reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Witajcie Wrześnióweczki :-)
Pozwólcie, że dołączę do Waszego grona.
5 grudnia miałam ostatnią @, w zeszły piątek wyszły mi 2 pozytywne sikańce.
W piątek pierwsza beta w 36 dc wyszła 2830, dzisiaj w 39 dc 11215.
Niestety najbliższa wizyta u gina będzie 31.01 - dopiero za 3 tyg :szok:
Alex - Ty pisałaś, że byłaś dzisiaj w jakiejś klinice na Woli - daj znać jak było.
Może udałoby mi się tam dostać wcześniej.

co do moich objawów to do terminu @ nie czułam kompletnie nic, dopiero od zeszłego czwartku bolą piersi i czuję, że coś się dzieje w brzuchu (czasami coś zakłuje, czasami zaboli ..) no i wieczorem zaczynają dopadać mnie mdłości - ale niech będą, czekałam na nie ponad 2 lata :-)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :-)
 
reklama
Witajcie Wrześnióweczki :-)
Pozwólcie, że dołączę do Waszego grona.
5 grudnia miałam ostatnią @, w zeszły piątek wyszły mi 2 pozytywne sikańce.
W piątek pierwsza beta w 36 dc wyszła 2830, dzisiaj w 39 dc 11215.
Niestety najbliższa wizyta u gina będzie 31.01 - dopiero za 3 tyg :szok:
Alex - Ty pisałaś, że byłaś dzisiaj w jakiejś klinice na Woli - daj znać jak było.
Może udałoby mi się tam dostać wcześniej.

co do moich objawów to do terminu @ nie czułam kompletnie nic, dopiero od zeszłego czwartku bolą piersi i czuję, że coś się dzieje w brzuchu (czasami coś zakłuje, czasami zaboli ..) no i wieczorem zaczynają dopadać mnie mdłości - ale niech będą, czekałam na nie ponad 2 lata :-)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :-)

Ale dni po terminie @ zrobilas bete bo ladna Ci wyszla :-)
 
Dziewczynki a ja tak bardzo się boję to dopiero 5 tydz:szok: kazdy dzień to wieczność ja nie wiem jak to się skończy.....

Mam to samo uczucie. Mam wrazenie, ze od ostatniej srody minela wiecznosc. Ale wszystko bedzie dobrze. Pewnie niedlugo oswoimy sie z ta mysla, ze nosimy w sobie malenstwa, pomyslimy o ciuszkach, wyprawce i czas szybciej zleci.

Witajcie Wrześnióweczki :-)
Pozwólcie, że dołączę do Waszego grona.
5 grudnia miałam ostatnią @, w zeszły piątek wyszły mi 2 pozytywne sikańce.
W piątek pierwsza beta w 36 dc wyszła 2830, dzisiaj w 39 dc 11215.
Niestety najbliższa wizyta u gina będzie 31.01 - dopiero za 3 tyg :szok:
Alex - Ty pisałaś, że byłaś dzisiaj w jakiejś klinice na Woli - daj znać jak było.
Może udałoby mi się tam dostać wcześniej.

co do moich objawów to do terminu @ nie czułam kompletnie nic, dopiero od zeszłego czwartku bolą piersi i czuję, że coś się dzieje w brzuchu (czasami coś zakłuje, czasami zaboli ..) no i wieczorem zaczynają dopadać mnie mdłości - ale niech będą, czekałam na nie ponad 2 lata :-)

Pozdrawiam wszystkie Wrześnióweczki :-)

Witaj wsrod Wrzesnioweczek i gratuluje tak dlugo wyczekiwanej fasolci!

A ja wczoraj po tym moim serniku nagle dostalam dreszczy, mdlosci i polozylam sie do lozka, a po paru minutach puscilam pawia (o dziwo z przegladem tego, co caly dzien jadlam od sniadania). Pozniej obudzialam sie o polnocy i mialam 38 stopni goraczki. Wzielam paracetamol. Podejrzewam, ze to jakis wirus. Dzisiaj juz jest duzo lepiej, ale do pracy nie poszlam bo jestem polamana. Leze wiec w lozku i mam nadzieje, ze pokonam tego bakcyla. Mam nadzieje, ze ten wirus i goraczka malenstwu nie zaszkodzi. A w nocy to okropnie sie zamartwialam. Jutro o wszystko zapytam gina.
 
Ale dni po terminie @ zrobilas bete bo ladna Ci wyszla :-)

Kroptusiu, pierwsza beta była 6 dni po terminie, wcześniej nie robiłam (bo wstyd się przyznać) nie domyślałam się, że to może być ciąża.
Byliśmy na styczeń umówieni z mężem na rozpoczęcie procedury in vitro i głowę miałam już tym zaprzątniętą :-)
 
Ale wy machacie stron!!!
Dzieki za gratulacje, ale wolę poczekać z gratulacjami do września.....narazie wielki stres, czy wszystko będzie ok, ide na usg 30 raze z siostrą:) ona po porodzie, wiec nie wiem jak tyle czasu wytrzymam.
Witam nowe wrześnióweczki!:-)
 
Ja dziś zrobiłam teścik i wyszły 2 kreseczki, dziś powinnam dostać okres, ale coś przeczuwałam że chyba już noszę nowe życie. No i dlatego pobiegłam do kompa szukać w sieci wsparcia:)

pozdrawiam serdecznie:)
 
reklama
dotyczące testu laboratoryjnego na HCG. Czy robi się go na czczo? i ile kosztuje jak się idzie bez skierowania? a jeśli na skierowania to kto je może wypisać? jestem 'początkująca' więc wybaczcie jeśli moje pytania wydadzą się banalne. Dzidziuś jak najbardziej wyczekiwany i wystarany:D więc bardzo się cieszymy. A teraz ja będę 'raczkować' na tym forum i może ja też komuś coś doradzę.:)

A, i jeszcze muszę sprawdzić dokładnie datę ostatniej miesiączki żeby obliczyć wiek ciąży, no i pozostaje mi dalej mierzyć temperature ( mierzę codziennie o 7 rano, dopochwowo -jeśli komuś by się przydała taka informacja ).

Z góry dziękuję za odpowiedzi!!
 
Do góry