reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Kroptusia lepiej zrób sobie testy alergiczne, może być to oznaka nawet alergii na jakiś składnik chemiczny.

Ja dzisiaj idę na 20.30 do lekarza z ta moją bakterią, pewnie da mi jakiś antybiotyk. Przed chwilą dopiero się uspokoiłam bo jakiś płaczliwy dzień mam:( wszystko mnie wyprowadza z równowagi a na słowa dlaczego się nie uśmiechasz to mam ochotę udusić kogoś. Nie wiem dlaczego rodzina zamiast wspierać to jeszcze bardziej wyprowadza z równowagi:( Jak się śmiać jak łapią skurcze co chwile, strach w środku że szyjka już ma tylko kilka mm, serce kaput i dodatkowo jakby było mało jakaś głupia bakteria:(. Wiem marudzę ale jakaś chandra mnie dopadła i nie mam się komu wyżalić. Jak tak czytałam o tej bakterii to ona może być przyczyną że ja jestem wcześniakiem przez to że mama była też zarażona i wtedy ja mogłam dostac ją w prezencie i stąd też całe życie problemy były z zapaleniami płuc, oskrzeli itd. ale to tylko moje domysły po przeczytaniu artykułów na temat tej dziadowskiej bakterii.


No to Slonce trzymam mocno kciuki za wizyte :-) by bylo wszystko ok, ja mam za tydzien i tez czekam niecierpliwie jak tam moje uplawy i bakterie ...
 
reklama
Kroptusia-biedne te Twoje stopy ...testy i do dermatologa ,pewnie dostaniesz skierowanie do poradni alergologicznej.Myślę że w aptece coś doraznego możesz kupić ,jakąś maść.
Mam kocioł od kilku godzin bo sporo nowej biżuterii przyszło i już 2 sprzedałam:-D
Burza okropna była ,ale tylko pół godz.trochę pomogła na ten upał.
Małż pizze mi na obiad przywiózł :-)full service;-);-);-)
Czas szybciej leci jak coś się dzieje.
naftanalek-też będę 3mać kciuki oby wszystko było dobrze
olinka-wspólczuje upałów:rofl2:ja naszczęście drzwi mam otwarte i wiatrak od rana pracuje
 
Kroptusia A Ty przypadkiem nie bierzesz jakiś leków?? Ja kiedys raz w żcyiu dostałam takiej wysypki na całym ciele od np. Furaginy- teraz ją brałam i nic mi nie było...To jest na pewno jakaś reakcja alergiczna i ja też generalnie nie jestem alergikiem- ale raz na 100 lat mam takie różne wybuchy alergii...
 
Kroptusia-biedne te Twoje stopy ...testy i do dermatologa ,pewnie dostaniesz skierowanie do poradni alergologicznej.Myślę że w aptece coś doraznego możesz kupić ,jakąś maść.

u dermatologow bylam 3, zaden nic nie pomogl wzruszyli ramionami ze COS mnie uczula i tyle...a o testach pomysle

Kroptusia A Ty przypadkiem nie bierzesz jakiś leków?? Ja kiedys raz w żcyiu dostałam takiej wysypki na całym ciele od np. Furaginy- teraz ją brałam i nic mi nie było...To jest na pewno jakaś reakcja alergiczna i ja też generalnie nie jestem alergikiem- ale raz na 100 lat mam takie różne wybuchy alergii...

nie biore na stale lekow, a wysypka nawraca...pierwszy raz jak mala miala 3 lata to z 3 lata temu, bylam z nia w szpitalu i nie bralam zadnych lekow, dwa razy jechalam nad morze tez nic nie bralam...najczesciej to sie pojawia po dluuuugim siedzeniu/staniu, kiedys po pracy mialam prawie codzien choc pare kropek a w gorszych przypadkach to tak jak teraz...nie wiem, poslucham dziewczyn i zrobie testy
 
no no Kroptusie niezłe masz te stopy, koniecznie pokaz to ginowi.masakra.
mi powiedzial ze mam obrzęki ale to nie obrzęki tylko tłuszczyk, jak sie tyle lezy to sie wszędzie odkłada nawet na łydkach.

a ja dzis przcholowala, pofarbowalam wlosy a potem skurcze mialam bo musialam sie troche nad zlewem pogimnastykowac zeby farbe zmyc, nad brodzikiem nie dalam rady sie pochylic.
u nas calkiem cieplo, burza byla wczoraj.
naftanalek-trymam kciukasy!! bedzie dobrze.antybiotyk szybko podziala:-)
 
no no Kroptusie niezłe masz te stopy, koniecznie pokaz to ginowi.masakra.

ginowi tez pokazywalam jak byly w lepszym stanie i tez nie wie mowi ze uczulenie pytal sie o truskawki i kazal wapno...skoro dermatolog nie wie gin tez nie...Choc ostatnio nie mogl odchudzic mnie dietetyk ani znalezc przyczyny tycia a znalazl gin :-)
 
hej dziewczyny ja już po wizycie u gina musiałam sie jeszcze troche przespać po bo tak mnie ścielo :szok:
z dzidzia wszystko ok niestety nie wiem ile ma cm ani wagi lekaz nic mi nie chciał powiedziec a jak M zapytał czy wszytko ok to on powiedział ze wstepnie tak ale zeby tak na 100 procent to potwierdzić musiałby robić usg przez 40 min:wściekła/y:
no i drugi ginekolog potwierdził ze chlopczyk bedzie hihi chociaż to ten lekarz nam powiedział
z wyników wyszło że mam za mało żelaza i mam brac dwie tabletki dziennie a nie jedna a to dziwne bo brałam feminatal a tam ponoć wszystkie niezbedne witamy sa dla kobiet w ciąży a tu okazało sie ze mam niedobór:zawstydzona/y:
zaświadczenie już mam wiec moge leciec samolotem HURA!!!!
wiec jeszcze 3 dni bo niedzieli juz nie zaliczam :-)
vanilia sky a ja synka nie bede zapisywała do przedszkola w bolesławcu tylko w irlandii ale ponoć od stycznia załapie sie juz synuś na darmowe przedszkole:tak:
 
Kroptusia...oj bidna męczyć się musisz ze swędzeniem...a swoją drogą że alergik wzrusza ramionami zamiast Ci badania zrobić???
 
Kroptusia...oj bidna męczyć się musisz ze swędzeniem...a swoją drogą że alergik wzrusza ramionami zamiast Ci badania zrobić???

nie alergik, dermatolog ... powiedzial ze to uczulenie na COS i tyle nic groznego, moze to i nic groznego ale jak sie zaczyna trwa ponad tydzien pierw sie wysypuje potem kulminacja i schodzi i sie mecze masakrycznie, alergolog wogole nic nie powiedzial, ze alergia to raczej u dzieci sie juz zaczyna
 
reklama
ok dziewczynki ja tylko melduję posłusznie, że zaczynają sie u mnie poważne skurcze... takie przed którymi przestrzegał gin... wizyta za tydzien dzis były pierwsze dwa idę leżeć i do czwartku się nie ruszam...
skurcze pojawiły się tak głęboko w pochwie czyli podejrzewam, że to to.. gin mówił, że to może być właśnie skracajaca się szyjka.. w dodatku dzidzia mi sie obróciła juz główką w dół i bardzo mocno mi tam napiera... nie panikuję na razie bo jak widzę magnez (o którym mi sie ostatnio wyjątkowo zapomina) pomaga i leżenie też wiec mykam coś zjeść i kładę się nyny
 
Do góry