reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Kiedy w Betlejem rodzi się Dziecię,
radość przynosi wszystkim na świecie.
Niech wraz z Bożą Dzieciną dni szczęśliwe przypłyną,
a pokój jak gwiazdka niech świeci.
Mnóstwa prezentów pod zieloną choinką,
pyszności na wigilijnym stole,
wspaniałej rodzinnej atmosfery,
wypełnionej melodią staropolskich kolęd,
a także wystrzałowego, bąbelkowego Sylwestra
i spełnienia marzeń w Nowym Roku
2010

noel0001.gif
 
"Urodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w mieszkaniu". Ewang. wg św. Łukasza 2,7
W tą wyjątkową noc, kiedy narodził się Nasz Pan napełnijmy nasze serca miłością. A świąteczny czas przeżyjmy w rodzinnej atmosferze. Niech stół z białym obrusem, przy którym zasiądziemy podczas wigilijnej wieczerzy będzie okazją do rodzinnych rozmów. Biały opłatek, którym będziemy się dzielić niech pojedna zwaśnione dusze. A ciepło domowego ogniska rozgrzeje zmarznięte serca. Niech ta Mała Dziecina połączy ludzkie serca. Niech nie zabraknie miłości w te Święta.
Niech Wam, Waszym wspaniałym pociechom oraz wszystkim najbliższym Nowonarodzone Dzieciątko Jezus przyniosło wiele łask, niech napełni nas pokojem w sercu, ogromem miłości i pełnią radości tego Wam życzę na te Świeta oraz nadchodzący Nowy 2010 Rok!

 
_____¤__________________/\\
_☆______████___★____< ✰ >
______██████__________\\/
____████████_________ ▓
____██████▓▓▓__☆_ _▓Q▓
_____██▓▓▓████____ ▓*o* ▓
_____▓▓████████___ ▓0*Q▓
_____██████░░░░|__▓Q0@()▓
____████░░░░/●░░|_▓()*o*Q▓
____██░░░/●░░░░░|_____▓
_____█░░░░░◘◘░▓▓_____▓
_▓___|░░░░░\\_/▓▓▒▒░░░░|
_▓▓____▓▓_▓▓▓▓▒▒░░░░░░|
_▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▒▒░░░░░░|
▓▓▓▓▓▓▓▒░░▒▒▒▒▒░░░░|
▓▓▓▓▓▒▒▒█░░▒▒▒▒▒
_▓▓▓__▒▒▒▒░░▒▒▒▒▒
_____▒▒▒▒▒█░░▒▒▒▒
____▒▒▒▒▒▒▒░░░░░░|
___▒▒▒▒▒▒▒▒▒█░░░░░|
_▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒░░░░░░░|
__▒▒▒▒▒▒|░░░░░░░░░░|
___▒|░░░░░░░░░░░░░|
______|░░░░░░░░░░|
_______|░░░░░░░|

WESOŁYCH ŚWIĄT !
 
Livia ja otrzymuje teraz bo w szpitalu wypełniłam ankietę, ale wpisz w google Bebilon albo Hipp powinny się firmowe otoworzyć i wtedy pewnie będziesz mogła się zarejestrować. Polecam też świetną strone streetcom- wysyłają do testowania różnorodne produkty, ja np. testowałam niedawno kawę- dostalam za darmochę pełno kawy;-)A tak na marginesie, dlaczego jeszcze nie śpisz hi hi Ja czekam na sernik, który się piecze;-);-);-)
 
reklama
Do góry