reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

No jaha ptaszyno! Wlasnie maz pyta kiedy rodze, bo sie urlopu doczekac nie moze haha... to ja jutro... Tak dla odmiany urodze sobie w terminie :-D:-D Kazda tak przed terminem,albo po.... to ja tak moze akurat!:rofl2:

olinka no ja tez zastrzyk energi,.... wlasnie chatke sobie wypucowalam...
 
reklama
Witam i ja oczywiście w dwupaku.Za dwie godziny mam przyjechać do szpitala na drugie podejście wywołania (dziś jestem tydzień po terminie).Już na nic się nie nastawiam bo wczoraj mnie przecież odesłali.A tak z drugiej strony to jeżdżenie ,nastawianie się a potem wracanie jest koszmarem.Ale mieć wywoływany poród na noc???Jeśli udałoby się zostać jak ja dam radę??:no:Trzymajcie proszę kciuki!!!!!!
 
Wrześniówka 3mam kciuki, bo mnie też wczoraj odesłali więc wiem doskonale co czujesz.:wściekła/y: No i właśnie zauważyłam że też z Gdańska jesteś więc jak możesz to napisz w którym szpitalu Cie tak załatwili. Mam nadzieję że teraz już wszystko pójdzie po twojej myśli i wrócisz już z maluszkiem. Życzę Ci tego z całego serducha :tak:
 
Ja tez trzymam kciuki za te na wywolaniu.... takie podwojne, bo wiem jaki to bol..:sorry::rofl2:

ptaszyno no ehehe nie wiem jak to sie u mnie dzieje,ale pewnie znow przenosze, albo plec mi sie nie bedzie zgadzac,albo nie wiem haha Ale w sumie, na jutro mi pasuje, to dawaj na liste haha :-D:-D:-D

jeszzce bede pazdiernikowa...
 
Hej dziewczyny-melduję się ze szpitala -nadal w 2paku.W sobotę o 23 dostałam mocnych skurczy co 4 min.Poszłam na badanie doktorka pietro wyzej zeby sie upewnic czy to juz. Stwierdził że napewno bo 2 palce rozwarcia i skurcze.Poza tym miałam ostrą biegunkę która jest częstym objawem porodu.Wzięłam prysznic i przed 1 byliśmy na porodówce.Rozwarcie takie samo skurcze do 5 rano co 4-2 min.od 70 do nawet 99 silne a szyjka sie nie otwierała.Po 6 rano kazali mi isc pod prysznic na20min.potem skurcze mocniejsze na moment a potem zupełnie ustały.Po 10 przenieśli mnie na patologię .Byłam maxymalnie wykończona psychicznie ,fizycznie i odwodniona.Dostałam 3 kroplówki ale ledwo mi wenflon wkłuli bo tak zapadnięte miałam żyły.Dopiero po 5 razie i teraz mam całą rękę siną.Położne barzdo miłe i na sali mam fajne dziewczyny ale i trak mnie dobijają te ciiągłe kroplówki.nbadal jestem na diecie i mam ktg 3 razy dziennie.Skurczy zero bo leżę-dziś dopiero ssię ruszyłam z małżem -po schodach pochodziłam i na zew.trochę .Jutro będę próbowac dalej.Jeśli nic się nie ruszy do piątku to wypiszę się na żadanie bo mogę rodzić dopiero za 2 tyg.a tyle tu nie chcę kiblować.Mam laptopa od mamy i jakoś może szybciej mi czas będzie mijać.
Mam też info od Karotki-leży w szpitalu od piątku i dziś miała wywołanie ale nie chwyciło.Liczy na cc.Ja liczę na jakiekolwiek skurcze.3majcie za nas kciuki-Pozdrawiam wszystkie rozpakowane i te czekające:-)bym zapomniała-Marysia ważyła przy przyjęciu już 3700-więc jednak kolejny 4 kilowiec mnie czeka-przez 3 tyg utyła 900g!
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
reklama
Do góry