reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

oooo princi tego mi właśnie potrzeba, ale nie będę ganiać M. do sklepu, jakoś wytrzymam do jutra :-)

no a co do nastrojów, boleści itp. to M. też mi powtarza że jeszcze około 3 tygodni że wytrzymam :tak: no i ma rację, damy radę co? :-D

tak długo czekałam na dzidziulka że staram się nie narzekać na nic :tak:
 
reklama
Princi-nie rób smaka bo słodyczy nie mam dziś wystarczająco w zapasie...Najgorzej że już coraz bardziej lędzwiowy daje popalić jak za długo siedzę:baffled:Na końcówkę ciąży to chyba laptopa mamie ukradnę i będę Was czytać na leżąco:-DPocieszajace że niedawno była studniówka a tu już tylko 50 dni zostało-nawet nie zauważyłam kiedy...Zmykam oglądać ambitne filmy -miłej nocki:tak:tzn.dobrze przespanej:tak:
 
No i ja sie w końcu witam wczoraj wieczorem nie siedziałam na BB a dzisiaj sie coś z kompem stało M coś tam kombinował i dopiero teraz was nadrabiam.(kurde nie moge dodawać tych buźiek:((()KROPTUSIA ja mam od jakiś dwóch dni tak samo że co chwile mnie goni do kibelka ale u mnie to wydaje mi sie inna sprawa.Miałam problem i przez jakiś czas nie mogłam sie wypróżnić i teraz jak już moge to nadrabiam hahahahaha ale faktycznie może już u ciebie organizm sie oczyszcza przed porodem??aha i tak samo jak ty nie mam apetytu tzn.jak juz czuje ze jestem głodna to jem ale najchetniej jakas kromeczka nie mam za to wogóle ochoty na mieso albo cos smażonego,czasami sama nie wiem co bym zjadła:(((bo jak sobie o czymś pomyśle to mi już stoi w gardle:(((DRODKA mój mąż tak samo jak twój też ma uczulenie na świeżego ogórka hihi niestety mizerii to on nie poje:)))A ja wczoraj wziełam sie jeszcze za prasowanie.Miałam dwie pralki dzidziusiowych rzeczy została mi jeszcze jedna pralka do wyprania i bede gotowa:)pewnie już spicie ja jeszcze nadrobie czytanie papapa
 
Witam:tak:Dzisiaj byliśmy na chrzcinach dzidzi urodzonej pod koniec czerwca, ale fajny mały szkrabik, oj chciałoby się już takiego w domku:-D:-DKroptusia te Twoje objawy to faktycznie już takie pod kątem porodu, ale to terminu już tak blisko, że gdyby nawet teraz maluszek się urodził to na pewno będzie wszystko ok;-)Moja kuzynka urodziła w piątek córcię, 4200, ładna waga nie??? Inna dziewczyna miała przy takiej wadze od razu skierowanie na cc, ale moja kuzynka rodziła naturalnie, bo lekarz stwierdził, że skoro pierwsze dziecko duże się urodziło to i z drugim da radę!!A ja w środę do lekarza, jak mała nadal się nie odwróciła a chyba tak to może wyznaczy mi już termin cc i chyba już chciałabym wiedzieć kiedy to będzie, bo naprawdę jestem już zmęczona:tak:Jutro nowy tydzień, trzymajcie się cieplutko i jak najdłużej w dwupakach:tak::-D
 
A co myslicie na temat kolyski ??? Warto kupic dla malenstwa na poczatek ???
Ja kupiłam :tak: myślę że kołyska to rewelacyjna sprawa, pierwsze tygodnie dziecko nie powinno spać w oddzielnym pokoju a kołyska zajmie niewiele miejsca w sypialni i jak maluch w nocy zakwęka to czasami wystarczy tylko wyciągnąć rękę i pobujać :tak: Moja kołyska jest na kółkach więc będę mogła ją wozić po całym domu i zawsze mieć blisko. Myślę że posłuży z pół roku a potem ją sprzedam na allegro.
a wiecie co nie wiem czy to ja mam jakieś jazdy czy co ale zauważyłam, że jak dotknę prawej strony brzucha to jest ona cieplejsza niż lewa. też tak macie czy to tylko moje chore jazdy?
U mnie znowu prawa część jest zdecydowanie bardziej wybulona i skacząca :-D
Do Lublinianek odnośnie szpitala:) wiem, ze na Lubartowskiej ani nie mówią, co dziecku dają, jak z badaniami o wszystko trzeba sie dopytywac i prosić, często mylą dzieci, nie uczą kąpać, przewijac robią to same, a dzieci przewija sie na "swoich brudach" na swoim łóżku "między nogami"
Potwierdzam, ja tam rodziłam i tak było, położne niczego nie uczyły, przewijało się na łóżku i nie wolno było używać pampersów tylko maluchy były pozawijane w jakieś cudaczne kombinacje z 3 pieluch tetrowych - jak pierwszy raz przewijałam to zupełnie nie potrafiłam sobie poradzić i po 20 minutach byłam bliska załamki.
Hahaha juz nam sie wszystkim daje we znaki ta ciaza... :-D:-D:-D Pamietajcie,ze milon dziewczyn chcialoby teraz narzekac tak jak my :szok::-D:-D
Mądre słowa. Powtarzam je sobie jak mam dosyć leżenia albo bezsennych nocy :tak:
 
A ja już wstałam. Nie mogę spać, w każdej pozycji mi nie wygodnie, z resztą obudziło mnie burczenie w brzuchu. Musiałam coś przegryźć i już się rozbudziłam.
Skorzystam z okazji że jeszcze śpicie i poczytam inne wątki. :-D
 
alex... nie przejmuj sie..ja nie spie od 3:30 ... wstalam zjadlam, wypilam kawke i teraz siedze jak na tureckim kazaniu bo spac sie juz nie chce... ale moze wlacze sobie jakis film...o! albo epokę lodowcową 3 ...
 
dzień dobry kochane mamuśki :)
miałam naprawdę okropną noc, ciagle horrory mi się śniły jakieś obudziłam się cała spocona w strachu i do tego z płaczem ale nie pytajcie o powód bo nie wiem. ostatnio tak sobie lubię płakać z byle czego :baffled: jem teraz chlebek z czekoladką i popijam cytrynową herbatką.
miłego dzionka dziewczyny i dzieciaczki :)
 
reklama
Hej dziewczyny!!! ja tez mam problemy ze spaniem, wstałam juz przed 6:wściekła/y: zrobiłam mojemu M sniadanie do pracy i juz nie zasnełam. Dzisiaj przyjezdza moja przyjaciółka na kilka dni wiec sobie troche poplotkujemy:-) Idę wciągnąc jakies sniadanko, miłego dzionka życze!
 
Do góry