reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Witam nowe Wrzesnioweczki 2009!:-)

U mnie juz duuzo lepiej. Goraczki nie mialam, ale cos czuje, ze na wieczor wzrosnie. No i oczywiscie juz sie zamartwiam, czy zobacze jutro kropeczke na USG... Ide jutro do mojego gina, a on przy kazdym badaniu robi USG dowcipne. Mam nadzieje, ze cos zobaczy. Oj, tyle tych zmartwien: co nalezy jesc, czego nie, lekarstwa nie, choroba, jak sie wyleczyc, czy jest kropeczka w prawidlowym miejscu itp itd. Czytalam, ze kiedys sie duzo pozniej stwierdzalo ciaze, teraz sa super testy sikane i sie wie juz nawet 10 dni po poczeciu czasami.
Dostarczyli mi dzisiaj fajna ksiazke o ciazy, ktora zamowialam przez internet i czasami pomaga mi sie uspokoic, czasami nie. Pewnie taki juz los zaciazonej:tak:
 
reklama
Sachmecia,
najważniejsze, że usg pokazało, że jest ok i rozumiem, że mimo wczesnej ciąży będziesz już pod opieką lekarzy ?
Wszystko będzie dobrze - musisz w to uwierzyć i nie stresuj się (wiem, że łatwo powiedzieć) :sorry2: ale spokój teraz jest tak potrzebny Twojej Dzidzi.

Rud_ka dzieki kochana za dobre slowa staram sie wierzyc w to ze wszytsko bedzie dobrze chociaz do konca nie wiem czego oczekiwac od tych tutejszych lekarzy, jutro wszystko sie wyjasni jak nie dadza mi Duphastonu na podtrzymanie ciazy to zalatwiam L4 i smigam do polski wierze ze lekrza z ktorym sie konsultuje pomoze mi w utrzymaniu tej ciazy tak wiele juz dla nas zrobil i kazde jego slowo jest dla mnie bardzo znaczace gdyby nie on to pewnie jeszcze z 3 lata bysmy starali sie o dzidziusia bezskutecznie a tak jest fasolcia i teraz bede o nia dbac chocbym miala gory przenosic eh troszke mi sie humorek poprawil bo poleniuchowalam od poludnia i mniej mnie boli a za momecik M zabiera mnie do sklepiku bo mam straszna ochote na mandarynki mmm


Milego wieczorka wrzesnioweczki
 
A ja jem co mam ochote :) ... W 1 ciazy kombinowalam czytalam jadlam cos co wartosciowe a mi nie smakowalo a nie jadlam rzeczy niby bez wartosci ale na ktore mi ciekla slinka po czym gin powiedzial ze owszem zdrowo sie odzywiac ale nie odmawiac sobie jak sie na cos ma ochote bo sie widocznie tego domaga organizm :) Wiec jem jak jadlam, wiecej witaminek, ale jak mam ochote na kupna zupke bo mam slinotok na widok to nie pogardze :) czy pepsi zamiast soku
 
O Pepsi - pychotka, ja właściwie to odczuwam jadłowstręt i piciowstręt, jedyne na co mam ochotę to własnie Pepsi, a tu podobno nie mozna za wiele, bo kofeina:-(
 
a ja wlasnie nic :( co raz na cos ochota szczegolnie konkrety kwasne czy grzybki, normalnie pic mi sie strasznie chce ciagle cos innego kupuje i kawa dobra, bez zmian az sie zaczynam martwic...W 1 ciazy nie moglam z lozka wstac takie mdlosci i jadlowstret caly dzien choc wiedzialam ze to ciaza
 
Witam!!
Postanowiłam do Was dołączyć, też szykuję się na wrzesień (15ty). Chwilowo żadnych dolegliwości - może mały ból podbrzusza no i bolące piersi, ale da się wytrzymać.
Wszystkiego naj dla wrześniówek 2009
 
oczywiście dziś znów nie dam rady popisac, bo ugrzęzłam w papierach
Witam nowe panie!!!:-D:-D

Sajonara - synek z października?
 
Jestem już po 1 wizycie.Wszystko w porządku jest na szczęście. Słyszałam bijące serduszko maleństwa :-) Lekarz dał mi długą listę badań do zrobienia. Następną wizytę mam 10.02.
 
Imbir_81 : Mi gin powiedziała, że też na usg dopiero później,bo teraz nic konkretnego się nie zobaczy.:confused: Może i racja, w każdym razie ja mam umówione usg na 25 lutego to będą już okolice 12 tygodnia, więc zżera mnie ciekawość.:rofl:
 
reklama
Witam!!
Postanowiłam do Was dołączyć, też szykuję się na wrzesień (15ty). Chwilowo żadnych dolegliwości - może mały ból podbrzusza no i bolące piersi, ale da się wytrzymać.
Wszystkiego naj dla wrześniówek 2009

Witam i gratuluje! Fajnie, ze do nas dolaczylas.
Mamy podobne terminy. Ja na razie mam na 18 wrzesnia.
Pozdrawiam!


oczywiście dziś znów nie dam rady popisac, bo ugrzęzłam w papierach
Witam nowe panie!!!:-D:-D

Sajonara - synek z października?

synek? oj, chyba mnie z kims pomylilas.

Jestem już po 1 wizycie.Wszystko w porządku jest na szczęście. Słyszałam bijące serduszko maleństwa :-) Lekarz dał mi długą listę badań do zrobienia. Następną wizytę mam 10.02.

Ciesze sie razem z Toba!
 
Do góry