reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Roma -witam i gratuluję - ale będziesz miała wesolo:-D
Iwonka -super że wszystko ok odpoczywaj, odpoczywaj i jeszcze raz odpoczywaj!!
Batka niba tak ale właśnie sobie wyliczyłam:zawstydzona/y:ze urlop macierzyński nam sie skonczy w marcu przekichane jak zimno to w domu z maluchem a jak ciepełko i na specerki przejmniej chodzic to do pracy:wściekła/y:
juz mówiłam mężowi ze kolejne dziecko bedzie na jego urodziny planowane:happy: czyli tak by urodzilo sie w marcu wtedy to jest super macierzyński urlop:rofl2: (teraz maluszek urodzi sie w okolicach moich urodzin ja mam 7 września a termin na 13-15)
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiola babcię masz fajną hahahha:-) I nie martw się nie Ty jedna będziesz kołysanki puszczać z płyt :rofl2: Słoń mi na ucho mocno depnął a i głosik taki, że lepiej nie wprowadzać na inne tony :rofl2:

Karolina koniecznie uważaj na siebie, bo masz problem z tymi zawrotami, zawsze kogoś pod ręką lepiej mieć ;-) Ale za to fajnie, że dzidzia już daje o sobie znać :-D

Iwonka dobrze, że się odezwałaś ;-) Bardzo się cieszę, że wszystko z dzidzią wszystko dobrze:-D

Calineczko każdy chadza swoimi ścieżkami, siostra realizuje się zawodowo, a Ty masz wspaniałe dzieciaczki! Ja po takiej wywiadówce z dumy w piórka bym obrosła :-D

Reniferku też zawsze to powtarzam, gdyby nie świadomość istniejących nieszczęść nie cenilibyśmy w pełni tego co mamy.....

Mulatka i Romcia81 witam ciepło.
W końcu pojawiła się mamusia z dwoma szkrabami w brzuszku. Podwójna radość :-D
 
Romcia witam serdecznie i gratuluję!!! Moja mama miała bliźnięta więc poniekąd wiem jak to jest : zmęczenie i radość podwójna:-). Muszę jednak przyznać,że jak gin na 1 USG powiedziała : "O tu jest jeden zarodek,szukamy drugiego...." zrobiło mi się gorąco. Jednak na tym jednym się skończyło:laugh2:. Ciekawe czy będą jedno- czy dwujajowe? Dbaj o siebię i życzę wszystkiego dobrego
 
hey, ja dzis ogólnie mam dołeczka, ale nie moge Wam o nim napisac, bo wszystkie sie znów nakrecimy w nieodpowiednim kierunku... a to nie jest nam w ogóle potrzebne.... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:
no no koleżanko o pozytywnych rzeczach myśl a czarne myśli odganiamy sio.....bo najgorzej to się nakręcić.....buziaki:-);-)

Reniferku i Karolino dziękuje za ciepłe przywitanie, termin mam na 29 września 2009 wg usg
witaj malutka;-)

dziewczyny truskawki są :rofl2: mniamusne m:zawstydzona/y:zjadłam wszystkie sama:zawstydzona/y: mąz sie zarejestrowal na BB czeka na potwierdzenie rejestracji i się wkurza ze nnie odrazu:szok::-D chyba niedługo bedziemy mialy wrześniowego tatuska w gronie mamusiek:-D
Kroptusia - nie martw się Reniferek ma racje odwrocilo sie i boksuje jelitka dlatego nie czujesz:tak:
Karolina masz ty coś z tymi omdleniami kobieto :no:
Mulaka witam cie serdecznie
Reniferek nie dołuj się będzie dobrze:tak:
po truskawkach humor mi sie poprawił:-D może Reniferek spróbuj i ty truskawek na poprawe humoru - polecam
Tatuś na forum...he he...dawaj go:-):-):-) co się chłop naczyta to jego:-D:-D

ja tylko jeszcze raz napisze, zebyscie na te "truskawki" uważały...
noooooo ja czekam na te prawdziwie i się doczekać nie mogę
taki pyszny koktail bym sobie zrobiła:-):tak::tak:

Czesc Dziewczynki :-) znowu jestem na przepustce ... W poniedziałek miałam robione USG, okazało się że mam nisko schodzącą kosmówkę i stąd te plamienia. Z dzieckiem wszystko dobrze ... W środę miałam tylko oddac mocz do badania i w czwartek wychodzic do domu, ale podczas badania ginekologicznego wyszukali u mnie jakiś stan zapalny i miałam robione płukanie. Z tego co mówił ordynator na dobre wyjdę dopiero około wtorku.
Fajnie że się meldujesz...bo wiesz...zbiórki są i obecność tu sprawdzamy///jak wojsko to wojsko:-):-):-):-D:-D:-D:-D
To superowe wieści...że we wtorek do domciu...
Pozdrawiam:tak:;-)

Witam wszystkie przyszłe mamusie.Mam na imię Roma a mój mąż Konrad.Noszę w brzuszku dwa maleństwa.Zapowiada się że przyjdą na świat w połowie września 2009 roku.Chętnie dołącze do reszty przyszłych babyboom'owych mam.Pozdrawiam serdecznie.Roma z Krakowa z mężem Konradem. :-)
Witaj mamo podwójna:tak::tak:
 
Tatuś na forum...he he...dawaj go:-):-):-) co się chłop naczyta to jego:-D:-D

no to macie - ale dumny nie przyszedł się znami przywitac tylko "swój" watek założył
 
Może nieśmiały...? A może tak po męsku teren zaznaczyć musiał ..? :-D:rofl2:
Ale fajnie, że mamy rodzynka - powiedziałam mężowi, ale uciekł :confused:
 
Wiatm Wszystkie Mamay i Taty. Mam na imie wojtus i jestem przyszłą tatą :-) Mam nadzieje dotrwać bez obłędu do szczęśliwego rozwiązania. Termin mam na wrzesien bo tak chciala natura i My tj. ja z Żoną. Oj pięknieje ta moja kruszynka :-) jeszcze obchodzę przy mijaniu lub wyprzedzaniu ale już opracowywuję metodę przeskoku nad moją kruszynka, wydje mi sie że bedzie szybciej ha ha ha..... Najlepsze myśli ciężarówki

Pozostaję wojtus
 
nareszcie pojawiła sie mamusia bliźniaków- witam cię Romcia81
z tymi alergiami to różnie bywa ja urodziłam małą w maju i karmiąc ją wcinałam w czerwcu truskawki- nie trzeba z wszystkiego rezygnować, wystarczy powoli wprowadzać wszystkie pokarmy i obserwować czy coś złego się nie dzieje
 
reklama
Do góry