reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A u nas jakoś powrót do pracy odbył się nie zauważenie dla Igorka myśle nawet że teraz jest bardziej szcześliwszy. Tak to tylko z mamusią był i z mamusią a teraz często przyjdzie babcia za którą Igorek szaleje, przebywa więcej czasu z tatą no i idzie do opiekunki czasem a ona ma ponad roczną córeczkę więc ma się z kim bawić. A ja też jestem bardziej szczęśliwsza jak przychodzę i widzę tego potworka jak się cieszy, i czego to się dzisiaj nauczył :))

Dooda przyłaczam się do życzeń :)) Zdróweczka i Szczęścia !! :)
 
reklama
Doskonale was rozumiem dziewczyny. Ja też musiałam wrócić do pracy bo kredyt hipoteczny :wściekła/y:
No ale i tak jestem szczęściarą bo Olek jest z moją mamą a i tak mi żal że ona pierwsza widzi różne jego postępy a nie ja - a to jest bezcenne. Więc mamy zostające w domach - głowy do góry bo tych chwil wspólnych z dzieckiem nie da się przeliczyć na pieniądze :-)
 
Nie idzie nadrobić wszystkiego:( niestety. Mateuszek miał taki okres przez kilka miesięcy że nie miałam czasu na nic chodziliśmy do lekarza bo nie chciał spac ani w nocy ani w dzień. Okazało się że ten typ tak ma:) wszystko było przez ząbki. Na szczęście uspokoiło się. 1 września będziemy miec roczek i z 9 gości robi nam sie nagle 19 gdzie ich pomieszczę i czym ugoszczę tego jeszcze nie wiem. Mszę roczkową mamy 1 września tak trochę dziwnie ale trudno taka polityka parafii. Będę starać się czytać Was i mam nadzieję że już nie zniknę na tak długo.
 
Moja Wiki chociaż roczek ma 6.09 dostała dziś pierwszą urodzinową kartkę od Nestle wam pewnie tez przysyłają takie różne próbki fajna ta kartka no i jest ksiazeczka z poradami i kilka fajnych przepisów z których napewno skorzystam :)
 
reklama
u nas to jest 4 przesylka z Nestle a z gerbera tez cos tam bylo wczesniej fajne takie cos :) wogole dzisiaj mi sie snilo ze moja malutka juz chodzi, moze niedlugo heh narazie przy pchaczu zasuwa
 
Do góry