reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Hejka :-D
Przeprowadzilam sie, mam zj* internet, tak mi muli,ze szok,musze zadzwonic do nich,zeby naprawili co popsuli,ale to jak wroce z Pl, bo w pn lece na tydz :tak:

Kinia ma 3 zeba,rosnie czwarty,troszke marudzi,ale i tak jst bardzo dzielna :-) Smiga przy pchaczu,az sie za nia kurzy,tylko patrzec jak sie pusci i pojdzie sama...:tak:

Buziaczki dla wszystkich mausiek i dzeciaczkow naszych kochanych :rofl2:
 
reklama
Witam z rana :) Nie nadrobię chyba zaległości w czytaniu:) Pokrótce widziałam, że dzieciaczki trochę pochorowały- życzę zdrówka! No i przygotowania do roczku:) O ile się nie mylę, to dziś pierwsza impreza roczkowa! Wszystkiego naj dla Solenizantki! Jak to zleciało:) Mnóstwa uśmiechu i radości!
A wszystkim Mamom miłego dnia! :)
 
o 14.40 moja przyjaciółka urodziła synka, ale mam dziś więc wspaniałą nowinę:)
a druga kiepska, od 3 dni boli mnie żołądek, myślałam, że się czymś podtrułam, bo po nospie przechodzi, ale boli tak jak bym była bardzo mocno głodna aż żołądek się kurczy, nie wiem co to może kurde być:(
 
Witam
Ja też nie nadrobię zaległosci, szyszunka Ty leć do lekarza możr to owrzodzenie, oby nie

;(
Chciałam się zapytać ile z Was karmi piersia, do kiedy planuje, jak można odzwyczaić malucha od piersi jask maluch nie chce butlii?
 
Sarenka ja juz nie karmie piersia od kiedy mala skonczyla 10 mcy ale mialam problem zeby ja do butli przyzwyczaic bo za nic nie chciala byl wielki wrzask! dawalam jej po troszku wypijała malenkie ilosci a wlasciwie bardziej skapywalo jej to przez gryzienie smoka. dawalam jej cyca jak troche podjadla podkladalam butle, oczywiscie proste to nie bylo. pozatym miedzy posilkami robilam tez troche mleka czy kaszki i dawalam wypijala po 10ml potem 30,,, 60 az sie przyzwyczaila i juz w dzien pila tylko butle a w nocy to bylo 2 dni na przetrzymaniu wrzask o cyca i 2 godzinna walka zeby wziela butle pierwsza noc zasnela ze zmeczenia bez jedzenia w druga wypila juz mleko po godzinnym wrzasku. teraz juz nie ma problemu sama trzyma butle w raczkach. trzeba duzo cierpliwosci i troche silnej woli ja czesto ulegalam placzom i dawalam cyca ale w koncu zdalam sobie sprawe ze tym nie osiagne nic wiec dzieki wsparciu tatusia mamusia i dzidzia daly rade :)
 
Monia gratukuję, Ja też kombinowałam z butlą rano wypiłą, wiczeroem tylko 30ml a w nocy płacz bo brzuszek bolał nie to mleko musze spróbować z nanem. A Twoja tak szybko zapomniała o cycu, słuchaj moja to w dzień popiła, rano i na wieczór w nocy też
 
Witam!!!
Troszeczkę mnie nie było ale to z racji tego ,że wróciłam do pracy.Niunia siedzi z tatusiem i jest bardzo grzeczna:-)A ja pracuje 7 godzin dlatego że nadal karmię piersią:tak:.Nikolka zaczęła chodzić, mozna powiedzieć że nawet biegać:-D i wszędzie jest jej pełno:sorry2:życzę dużo zdrówka solenizantom!!!

A pomyśleć że jeszcze rok temu czekałyśmy która pierwsza się z nas rozpakuje......:happy:
 
Monia gratukuję, Ja też kombinowałam z butlą rano wypiłą, wiczeroem tylko 30ml a w nocy płacz bo brzuszek bolał nie to mleko musze spróbować z nanem. A Twoja tak szybko zapomniała o cycu, słuchaj moja to w dzień popiła, rano i na wieczór w nocy też
oj nie tak szybko o cycu nie zapomniala czesto sie jeszcze zdarzalo ze do cyca buzia ciagnela ale wtedy myk butla szybko i juz lapala ładnie a dzis jak widzi butle to sie cieszy i je pieknie no ale to trzeba jednak cierpliwosci nie jest proste to odstawianie od cyca, przyznam ze jak juz mi sie udalo to sama troszke za tym tesknilam. a mleko juz teraz wypije chyba kazde nana, bebilon,bebiko, humana ...:)
 
reklama
Do góry