reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

Ja swojemu co chwile cos kupuje bo nie moge sie oprzec a to ciuszki a to zabawki maskotek juz cala szafa a ciuchy w kartowanach w piwnicy bo nie mam gdzie trzymac ale glupia baba kupuje dalej wlasnie czekam na 2 paki ubran z allegro :-D
 
reklama
Korzystając z okazji chciałabym złożyć Wam Świąteczne Życzenia

Serdecznych spotkań rodzinnych,

pukania do drzwi, przyjaznych twarzy,

dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień,

aby Wasze święta były właśnie tym czym powinny być -

odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.


Życzy Aga z rodzinką:-):-):-):-):-)
 
Ja swojemu co chwile cos kupuje bo nie moge sie oprzec a to ciuszki a to zabawki maskotek juz cala szafa a ciuchy w kartowanach w piwnicy bo nie mam gdzie trzymac ale glupia baba kupuje dalej wlasnie czekam na 2 paki ubran z allegro :-D
Haha a ja swojej starszej co chwile cos teraz wyrzucam,bo tyle tego ma... zwlaszcza zabawek,ktorymi sie juz nie bawi,albo sa popsute... z ciuszkow wyrasta,worek mi sie nazbieral.. :-D:-D:-D
 
Kurcze co to sie dzieje z tymi pociagami i samolotami :eek: ludzie swieta na dworcach i lotniskach pozamarzane odwolane i opoznione ciekawe jak tam dziewczyny podocieraja :sorry:
 
hehe ta ja tez juz mam dla malej pelne szafy ciuszkami zapchane nie mam gdzie trzymac i co chwile mowie ze juz starczy tego kupowania narazie ale tylko wyjde i cos mi w oko wpadnie to kupuje bo nie moge sie oprzec :)hehe i w ten oto sposob moja niunia ma wiecej ubran niz reszta rodziny razem wzieta hehe:-D
 
U mnie identycznie:-D:-D:-DTylko żal niektórych śliczności bo raz zostały tylko założone i koniec:szok:Ale dwie kuzynki są w ciąży więc jak będą córcie to się nie zmarnuje hi hi Chociaż za parę lat marzy mi się też druga różowa panienka hi hi hi Ale w mojej rodzinie zwykle drugi chłopiec, no chyba, że skorzystam z jakiegoś magicznego przepisu na dziewczynkę;-)
Co do przygotowań świątecznych to choinka stoi - żywa, prezenty spakowane, porządki jutro ostateczne, i jutro też pieczenie ciast się zapowiada. :rofl2::rofl2::rofl2:
 
I korzystając z okazji bo jutro może nie być czasu, składam wszystkim Wrześniówkom serdeczne życzenia:
Spokojnych, zdrowych, radosnych świąt
Bożego Narodzenia
spędzonych w serdecznym gronie rodzinnym
oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku.
Niechaj piękne Bożonarodzeniowe święta
Niosą wszystkim betlejemski blask.
 

Załączniki

  • 007.jpg
    007.jpg
    39,5 KB · Wyświetleń: 20
Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwestra do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt
 
_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___________
__________▓▓▓▓▓▓▓▓▓__ ,ø¤°``°¤ø,¸¸,ø¤°``°¤ø,¸,ø¤°``°¤ø,ø¤°``°¤ø,

Lawiny radości,
potopu miłości,
lampek migania,
kolęd śpiewania.
Prezentów bez liku,
wiele kolędników
oraz Sylwestra do rana
z lampką szampana!
Wesołych Świąt
Szczęśliwego Nowego Roku 2010!!!
 
reklama
Do góry