reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hej Dziewczynki a u mnie dziś w nocy koszmary senne się pojawiły- porodowe bryyy... I mam pytanie coraz mocniej boli mnie głównie przy obracaniu, wsiadaniu do auta czy wstawaniu - tak jakby w pachwinach, kroczu.. sama nie wiem czy to się wszystko rozciąga czy to coś niepokojącego. To moja pierwsza ciąża- więc nie wiem czego się spodziewać...:baffled:
A my z M. dziś powoli przygotowujemy się do tapetowania, potem do Mamusi na obiadek, a potem do znajomych - też zaciążonych:-)Pozdrawiam Was i życzę Milego Dnia
 
reklama
Heja,w końcu sobie pospałam bo dzieciaki u babci-dziś na działkę jadą na długi łikend.Ale jutro idę znów do pracy a w sobotę i niedzielę czeka mnie pakowanie i sprzątanie przed wyprowadzką.Maluszek szaleje w brzuchu ostro ,aż małż się zdiwił ze tak mocno już kopać potrafi:-DDwie noce pod rząd obudził mnie tymi kopniakami-niezły rozrabiaka z niego (albo z niej)będzie:-)W krakowie znowu upały i parno tak ,na wycieczkę mała mam ochotę ale jak sobie pomyślę że znowu mi stopy tak spuchną to chce mi sie iść tylko do parku...
myha-powinnaś się cieszyć że w szpitalu nei musisz leżeć ,a lekarze wiedzą co robią.
sajonara-masz wesoło z tym kłuciem,ale cukrzyca to nie przelewki .Mnie akurat samo kłucie by nie wzruszało bo mam obeznanie dzięki piercingowi z igłami -gorzej by było z tą ścisłą dietą:baffled:brrr...wolę nie myśleć.
Moniczkaleg-nie martw się tymi bólami,to norma w tym miesiącu ciąży-wiązadła sie rozluzniają i organizm przygotowuje sie w ten sposób do porodu.Może spróbuj poćwiczyć rozciąganie-na bb są opisane specjalne ćwiczenia dla ciężarówek.
Miłego dnia życzę Wam wszystkim:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
hej laski

ja tylko zameldować że żyję, od poniedziałku byłam w szpitalu - miałam skurcze :/, dziś mnie wypisali. odezwę sie później, trzymajcie się!
 
reklama
Do góry