reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A ja przed chwila zjadłam śniadanie w łóżku mąż zrobił suer wypasne bułeczki:tak:
mam tak samo nakret ciagle na pasztet z pomidorem a wieczorem na ciepłe mleko:-)
 
reklama
Hej :-)
kizi mi inka z samego rana ochoty na chleb z pasztetem i pomidorem narobiła, że też miałam to na śniadanie :-D
Ale sama sobie musiałam zrobić - nikt mi do łóżka nie przyniósł :zawstydzona/y:;-)

Zauważyłam, że coraz częściej brzuch mi się napina, ale bezboleśnie. Nie wiem czy mam się denerwować. Dobrze, że wizyta już we wtorek. W ogóle byłam przekonana, że dopiero 19-go, na szczęście sprawdziłam w karcie, bo bym się trochę spóźniła ;-)

Olgha...przeklej przepis do wątku kulinarnego
sama chętnie kiedyś zrobię tą sałatkę
Przyłączam do apelu :sorry: Uwielbiam wypróbowywać nowe przepisy - łatwiej mi się szuka, jak są w jednym miejscu :tak:
Ale dzisiaj się kulinarnie nie wysilam i na obiad zamawiamy pizzę :-p
 
Dziewczyny czy Was tez tak boli kręgosłup?? Nie wiem czy dobrze to interpretuje ale chyba mam ucisk na nerw kulszowy i aż nie ma sił nogami ruszać a jak mam się przewrócić na łóżku to już w ogóle jak stara babcia. Dostaję jeszcze schizów od tego że muszę czekać na ten posiew aby założyć ten krążek, najwcześniej we wtorek można się dowiedzieć czy coś wyszło. Boję się aby nic przedwcześnie nie zaczęło się a ten ból kręgosłupa który wczoraj mnie dopadł to do końca dołuje. Sorki że Wam tak pomarudziłam. Udanego weekendu wszystkim życzę:)
Ja też mam uciska na nerw kulszowy już od jakiegoś miesiąca,bardzo nieprzyjemna sprawa :no:.Najgorzej jest jak sie połoze, to wstanie lub przewrócenie się na drugi bok trwa wieczność.Na minimalne złagodzenie bólu polecam ćwiczenia dla kobiet w ciąży (przede wszystkim na piłce oraz rozciąganie).
 
Hej :-)
kizi mi inka z samego rana ochoty na chleb z pasztetem i pomidorem narobiła, że też miałam to na śniadanie :-D
Ale sama sobie musiałam zrobić - nikt mi do łóżka nie przyniósł :zawstydzona/y:;-)

Zauważyłam, że coraz częściej brzuch mi się napina, ale bezboleśnie. Nie wiem czy mam się denerwować. Dobrze, że wizyta już we wtorek. W ogóle byłam przekonana, że dopiero 19-go, na szczęście sprawdziłam w karcie, bo bym się trochę spóźniła ;-) (...)


Ale dzisiaj się kulinarnie nie wysilam i na obiad zamawiamy pizzę :-p

Ja tez byłam skazana na samotne jedzenie i przygotowanie śniadania, bo mój M od 3 rano na rybach :wściekła/y:.
Za to na obiad robię NIC. Poczekam na M niech tym razem on coś wymyśla...

A napięcie brzucha i mi dokucza... Ale to najczęściej wieczorem kiedy już padam, bo zamiast zadbać o swój wypoczynek to robię tysiące innych rzeczy :wściekła/y:...
 
Kochane!!!!!!
mam pytanie
troszke sie wystraszylam- bo nacisnelam sutki i wyszlo mi 'mleko' w malej ilosci ale zawsze !jestem w 24 tygodniu czy to normalne?nie za wczesnie

- a dotego mialam makabryczne sny dzis w nocy ;(
 
olinka normalne.. zobacz sobie wątek "siara - pierwsze mleczko"

ja sobie jajek nie odmawiam.. gdyby białko nie było dobrze ścięte to bym tego nawet nie tknęła... bleeeeeeee
 
olinka normalne.. zobacz sobie wątek "siara - pierwsze mleczko"

ja sobie jajek nie odmawiam.. gdyby białko nie było dobrze ścięte to bym tego nawet nie tknęła... bleeeeeeee

o dzieki!juz sie wystraszylam normalnie!!!!:szok:
a jak bialko sciete to jedz do woli- ja lubie jak jest troszke sciete wiec jesc teraz mi nie wolno
 
reklama
Ja też jajek sobie nie odmawiam! Zwłaszcza, że mamy od swoich kurek Mniam!:-D
Ide żaraz nazrywać szczawiku, bo widziałam, że mi ładnie urósł i zrobię taką zupkę krem, z jajkiem właśnie :tak::-D
A potem jakieś ryżowo-kurczakowe wariacje, bo Miś ma smaka, a ze mnie dobra żonka to zrobię :-D
 
Do góry