny ja dziś dopiero teraz wchodzne na BB bo miałam maraton pisania pracy 1 rozdział oficjalnie zakończony, jutro mam nadzieje napisze cały 2 i w weekend zajęcia.... ehhh.
Ide nadrabiać pościki i zjeść coś bo umieram z głodu....:-)


Kroptusia dawaj znac co i jak, będzie dobrze zobaczysz, przecież Twój maluszek jest silny!!!!
 
reklama
Cześć dziewczyny.Jak tam u Was z samopoczuciem bo ja jestem taka senna że mogłabym przespać całą ciążę.Czuję w brzuszku dziwne ruszanie ale to chyba jeszcze nie dzieciątka chociaż kto wie.Na USG w 12 tygodniu były bardzo rozbrykane i wywijały fikołki.Na zdjęciu jakie umieściłam na forum zdjęć USG tego nie widać ale są bardzo ruchliwe.:-)Jak patrzę na Wasze zdjęcia USG to macie już takie duże dzieciaczki a moje takie malutkie jeszcze :-(- mam nadzieję że to dlatego że są dwa.Czekam z utęsknieniem na kolejne USG.
 
tak nieregularne miesiączki to i ja miałam ...a jakie bolesne ...
wszyscy pocieszali że po pierwszej ciąży to się zmieni ... mam nadzieję :-)
życie bez miesiączki jest cudowne :-D:-D
Tak, mi sie zrobily regularne i mam co 30 dni, znaczy sie mialam ;-):-)

Dziewczynki placki zaliczone! Z cukrem, ze smietana i cukrem, na kolacje beda z jajkiem i na sniadanie jutro z jajkiem! Mniaaaaaaaaam! :rofl2:
 
Tak:tak: trzymamy kciuki za Kroptusie!!!!:happy:

Ja Wam powiem kiedy dokladnie zaszlam jak zobacze ktorego dzidzia sie urodzi ;-):-) Staralismy sie zaraz jak sie skonczyly swieta:-pale chyba raczej za pierwszym podejsciem nie wyszlo:confused:
 
reklama
Do góry