reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

agawa no właśnie też tak pomyślałam,że to pewnie dzidzia rozrabia... Ale bolało jak cholera i rzeczywiście nieznany ból,bo nigdy w życiu mnie nie bolały ani krzyże,ani kręgosłup. :szok: A tu takspodzianka...
Olgha z tym spotkaniem zapoznawczym to świetny pomysł :-) Jestem jak najbardziej za...Osobiście mam MNÓSTWO wolnego czasu teraz i nudzę się w domu,więc każde wyjście GDZIEKOLWIEK to dla mnie jakaś atrakcja. No,pomijając dentystę.:dry:
A w ogóle,to truskawki spełniły swoją rolę i już mi trochę lepiej. :-)
Zaczęło się tlić we mnie nieśmiałe postanowienie,że nauczę się piec ciasta....Bardzo chciałabym upiec szarlotkę,ale nie umiem. :zawstydzona/y:Mówiłam,że w kuchni jestem całkowicie lewa. :-D
 
reklama
Witajcie.
Ja sie dopiero melduje po wizycie, bo wczesniej nie miałam czasu pisac, tylko troche podglądałam ;-)
U nas zadnych sensacyjnych wiesci. USG dzidziusia nie bylo, wiec nic nowego nie wiem, a szyjka bez zmian, wiec spoko. Dalej zwolnienie i "odpoczywanie" w tym upale.
Pozdrowionka dla wszystkich :-)

Ooooo, dziś nasza studniówka :-) :-) :-) dopiero zobaczyłam na suwaczku :-) no to świetujemy ;-)
 
ależ była burza
zapoznawczo :-) jak najbardziej
no kurcze
myślałam że dokończę wszystkie wątki a tu musze lecieć bo młoda sie obudziła
powrócę wieczorkiem
paa
 
picture8234.jpg


picture8235.jpg


moje biedne nozki dziewczynki juz nie wiem co robic :(( z dnia na dzien puchna jak balony, przestaje widziec kostki, moczenie nie pomaga, wysypka nawraca od 2 lat i to w rozne pory zima, lato, czy jem owoce/warzywa czy nie jem...proszek ten sam a raz jest raz nie ma i pol roku spokoj...nie wiem, jedyny wspolny mianownik to siedzenie/stanie...1 raz mialam w szpitalu jak bylam u corki i cala noc spalam na siedzaco na krzesle przy niej i mi nogi wisialy, potem 2 razy jadac nad morze (cala noc siedzialam/chodzilam) i teraz 2 dni temu jak czekalam na IP w szpitalu siedzialam, chodzilam pare godzin...sama nie wiem...1 dermatolog- uczulenie na proszek, 2 na truskawki a 3 ze to zyly i cos z zakrzpica tfu tfu bo mama chorowa i potem byl rak i zmarla
 
KROPTUSIU WITAJ W ŚWIECIE HIBBITÓW!!!! Ta Twoja wysypka nieciekawie wygląda... :baffled:, ale nóżki masz "całkiem sexy jak na hobbita" (tak do mnie Misiek mówi :-D) ja to już od dłuższego czasu zapomniałam co to kostki... zaczęło się szybko bo aż w 4 miesiącu i jak byłam w szpitalu to mi jakoś zbili wodę z organizmu i tak raz na obchodzie lekarz odsłanie mi nogi naciska na piszczel a ja patrzę, oczą nie wierze i mówię "jejku ja mam kostki! jak ja dawno nie widziałam moich kostek!" ale jak tylko wróciłam do domu to taki efekt jojo :-D nogu 2 razy większe niż wcześniej... już sie tym nie przejmuję... troche mnie tylko wkurza, że nie mogę np siedzieć "na klęczka" bo czuję jakby mi pękały nogi
 
Kroptusia oj!! a robilas sobie testy alergiczne ?

nie robilam, nigdy nie bylam alergikiem ani na nic uczulona, totalnie na nic...i nie mam pojecia, nie umiem znalezc zadnego zwiazku a to juz 2 lata...najczesciej bylo w pracy bo mam prace siedzaca (i znow siedzenie), ale odkad poszlam na L4 spokoj do wczoraj....

A kostki to nie od ciazy mi puchna kochana tylko od tej wysypki...bo od ciazy to normalne i tu juz nie chodzi o puchniecie ale to swedzi, piecze, boli jak chodze strasznie i gorace nogi dostaje szalu, miedzy palcami wszedzie, jak inwalida
 
Kroptusia to zrob koniecznie!! Moja siostra tez nie byla alergikiem i po jednej z tabletek malo co sie nie udusila tak spuchla !! I okazalo sie,ze jest uczulona na jeden skladnik tebletki i nie wszystkie teraz moze brac. Ja tez nie jestem alergikiem a ostatnio mnie wysypalo, nie wiem po czym prawdopodobnie po orzechach... i wypilam wapno jak reka odjal. Takze jesli masz wysypke czy puchniesz mozesz byc uczulona na cos! Zrob te testy!
 
Hej dziewczyny
jestem wlasnie w pracy-jeszcze 2 h mi zostalo- i mam wolne do nastepnej srody( moj slub w sobote)
jest tak goraco i duszno w biurze ze mam wrazenia jakbym miala goraczke 40 stopnii!!!!
mialam dzis spotkanie z kadrami i ustalilismy wstepnie moj ostatni dzien pracy przed macierzynskim- wiec jak pojdzie wg planu to jeszcze 7 tygodni pracy mi zostalo(oczywiscie mam urlop tez do wykorzystania) zaczynam oficjalnie macierzynski 23 sierpnia ;)
 
reklama
Kroptusia lepiej zrób sobie testy alergiczne, może być to oznaka nawet alergii na jakiś składnik chemiczny.

Ja dzisiaj idę na 20.30 do lekarza z ta moją bakterią, pewnie da mi jakiś antybiotyk. Przed chwilą dopiero się uspokoiłam bo jakiś płaczliwy dzień mam:( wszystko mnie wyprowadza z równowagi a na słowa dlaczego się nie uśmiechasz to mam ochotę udusić kogoś. Nie wiem dlaczego rodzina zamiast wspierać to jeszcze bardziej wyprowadza z równowagi:( Jak się śmiać jak łapią skurcze co chwile, strach w środku że szyjka już ma tylko kilka mm, serce kaput i dodatkowo jakby było mało jakaś głupia bakteria:(. Wiem marudzę ale jakaś chandra mnie dopadła i nie mam się komu wyżalić. Jak tak czytałam o tej bakterii to ona może być przyczyną że ja jestem wcześniakiem przez to że mama była też zarażona i wtedy ja mogłam dostac ją w prezencie i stąd też całe życie problemy były z zapaleniami płuc, oskrzeli itd. ale to tylko moje domysły po przeczytaniu artykułów na temat tej dziadowskiej bakterii.
 
Do góry