reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Reniferku ja mam córcię i niestety nie chcę cię martwić, ale cerę przy niej miałam idealną bez żadnej skazy. Moja koleżanka przy chłopcu miała koszmarną. Tak więc wydaje mi się, że akurat tym nie możesz się sugerować. A córci nikt Ci nie potwierdzi na 100% bo w każdej chwili może być chłopcem. Jednak bardzo Ci gratuluje!!!!! :-)
 
reklama
Reniferku ja mam córcię i niestety nie chcę cię martwić, ale cerę przy niej miałam idealną bez żadnej skazy. Moja koleżanka przy chłopcu miała koszmarną. Tak więc wydaje mi się, że akurat tym nie możesz się sugerować. A córci nikt Ci nie potwierdzi na 100% bo w każdej chwili może być chłopcem. Jednak bardzo Ci gratuluje!!!!! :-)

nie - dzieki :-D
szczerze, to chciałam teraz chłopca, a trzecia córeczke, takze ja absolutnie nie nastawiam sie na żadną płec... niech tylko zdrowe bedzie iniech sie tylko jakos "po ludzku" urodzi, a reszta jest mało ważna... :happy2:
z drugiej strony miłoby było, gdyby teraz była córcia - bo przy parce nie musiałabym rodzic po raz trzeci... :sorry2:
 
Witam
Ja dziś cały dzień na dworku. Super dziś pogoda!!! Aż od raz człowiek inaczej funkcjonuje. Stopy mi tylko przymarzły lekko:tak:.
Ja też mam taką cerę nie ładną i dekolt caly zesypany, a nigdy nie miałam żadnych nawet najmniejszych krosteczek. Też słyszałam że to na dziewczynkę, ale...
 
dziewczyny Reniferek ma rację. Nieważne co będzie, aby było zdrowe. Czy chłopiec czy dziewczynka będzie kochane i cudne, bo nasze. I tego zdrowia wszystkim życzę.
Ja też dzisiaj cały dzień na dworku. Kupiliśmy Oli supermarket i teraz siedzimy i kupujemy. Świetnie, że robi się ciepło. Moje zimowe ubranko coraz ciaśniejsze.
 
Hej dziewczyny!!!
Wlasnie mi przeszedl dwudniowy bol glowy... ;-)

Czytam,ze u Was taka ladna pogoda... a u mnie znow taka "angielska" :dry:

Reniferku, gratuluje coreczki !!! :-D:-D:-D Ja ze swoja coreczka mialam piekna cere i kazdy myslal ,ze chlopak bedzie, wiec ja juz nie wierze w zadne przepowiednie z objawami, bo u mnie sie zadna nie sprawdziala :-)

Ewunia ja w pierwszej ciazy mialam date usg pozniejsza niz om i to do samego rozwiazania :))):happy2:

Zmeczona po pracy :-( Jeszcze jutro... tylko,ze sie przestawia zegarki.. i zamiast 4,50 musze wstac 3,50 buuu :-(
 
Ja też dzisiaj cały dzień na dworku. Kupiliśmy Oli supermarket i teraz siedzimy i kupujemy. Świetnie, że robi się ciepło. Moje zimowe ubranko coraz ciaśniejsze.

a jaki supermarket? bo na zająca czegos szukam dla siostrzenicy, ma 2,5 roku:happy2:

princi - ja tez sie cieszyłam, ze ból glowy mi przeszedł i dzis znowu go mialam :wściekła/y: współczuje wstawania... :-(
 
Wg OM na 02.09 a wg usg na 05.09... Czy chociaż jedna z was ma podobnie?

ja mam wg OM 23.09, a wg USG 26 .09... wiec podobnie i lekarz mowi,że to nic nadzwyczajnego i wszystko OK .....

a wogole to witam weekendowo ......

co do porządków świątecznych to ja je już zaliczyłam, w piatek miałam wolne więc ogarnęłam dogłębnie chatke, pół godziny pracy pół godziny przerwy i chatka lśni :tak: a dzis i jutro świętuje urodzinki małego więc tez troszke sie dzieje ..... :tak: a cały przyszły tydzień zostaje sama bez M, więc tez bedzię się dziło :baffled: szczególnie koszmarne poranne spacerki z pieskiem ... masakra :baffled:

Kroptusia... głowa do góry ,,, przytulam i trzymam kciuki :tak::tak::tak:

miłego wieczorku :tak:
 
reklama
Kurcze dziś mi się zaczął dziwny ból przy ruchu z lewej strony jakby jajnik albo pachwina, w dodatku chyba mampodejrzane upławy białe przezroczytse ale jakos mi się to nie podoba. Wizyta dopiero 20 kwietnia:( lecę do męża pózniej zajrzę narcia
 
Do góry