reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ja też wiem :) u nas Wigilia :) i pierwsze świadome podejście do stworzenia pierwszego dzidziusia :):)

Wiecie co to ja juz nic nie kumam ???!!!:nerd: Ja w pierwszy dzien swiat i dwa dni po tym jeszcze mialam malutkie delikatne plamienie - na co lekarz powiedzial ze jak fasolka przyczepia sie do scianek macicy to moze wystapic male plamienie ?!
Czyli jak Wy pracowalyscie swiadomie w tym czasie to ja juz chyba bylam sobie w ciazy ? tak ? a na suwaczkach mamy prawie te same daty - nic nie kumam - zupelnie nic :confused:
No coz nasze szkraby beda najlepiej wiedziec jak duze sa i kiedy maja sie pokazac :-D
 
reklama
No my robilismy 3 dni jak wspomnialam wczesniej i stalo sie to w Paryzu, a teraz sie smiejemy z M ,ze sie bobas urodzi i pierwsze co powie to "li:-D:-D"(l jak lyzka) haha nie mam polskich literek jakos...:dry:
Tak tak tez trzymam kciuki za Kroptusie :happy:

Romcia tez myslalam na poczatku ciazy,ze ja przespie cala, ale juz mi przeszlo i delektuje sie kazda chwilka. I to prawda :tak:, blizniaki zawsze rodza sie mniejsze :tak:no bo dwojka ponad 3 kilogramowych dzieci to chyba za ciezko troche na nasze macice haha :-D:-D

Moja siostra chciala miec kiedys blizniaki, dwojka od razu i z glowy... Hm.. ja bym chyba nie dala rady:sorry2: Wszystko fajnie, ale nocne wstawanie na karmienie do dwojki , byc moze z osobna i kapiele i przewijanie i USYPIANIE :szok: Chyba nie jestem na tyle sprytna :rofl2:
 
no dobra dziewczynki, spadam spac... czekałam na kroptusie, ale jak znam kolejki do ginów, to pewnie i tak bym sie nie doczekała... dopiero jutro rano sie dowiem, bo teraz padam... kolacyjke zjadłam i mój pełny żoładek nakłania mnie to ułożenia sie w łozku...;-)

princi - jasne ze dałabys rade... ! kobieta zawsze daje rade, nawet jak nie ma sił... :sorry2:

miłego wieczorku! a raczej dobrej nocki
 
Ja też uciekam, KROPTUSIA pewnie odezwie się jutro, a może jeszcze późnym wieczorem :-)
Jakoś to pisanie pracy mnie męczy, senna się zrobiłam jak ta lala.
Dobranoc dziewczyny - do rana!
A cha, tato mój dziś cały i zdrowy wrócił wkońcu ze szpitala :tak::tak::tak: wkońcu w domu atmosfera jak zawsze
 
Ninionka cieszymy się, że tata juz lepiej się czuje:)niech oszczędza siły na wnuka/wnuczkę:) pozdrów Go od mam z forum BB:) bo napewno wszytskie dziewczynki się przyłączą. Fajnie Was miec tu, na forum. Niby się nie znamy a jest coś co nas połączyło:) Dzięki, że jesteście. Teraz i ja ide spaciu dobranoc;)
 
reklama
Do góry