reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Witam was wszystkie ;-)
Nie odzywałam się przez parę dni, bo miałam problemy z internetem,a poza tym ile razy usiadłam przy laptopie,żeby coś zrobić,to od razu robiło mi się słabo. Dopiero dzisiaj jakoś lepiej się czuję.
Jak dam radę, to podczytam co tam wcześniej pisałyście. ;-) Poza tym,to u mnie raczej bez zmian,nic ciekawego się nie dzieje. Dzisiaj 13 stopni,to humorek od razu lepszy. No i powoli brzuszek mi się zaokrągla, bo wcześniej to nic a nic nie było widać. :-):-):-)
 
reklama
Iwona:-) przecież jak się jedzie własnym samochodem, to można sobie robić co jakiś czas przerwy na rozprostowanie kończyn, spacerek, przekąskę, siku, czy co tam się chce:-D To jak podróż z malutkim dzieckiem- też musi mieć przerwy;-)
 
wszystkie macie wg usg termin porodu wcześniejszy niż wg OM a u mnie jest odwrotnie :-(
Wg OM na 02.09 a wg usg na 05.09... Czy chociaż jedna z was ma podobnie?
Może masz długie cykle? U mnie z kolei z USG wychodzi aż 6 dni wcześniej niż wg OM, to sporo.
ja właśnie sprzątałam w łazience...nachyliłam się nad wanną i chciałam ją wyszorować porzadnie..no i się poślizgnęłam...i nie wpadłam do wanny ale zatrzymałam się na brzuchu ! masarka..;/ bolało ale na szczęście już jest dobrze...także taka przestroga...uważajcie na siebie w każdej sytuacji ! ... nie ma co się przesilać...prawda??
Ja też dzisiaj szorowałam wannę i zmęczyłam się jakbym właziła na Gubałówkę... jednak nie miałam już śmiałości prosić M o pom oc bo i tak ma do umycia wszystkie okna i odkurzanie spadło na niego.
Męczy mnie niemal wszystko, może to przez ciśnienie ostatnio miałam 145/85 :szok: a całe życie miałam 90/50.
 
Dziewczynki uwazajcie na siebie. Ja wiem że chcemy mie czysto na świąta. Ja mam remont takż emnie porządki czekają, ale mnie tata tak wnerwił że ppowiedziałam ze będe padała a Mu pokaże że przeprowadzę się na swiąta. Mam nadzieję że mąż pomoże wnosic meble bo z resztą dam sobie radę. Mój ojciec się czepia a sam palcem nie kiwnął, no oczywiście tylko nadzoruje marudzi i wkurza. Chwilami mam tego dośc. Dobra idę spac bo włączyła się maruda. Dobranoc
 
dzięki dziewczynki...staram się codziennie uważać na siebie..ale niby mycie wanny to taka prosta rzecz która się okazała trudniejsza...hehe ale na szczęście oprócz siniaków na brzuchu pod żebrami nic mi nie jest....dobrze że niżej się nie uderzyłam...a teraz właśnie przed świętami to co chwile coś trzeba posprzątać...okna umyć...moja mama dziś w związku z ładną pogodą kazała mi myć okna !! ale na szczęście miałam próbę swojego zespołu...ufff...;))

dobranoc mamy :*
 
Witajcie wrzesnióweczki.
Reniferku pieknie napisałaś. Przyłaczam sie do Twoich słów. Kroptusiu wiele zalezy od Twojej wewnetrznej wiary i nastawienia:)
Ja dzieki lekarzom zaszłam w pierwsza ciazę i nigdy bym nie przypuszczała, ze z druga nie bede miała problemu. Jednak w tym wszystkim wiara była najwazniejsza. Leżałam 4 miesiace...bo wody mi leciały...i brzucha miałam zakaz dotykania...
Jednak wszystcy mielismy nadzieje, a teraz mam wspaniałego szkrabika.

Dziewczyny, co do porzadków. Równiez zabrałam sie juz za sprzatanie. Jednak po 1 dniu, juz dopusciłam i podzieliłam obowiazki na mnie i maza. Trudno nie dam rady sama, a on jest kochany, wiec z checiom pomaga.

Dzis wyjezdzamy na weekend na dzialkę.
Miłego weekendu:)
 
reklama
Męczy mnie niemal wszystko, może to przez ciśnienie ostatnio miałam 145/85 :szok: a całe życie miałam 90/50.
Uważaj na to ciśnienie bo ja w poprzedniej ciąży przy 140/90 trafiłam do szpitala bo to jest granica wysokiego ciśnienia jakie kobieta może mieć w ciąży :tak:
 
Do góry