reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam slonecznie z wietrznej Anglii!! hyhy :-D:-D:-D

Normalnie wstalam o 9,30... chyba mnie znow dopada na spanie :baffled: Dobrze,ze moja Nati siedziala kolo mnie , glaskala i ogladala bajki :tak: co za cudowne dziecko hyhy :-)

Sniadanie przed kompem .. moj M by mnie zabil hehe :sorry2:
 
reklama
Tak,mój m też ma obsesję na punkcie jedzenia przy komputerze.:sorry2: Dzięki Bogu,całymi dniami go nie ma,więc nie ma mnie jak kontrolować.:-p
Ja zabieram koleżankę na randkę...Idziemy na mrożoną kawę,bo chodzi za mną taka dobra od miesiąca. :-) Dziewczyna za miesiąc rodzi,więc chcę jej chociaż na chwilę odwrócić myśli od tego obezwładniającego strachu przed porodem.:sorry2: Zresztą jestem następna w kolejce.:-D
Słuchajcie,czy wy też nie macie się w co ubrać??:baffled: Ja po prostu nie mogę uwierzyć...Otwieram szafę,a tam same topy i bluzeczki do połowy brzucha, za ciasne spodnie i spódnice....Coś ciążowego tam mam,ale chodzi mi o to,że zbyt wielkiego wyboru,to nie ma.:sorry2: Ehhh....
 
Czesc
ide do pracy ;(
mam dobra wiadomosc moja bratowa urodzila w nocy coreczke!58cm 4 kg Milena.chyba spora dziewczynka?
papa
Gratulacje! Ładna waga i śliczne imię!
A rodziła przez cesarkę? Ciekawi mnie jak to teraz jest w przypadku dużych dzieci, ja rodziłam ładnych parę lat temu, naturalnie a dzidziuś ważył 4200 i teraz wolałabym już mieć cesarkę bo jest naprawdę ciężko urodzić takiego klocuszka :tak:
Słuchajcie,czy wy też nie macie się w co ubrać??:baffled: Ja po prostu nie mogę uwierzyć...Otwieram szafę,a tam same topy i bluzeczki do połowy brzucha, za ciasne spodnie i spódnice....Coś ciążowego tam mam,ale chodzi mi o to,że zbyt wielkiego wyboru,to nie ma.:sorry2: Ehhh....
Ja mam nawet sporo ciążowych szmatek, kupowałam wszystko na Allegro i część ubrań była używana, mam kilka tuniczek, sukienek i spódnic i jestem przygotowana na upały :-D Pierwsze dziecko urodziłam w marcu więc okres "dużego brzucha" przypadał na październik-marzec czyli miesiące kiedy ubieramy się jednakowo - całą ciażę przechodziłam w jednych spodniach, sukience i sweterku :tak: A teraz najpierw trzeba było sobie sprawić ciuchy zimowe, teraz wiosenne, potem letnie a jak wrzesień będzie chłodny to jeszcze dojdą jesienne!:szok::shocked2:cały zestaw! I tych na lato musi być więcej bo wiadomo jak człowiek jest cały mokry to przebiera się kilka razy dziennie...
A bieliznę kupujecie w sklepach ciążowych czy wciskacie się w swoje dawne gatki?
 
Olinka gratulacje dla bratowej:tak:;-)

Jesli chodzi o ciuchy to z dnia na dzien mam coraz mniejszy wybor co do stroju:wściekła/y:Jakis tonik i spodnie z materialu odpiete pod tonikem:-D:-D:-Do jeansach moge zapomniec:-pmusze sie wybrac na zakupy chyba:-pmam ubrania po poprzedniej ciazy ale nie nadaja sie na ta pore roku, przeciez nie zaloze sztruksow:-D:-D:-DOlisia urodzilam 2 stycznia wiec :-D:-D
 
Ja ma się na serio fajnie bo większość ciuchów ciążowych mam pożyczonych od koleżanek i w sumie mam chyba z 8 par dłuchich spodni, 2 pary rybaczków, 2 spódnice i ileś tam bluzek:-):-):-) Pozostaje mi tylko kupić bieliznę i ewentualnie rajstopy :-)
 
Agawa wypiłam kawę i dalej czuję się taka senna a wczoraj połozylismy się spaciu dośc wczesnie.
U mnie też taki wybór ubrań, że jak arno staje przed szafką z ciuchami to nie mogę się zdecydowa, czy znów założy zieolna bluzeczkę czy rózową bo w sumie zostały dwie no jest jakaś tam trzecia na "lepsze"wyjścia. Co do spodni mam jedne ciężarókowe jeansy a tak robię jak karotka00 odpinam guzik cho to nieygodne. Mam jedną ciężarówkową priceskę ale to na niedzielne wizyty. Bieda z tymi ubraniami. Co gorsza w sklepach nic ciekawego nie ma, niby taki szał na tuniki ale są takie oklepane,ze u mnie w mieście każdy chodzi w jednym i tym samym. Patrzyłam na allegro tam jak coś mi się podoba to znów i kosztuje takż emusze na zakupy wybrac się do wawy ale to po wypłacie jak coś narzie będe chodziła w tym czym mam.
 
Rozumiem was co do ciuchów, bo czasami mam to samo. Mam troche ciążowych ubran, troche dostałam od kolezanki, kilka bluzek kupiłam, ale i tak staje przed szafą i nie moge ubrać się w to co mi sie zamarzy, tylko w to co mam :-/ Ale ostatnio sobie zamowilam sliczną sukieneczke na allegro i 2 bluzeczki i czekam na przesylke :-) Mam nadzieje ze bede zadowolona, a jesli chodzi o allegro to naprawde polecam, bo mozna znalesc cos fajnego za niewielką cene. Ja nowe bluzeczki wylicytowalam za 10 i 15 zł.
Jeszcze tylko godzinka i do domu :-) hurra ;-)
 
Witam Dziewczyny-ja tez dziś ziewam od rana:blink:najchętniej spałabym min.10 na dobę-a codziennie 6;40 pobudka i walka z młodymi żeby się do szkoły i przedszkola zwlekły.Na ubrania ciążowe polowałam na allegro bo większość z poprzednich ciąż rozdałam już dawno temu kolezankom ''w potrzebie''.Niestety paczka z krakowa do krakowa zaginęła już miesiąc temu a w niej mój zestaw ciążowy:angry:W h&m i innych firmowych ciuchy ciążowe drogie i nie zawsze pasujące-ostatnio ''uszczeliłam ''w robanie 2 pary jeansów firmówek i 2 pary bojówek ciązowych-za śmieszne pieniądze,więc jestem wyposażona-w największych jeansach mamy już się nie zapinałam (42)a chodzenie z rozpiętym guzikiem i na pasku mnie denerwowało.Z bluzkami łatwiej bo dużo odcinanych pod piersiami można dostać.Im cieplej tym łatwiej będzie nam się ubierać:-)
 
reklama
Do góry