reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A moja wstała niedawno... Wczoraj poszła spać o 24!! Łyknęła sobie znienacka mężowej coli...efekt natychmiastowy...pobudzenie ...Dziś znowu wstała po 7 więc jak już padła- a bardzo nie chciała to pociągnęła ponad 3 godziny. Teraz ruszamy z domu wymęczyć towarzystwo, żeby najpóźniej o 22 do łózia zapakować .
 
reklama
Moja miała taki okres, że nie chciała spać popołudniu i już trwało to ponad 2 tyg. Teraz znowu chodzi na drzemkę ok.13 na 2h. Oczywiście bywają dni, kiedy jest ładna pogoda, że nie chce zasnąć za nic w świecie i też jest ok i idzie spać przed 20. Także już się zaczyna czasami buntować. Ostatnio szłam do teściowej na imieniny chciałam jej ubrać ładną sukienkę, a Ala mi na to, że ta jest za mała i nie chce jej. Płacz jak nie wiem jak próbowałam na siłę, nie dało rady wybrała inną...
 
My też spimy tak od 12-15, dwa razy się zdarzyło, że się nie połozył i o 17 już poprostu nie dało się wytrzymać tego marudzenia. Spać w południe chodzi chętnie jak narazie, wieczorem zasypia k.21, rano pobutka ok.7-7.30.
ps.mamy od kilku dni problem z kupką, tzn.bardziej psychiczny, mówi, że boli go brzuszek, ale "babola" nie zrobi bo go boli pupka...Po czopku zrobił knotek, ale to nie wszystko, woła co 10 min kupę, ale nie chce jej zrobić, bo chyba się boi(jest tylko wlk. płacz)
Macie jakieś rady? Bo nie wiem jak pomóc, dieta ok. dużo napoi owoców itp.
 
Dooda- oj, coś w tym chyba jest bo u nas też był problem z kupką przez ostatnich parę dni. Też nie mógł się załatwić.Miał jakby zatwardzenie. Teraz to minęło i póki co jest dobrze. Ja dawałam dużo wody do picia. Pomagają również jabłka.
 
Boryska pogryzły komary-rączka opuchnięta, cała czerwona i gorąca. Widocznie uczulony jest:-(. Podaję mu wapno do picia-może znacie jakieś maści, które by pomogły? Fenistil, elcom?Jeśli nie przejdzie, pewnie bez lekarza się nie obejdzie:-(
 
Dziękuję za rady.
W aptece mi właśnie Pani poleciła fanistil. Posmarowałam i śpi teraz. Wapno smakowe też podaję. Zobaczymy jutro jak będzie wyglądało. Biedulek ma rączkę ta mocno napuchniętą:-(. Wstrętne komarzyska!:wściekła/y:
 
reklama
Elaine, nie smaruj elcomem (elocomem). Ta maść do tego nie służy. A do lekarza lepiej idź, żebyś wiedziała w przyszłości co robić w takich sytuacjach, bo czasem dochodzi do dziwnych reakcji w organizmie. U nas sprawdza się fenistil, tylko nigdy nic nam nie puchło.
 
Do góry