reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrzesień 2009

Dziewczyny moja Gabi zrobiła dziś pierwsze samodzielne kroki:-D:-D:-D Jak się cieszę, że je widziałam i byłam z nią:-D:-D:-D Od dawna chodziła wokół mebli, czy przy pchaczu, ale np. nie chciała wcale za rączki- do wczoraj. Wczoraj i dziś chciała ciągle chodzić za rączki, aż w końcu wstała i poszła kilka kroczków sama :tak:
 
reklama
czy ktoras z was była albo wybiera się do Akademii Zdrowego Rozwoju organizowanego przez Pampers? jest w kilku miastach w niektorych juz sie odbylo moze ktoras z was byla? u nas ma byc za tydzien przez 2 dni i planujemy sie wybrac w niedziele
 
Hej dziewczęta.Gratuluje dzieciaczkom które już chodzą brawa dla Gabi :-)
U mnie w sumie po staremu zaraz kończy mi się wychowawczy ale robie tak jak mi powiedziałyście i wracam na L4.Z Olim wszystko oki.Zaczyna sie puszczać-taki jakiś odważny się robi.Fajnie siada gdy m u nóżki zabolą-najpierw się rozgląda czy może w to miejsce usiąść później kuca a na koniec z impetem sadza swoją pupcię na podłodze.Gdy nie da rady uśiąść-np.w tedy gdy długo stoi i już mu rączki i nóżki bolą w tedy krzyczy o pomoc.Ogólnie już go wszędzie3 pełno.
Wrzesień szykuję się nam miesiącem wydatków.Urodziny Oliwiera-musowo trzeba roczek mu zrobić,nasz ślub cywilny no i moja nieszczęsna szkoła-nie wiem jak my to wszystko załatwimy ale będzie trzeba.
\po mnie nadal nie widać że w ciąży jestem.Oczywiście jak to na wiosce już się rozeszło że w ciąży jestem-wystarczyło że zaszłam do przechodni żeby położna mi karte u siebie założyła i już pół gminy komętuje mnie w sklepie wrrrrrr.......
A tak po za tym jest oki.
 
Dziewczyny dziękuję za gratki dla mojej chodzącej Gabi- cały dzień ćwiczyła !!! A propo powrotu do pracy, zdecydowałam się na duży BAnk- zdecydowanie najlepiej płaci, pierwsza umowa na 6 miesięcy- potem w zależności od efektów pracy - jak wszędzie. Jestem zadowolona:-) W październiku wyjeżdżam na miesiąc szkolenia- weekendy na szczęście w domciu. Mężowy przejdzie szkołę życia hi hi W dzień moja Mama się zajmie Gabi, a on po pracy i w nocy:sorry2: A póki co delektuję się ostatnim miesiącem wolności i niczym nie zakłóconym macierzyństwem.

Mili nie przejmuj się gadaniem ludzi, to Twoje życie nie ich!!! A kasą się nie martw, na pewno się znajdzie!!! A i w Totka zagrać nie zaszkodzi :tak::tak::tak:
 
Moniczka zdradź nazwę banku! Gratuluję!!! A mąż na 100% da sobie radę. Zobaczysz.
MIli, nie martw się tym co ludzie powiedzą, najważniejsze jest to co Ty czujesz! A co do kasy, pocieszę Cię, że każdemu jest ciężko. Ja właśnie zbieram pieniądze na spłatę raty kredytu za mieszkanie. Pas mocno zaciśnięty:-(. Ale co tam. Najważniejsze, żeby dziewczynki były zdrowe. Do tego mąż obraził się na amen i nie mogę. się z nim dogadać. Ciągle krzyczy i mnie ignoruje. Trwa to już tydzień i zanosi się na dłużej.
 
Moniczka gratuluje znalezienia odpowiedniej pracy a maz napewno da sobie rade :)
Mili nie przejmuj sie gadaniem ludzi, prezentuj dumnie brzuszek nie daj im poznac ze sie wstydzisz lub ze tego nie chcialas niec mysla ze planowane. a na rózne riposty jest tylko jeden sposob jeszcze bardziej cieta riposta jak to mowia najlepsza obrona jest atak. ;)hehe
A ja sobie ostatnio szlam do sklepu z Wiki i bylo naprawde cieplo az zaduch taki, mala miala bluzke z krotkim rekawkiem i na to kamizelke bezrekawnik a ja mialam bluzke na ramiaczkach i n to bolerko z dlugim rekawem ale rekawki mialam podwiniete bo cieplo no i w zapasie mialam dla malej sweterek w razie gdyby bylo zimno, ale byla cieplutka. a jakas baba do mnie :"pani z dlugim rekawem a dziecko z krótkim jak tak mozna" oczywiscie jej odpowiedzialam zeby sie nie wpieprzała i zajela sie soba bo to nie jej sprawa. Strasznie nie cierpie takich "zyczliwych" ktorzy sie wpierdzielaja. tak samo jak wyszlam w lato z mala w nosidelku do sklepu a jakies baby "takie malenstwo ona w jakims plecaku nosi jak mozna tak krzywde dziecku robic" no i zjechalam te baby od gory do dolu wrrrr az mi cisnienie pulsuje jak cos takiego slysze. wiem ze jest duzo przypadkow gdy matki krzywdza swoje dzieci ale ja wiedzac ze kocham swoja coreczke ponad wszystko i nigdy nie pozwolilabym zeby byla glodna zmarznieta lub dziala jej sie jakas krzywda to az mnie ponosi jak slysze takie komentarze.
 
reklama
Moniczkaleg gratki, Gabi zaciśnie relacje z tatusiem i napewno super dadzą radę, też jestem ciekawa co to za bank, bo jak pisałam ja też "bankówka" i też w dużym banku i też byłam miesiąc na szkoleniu więc może to ten sam bank, ale co prawda to prawda praca w banku czasem bywa cięka zwłaszcza w dobie "kryzysu" ale płacą całkiem niczego sobie, powodzenia
 
Do góry