reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

a u nas żar, słońce, dziś byliśmy się toszkę popluskac, choć w Lublinie zalew kiepski, jutro całodniowy wypad gdzieś nad wodę, zobaczymy jak maluchy to zniosą.
A teściowa...no cóż, pamietajmy, ze dla niej inne rzeczy są normalne niż dla nas, wychowani jesteśmy inaczej, wiec ja od jakiegoś czasu też staram sie nie patrzeć na teściową swoim okiem, staram sie ja zrozumieć, u mnie wyznacznikiem jest "radio bez głośnika"-(czyt. radio maryja), wiec ja zawsze słyszę komentarze, a pani doktor w radiu to mówiła.... albo....bo wiesz w radio mówili....
poza tym wieczne "za naszych czasów, kiedyś dzieciom nie dawali albo dawali....i tak w kółko.

a co do ciszy...ciepło, dzień długi to i komp nie przyciąga a powietrze, czas wakacji, urlopów...
ja juz po jednym wypoczynku na roztoczu w Krasnobrodzie, udał się super, choć początek był masakryczny- mam już 2 lata prawo jazdy ale jeszcze sama nie jeżdżę bo nie mam okazji i po co, całą trasę jednak lublin-zamość-krasnobród przejechałam ja i...... przy skręcaniu na posesję już w krasnobrodzie miałam kolizję........nie chcę używać wulgaryzmów, ale jakas głupia ci.. 19-letnia wyprzedzała na trzeciego zaraz za zakrętem i w dodatku zaraz za skrzyżowaniem, twierdzi, ze mnie nie widziała! bo za mną było auto, rozwaliła mi cały przód-zderzak, blotnik....Bartek akurat spał wiec huk go obudził bo nieżle przygrzmociła wył tak, ze nie mogłam go uspokoić...potem policja, formalności-do dziś są problemy, a panienka....za głowę się złapała i tyle, matka przyjeciała to mnie uspokajała, ze ona codziennie do szkoły dojeżdżała i nic, a wogóle to wczoraj pod zamosciem mijała wypadek 5 osób zginęło na miejscu...myślałam że jej cos zrobię po tych opowieściach.....i wiecie co, dziewczynina na w rodzinie policjanta i dostała jedynie 250zł mandatu!


a w sobotę za tydzień wyjeżdżam w bieszczady wiec rozjazdy...
 
reklama
Znow mnie tu dawno nie bylo. Nie mam ostatnio jakos bardzo czasu. Michal chory :-( na antybiotyku dostal klacid i sie leczymy.Katar potworny gardlo czerwone eh zyc nie umierac a marudny ze szok w nocy mi sie dusi tym kaszlem budzi sie z placzem i tak w kolko.Nadal zyjemy sami - bez mojego jeszcze meza. Dzis mam urodziny i jednoczesnie Michalek konczy 10 msc a wiec szykuje nam sie imprezka :tak: tyle dobrego ..
 
Szyszunko współczuje kolizji. Nic przyjemnego. Kiedyś musiał być ten pierwszy raz. Wiem, wiem, że to nie brzmi przyjemnie. Ale głowa do góry. Ja nie podeszłam do egzaminu na prawo jazdy i taki ze mnie kierowca. A teściowej było powiedzieć, żeby się odpiórkała.
Livii wszystkiego najlepszego dla Waszej dwójki! I życzę dużo zdrówka i dużo, dużo optymizmu. Zaglądaj do nas częściej. Bo właśnie ostatnio zaczęłam się zastanawiać, gdzie się podzialiście.
 
Liviia wszystkiego najlepszego!!!!!
Za nami ciężka noc Mała po jednej drzemce w ciągu dnia zasnęła wczoraj po 19 i o 20 wstała wyspana! Miałam tyle rzeczy do zrobienia a ona tylko do mamy i do mamy. Zasnęła przed24! i wstała po 6 jak nigdy! Ktoś mi dziecko podmienił!
 
Dzień dobry:-).
Szyszunko-współczuję przeżycia. W dodatku stłuczka z dzieckiem w aucie...:szok: Miałam kiedyś też wypadek i wyobrażam sobie przez co musiałaś przejść. Same procedury człowieka rozbrajają:wściekła/y:.Mandat oczywiście poraża kwotą..nieźle:wściekła/y:. W człowieku aż się wszystko buzuje, jak widzi się takie coś! Najważniejsze, że Wam się nic nie stało.

Liiviia- wszystkiego najlepszego!:-) Mnóstwa radości każdego dnia Ci życzę a dla Michałka buziaki z okazji ukończenia kolejnego miesiąca:-). Może w takim dniu Twój M wróci...:zawstydzona/y:

Zuzia- nie martw się, mój Borysek też ma coś poprzestawiane. Nie chce spać po południu..pada o 18 i później o 20 też już wyspany.

Iza Jot- ojej..ale Amelka pięknie śpi. Kiedy u nas tak będzie?:confused: Ja sobie to tłumaczę, że jak ząbki się pojawią to skończą się kłopoty ze spaniem:baffled:

A odnośnie ząbków, to wczoraj zrobiła przegląd buźki małego- i idą dwie jedynki na dole, dwie na górze i jedna dwójka na dole. Ale kiedy wyjdą?...Echhh... Na dziąsełku przy tej dwójce ma taką czerwoną kropeczkę, to chyba krwiaczek prawda?:confused:
 
Ostatnia edycja:
A zapomniałam o wczorajszym hicie! Wczoraj rodzinny piknik postanowiłyśmy z siostrą napełnić duży basen i się popluskać. Czekałyśmy do 14 bo woda była rano zimna i gdy się ociepliła postanowiłam też Alusie tam wsadzić co by się z nami popluskała o zgrozo bez pampersa bo tak zawsze pluska się w małym baseniku.... Wiecie jaki finał?! POszłam się przebrać w strój dziadek miał pilnować co by się nie utopiła (woda jej była po pępek) wracam a tam AWARIA! Kupka i to "płynna", bo akurat ALa ząbkuje ! MAsakra nawet się nie zanurzyłyśmy..... sytuacja śmieszna, ale ja tak b. pragnęłam kąpieli przynajmniej wczoraj....
 
A zapomniałam o wczorajszym hicie! Wczoraj rodzinny piknik postanowiłyśmy z siostrą napełnić duży basen i się popluskać. Czekałyśmy do 14 bo woda była rano zimna i gdy się ociepliła postanowiłam też Alusie tam wsadzić co by się z nami popluskała o zgrozo bez pampersa bo tak zawsze pluska się w małym baseniku.... Wiecie jaki finał?! POszłam się przebrać w strój dziadek miał pilnować co by się nie utopiła (woda jej była po pępek) wracam a tam AWARIA! Kupka i to "płynna", bo akurat ALa ząbkuje ! MAsakra nawet się nie zanurzyłyśmy..... sytuacja śmieszna, ale ja tak b. pragnęłam kąpieli przynajmniej wczoraj....

Hahahaha....a to Ci awaria!:-D:-D:-D
 
hehe Zuzia no to niezla kąpiel wam Alicja przygotowała :-D:-D a ja kurcze dspac nie moge dzisiaj slonce grzeje od samego rana upaly niesamowite a ja i tak nie opalona heh dziiaj tez pewnie gdzie na caly dzionek znikniemy :-)tak wiec odrazu zycze wam milej niedzieli
 
Zuzia!!!!! Masz Ci mamo klopsa:-)
Mamy , mamy pierwszego ząbka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie, górna jedynka. Ala nie chce jej pokazać, ale czuje się go pod paluszkiem. Hurrrrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaa
 
reklama
No prosze Fredka :-) i Ty sie doczekalas :-) gratuluje

Szyszunka tez mialam mala stluczke, wiec wiem jaki to strach, wystarczy doslownie momet i...

Liiviia wszystkiego naj! Zeby Ci sie w zyciu poukladalo, nie wazne czy z mezowym czy bez, wazne bys byla szczesliwa. Glowa do gory. No i oczywiscie dla Michasia tez caluski :-*

Zuzia hehe no to sie popluskalas hehe :-)

Moja mala tez raz dziennie juz spi no chyba ze przysnie na spacerze, nale to juz nie czesto sie zdarza.
A mam takie pytanie: ile razy wasze maluchy wstaja w nocy?? i czy za kazdym razem je karmicie??
Moja do tej pory wstawala ok 24 i o 4 dawalam jej wtedy mleko, potem na dobre pobodka ok 6.
Ostatnio jak sie bodzi o tej 24 to wchodze i ja uspakajam tylko, daje jej do raczki gryzaka i usypia szybciutko znowu, juz bez mleka. Potem bodzi sie ok 5, daje jej wtedy 200 ml mleka i spi jeszcze do 7.30-8.00. A jak to u was wyglada?? Przesypiaja cale noce??

U nas wreszcie nie pada :-) przez ten deszcz zawalilo nam folie. Moj zbudowal taka rame z desek, obil to folia i tam nam rosly pomidory, ogorki, arbuzy i rozne fajne jedzonko :/ a ten deszcz tak mocno padal ze nie nadazala woda zciekac i o! kurcze! po szklarni! 2 krzaki pomidorow polamalo, ale na szczescie arbuzy i melony cale :-). Dzis niedziela i Moj zamiast odpoczywac, bedzie budowal wszystko od nowa.
 
Do góry