reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja robię podobną sałatkę do Olghi ale nie daję żółtego sera, a zamiast niego seler ze słoika i jakąś wędlinkę przeważnie drobiową w kostkę,a curry zastępuję bazylią
 
reklama
To temat jedzenia w dalszym ciągu? :)
Ja właśnie zjadłam śniadanko , ale tylko chlebek z pasztetem i pomidorkami., Bardziej chciało mi sie tego pasztetu...
Tez tak macie, ze chce wam się coś zjeść ale gorzej z przygotowaniem tego? Zrobiłam sie chyba baardzo leniwa... :)
 
Wolny czas zwykle na BB :-DAle lubię też filmy oglądać dobre-mam taką stronę gdzie wysyłasz smsa i można oglądać 72 min filmu -potem 54min przerwy i można dalej .Czasami to denerwujące ale np.seriale bezproblemowo-duży wybór filmów i najważniejsze że z lektorem PL
3we.pl Filmy Online - film.ycom.pl - filmy online po polsku premiery filmowe online 2008/2009 PL seriale online pl 3 we filmy online z lektorem 3we.home.pl 3wessence.com
Ostatnio utkwił mi w pamięci szczególnie film polski''33 sceny z życia''Tematyka trochę dołująca ale bardzo dobrze zrobiony .Z książek mogę wam polecić Anne Rice-od 2 lat jestem wręcz opętana jej ksiązkami i przerobiłam prawie wszystkie-Na podstawie jednej z nich''wywiad z wampirem''powstał fajny film-tematyka krwawa ale barzdo wciągająca i całą sagę wampirów pochłonęłam w tempie zawrotnym.Ale poza wampirami napisała też książki o lżejszej tematyce.
Jeśli nie lubicie horrorów to świetnie pisze John Irving-z humorem i lekko sie czyta (np.świat według Garpa-film tez jest).Nie tak dawno też pzrerobiłam ''Księcia przypływów''-piękna książka.
A z muzyki to pierwsze co robie po pzrebudzeniu i leci cały dzień -w kuchni antyradio a z kompa zwykle rege i podobne klimaty.Małż ma manie Mike oltfielda i pink floyd więc to też często.
 
Ja też bym bardziej stawiała na genetykę... Bo jak piszesz Vanila i babcia i mama miały problemy z ciążami...Jednakże nie zawsze tak jest.. a może w Twoim przypadku będzie gromadka dzieci :-).
Staraj się nie martwić na zapas.
 
olgha ja też korzystam z tej stronki i jest sposób żeby obejść te 54 minuty. Jeśli nie masz internetu radiowego ( bo na tym to nie przechodzi) to wyłącz i włącz komputer i od razu można dalej oglądać.
 
Dziewczyny czy Was tez tak boli kręgosłup?? Nie wiem czy dobrze to interpretuje ale chyba mam ucisk na nerw kulszowy i aż nie ma sił nogami ruszać a jak mam się przewrócić na łóżku to już w ogóle jak stara babcia. Dostaję jeszcze schizów od tego że muszę czekać na ten posiew aby założyć ten krążek, najwcześniej we wtorek można się dowiedzieć czy coś wyszło. Boję się aby nic przedwcześnie nie zaczęło się a ten ból kręgosłupa który wczoraj mnie dopadł to do końca dołuje. Sorki że Wam tak pomarudziłam. Udanego weekendu wszystkim życzę:)
 
dziewczyny, ja sie tylko melduje, wiecje mnie bedzie w poniedziałek, ale po południu, bo rano mam sąd... :crazy: wczoraj była u mnie siorka i sie przejadłysmy, a dziś sie bawie z mlodym... dobrze nam idzie

całuje
 
hej
u mne pada ;(paskudnie
wczoraj z przyszlym mielismy kilka tematow poruszonych zwiazanych z planami wyjazdowymi w przyszlym roku,A mieszkamy w UK, a on jest ze Slowacji - wiec jesli mamy odwiedzac rodziny nasze to wiadomo mamy wieksze wydatki zwiazane z podroza itp. Oblalam go kublem zimnej wody- bo nie sadze,ze jak pojde na macierzynski i przy zwiekszonych wydatkach -bo bedziemy we 3je;)ze realnie bedziemy mogli sobie pozwolic na takie wypady w najblizszej przyszlosci(moze sie myle-ale patrze realnie na sytuacje).
W zwiazku z tym atmosfera jest jak pogoda dzis;( a niebawem mamy isc odebrac obraczki bo za tydzien jest nasz slub. Fantastycznie sie zapowiada.
Ide cos zjesc ;)
 
reklama
Kurcze
ale dajecie czadu z tym jedzonkiem
tak czytam i się nakręcam
Olgha...przeklej przepis do wątku kulinarnego
sama chętnie kiedyś zrobię tą sałatkę
a i wkleję conieco ale nie dziś bo za chwilę jedziemy na weekend do kumpeli
miłej soboty
pa pa
 
Do góry