reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

A co ty tez ustawiasz sie w kolejce ;-)
Przeraza mnie to coraz bardziej :baffled: okresu jak nie bylo tak nie ma. Panicznie sie boje zrobic test i ogolnie ciagle czekam z nadzieja ze sie okres pojawi jakos wole byc na razie w niepewnosci niz dowiedziec sie ze jestem :sorry2: a dzis mi sie snilo ze jestem w 10 tyg :szok: boje sie strasznie bo mialam cesarke i za bezpieczne by nie bylo tak wczesnie druga ciaza no i nie mam pojecia jak bym sobie poradzila z 2 takich maluszkow :sorry2:
Spoko ja tez czekam na okres od 17 stycznia haha najwyzej na listoopwadowkach posiedzimy razem hahaha
 
reklama
Ja też dopisuje się do oczekujących okresu :-)Ja od 12 stycznia:baffled:.
Myślę że hormonalnie nasze organizmy jeszcze się nie uporządkowały i stąd te spóźnienia:tak:
No i moja córcia jakoś teraz częściej ciągnie cycusia:tak:a częstotliwość karmienia ma tez wpływ na te rzeczy.
 
Ja też dopisuje się do oczekujących okresu :-)Ja od 12 stycznia:baffled:.
Myślę że hormonalnie nasze organizmy jeszcze się nie uporządkowały i stąd te spóźnienia:tak:
No i moja córcia jakoś teraz częściej ciągnie cycusia:tak:a częstotliwość karmienia ma tez wpływ na te rzeczy.
Karmienie to co innego... ja nie karmie od stycznia...w sumie mialam tylko jeden okres.. ale tez mysle,ze cos hormonalne sprawy i sie nam poprzestawialo..
 
Gapcio a ja Ci zazdroszcze,ze wrocilas do pracy :)Ja jakos sie w pracy nie mecze ha ha i jakos wiecej sil mam i energi po pracy niz jak tak 24 w domu... I troche mi smutno,bo raczej juz nie wroce do pracy... a chyba bym chciala ..


to wróć za mnie , bo mi sie okropnie nie chce,



no i dobrnęlismy do pół roczku- mamy torcik dla małego, do zabawy oczywiście :-D
 
A co ty tez ustawiasz sie w kolejce ;-)
Przeraza mnie to coraz bardziej :baffled: okresu jak nie bylo tak nie ma. Panicznie sie boje zrobic test i ogolnie ciagle czekam z nadzieja ze sie okres pojawi jakos wole byc na razie w niepewnosci niz dowiedziec sie ze jestem :sorry2: a dzis mi sie snilo ze jestem w 10 tyg :szok: boje sie strasznie bo mialam cesarke i za bezpieczne by nie bylo tak wczesnie druga ciaza no i nie mam pojecia jak bym sobie poradzila z 2 takich maluszkow :sorry2:
a ja chyba bym umarła ze szczęścia
 
Sto lat! Sto lat! dla wszystkich solenizantow dzis! I tych zabkujacych tez ! I w ogole happy birthday :)!@
 
to wróć za mnie , bo mi sie okropnie nie chce,



no i dobrnęlismy do pół roczku- mamy torcik dla małego, do zabawy oczywiście :-D
ale ja mam gdzie wracac do pracy,tylko nie wiem jak to zrobic z Kinia.. i ogolnie raczej mi sie malo oplaca.. a chcialabym! ostateczny powot mam na 20 lipca.. jeszcze wypowiezenia nie napisalam.. czekam na ostatnia chwile,bo moze cos sie zmieni i jednak wroce. Lubie swoja prace...
 
hej dziewczęta patrze zmiany się porobiły heh.nie ma to jak coś nowego.Ja tak na szybki wpisik tylko- przeprowadzam się.jak już się uporam ze wszystkim zawitam a teraz życzę miłego dnia i weekendu.pozdrawiam i buziaki dla maluchów:)
 
reklama
Sto lat dla maluszkow obchodzacych swoje male rocznice!!!

Co do @ to ja jeszcze w ogole nie dostalam,czy to normalne ??? Karmie malego nadal piersia.
 
Do góry