reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

witam wszyskie mamy:tak:
Ja dziś rano mało zawału nie dostałam bo z blizny po cesarce zaczęła leciec mi taka żółta oleista wydzielina:szok: już o 7 rano dzwoniłam do gina i powiedzał że to jakaś surowica i ze nic złego się nie dzieje ufff ale byłe tyle tego ze musiałam przyłożc dużą podpaskę:sorry: jakby nie było to nieźle się wystraszyłam:eek:

wczoraj mieliśmy pierwsze werandowanie takie 10 minutowe:-) Filipek był szczęśliwy i tata także bo to on z nim wyszedł... kazał czekac na siebie az wróci z pracy:tak:
dziś wyjdziemy na dłużej a w tygodniu na spacerek:tak:
dzis tez nawet sie wyspałam bo mały budził się co 4 godz to jakoś funkcjonuje hehe
 
reklama
Witam się i ja wtorkowo
wyspana, po śniadaniu i kawie, dalej nic się nie dzieje, nie boli....
Co do spacerków to ja bede wychodziła tak od 5 doby, tak myslę, ze 2-3 dni zajmie mi ogarnięcie się w nowej rzeczywistości.Tutaj jest inaczej - nie ma znaczenia pogoda, bo i tak w sumie codziennie pada więc mam osłonke od deszczu na wózek i nie zastanawiam się -po prostu bedę musiała wychodzic. Fakt, że nie jest zimno, wieje, tyle, że ten wiatr nie jest taki ostry, jakos bede musiała sobie radzić.
Miłego dnia mamuśkom i tym w dwupaku :-)
 
hej
ale cisza...........
Princi ty dalej czekasz jak ja?
5 dni zostalo, ogarnal mnie szal sprzatania-nie sprzatam za ostro zeby sie nie forsowac-ale takie duperelki robie typu pranko, kurze..

jak sie odczuwa skurcze?jaki to bol?gdzie sie pojawia? czy juz doswiadczona jakas wrzesniowka moze opisac czego mam sie spodziewac?
pa
 
witam się i ja jeszcze w dwupaku:-) jak na razie żadnych oznak tego co ma nieuchronnie nastąpić. w weekend mamy rocznicę ślubu i mąż się śmieje że zjemy coś poza domem - w szpitalu hehehe to by była dopiero super kolacja :-)

czy ktoś wie co się dzieje z Princi - sama zostanę do tego 30 września bo pewnie się rozpakowała
 
hej
ale cisza...........
Princi ty dalej czekasz jak ja?
5 dni zostalo, ogarnal mnie szal sprzatania-nie sprzatam za ostro zeby sie nie forsowac-ale takie duperelki robie typu pranko, kurze..

jak sie odczuwa skurcze?jaki to bol?gdzie sie pojawia? czy juz doswiadczona jakas wrzesniowka moze opisac czego mam sie spodziewac?
pa

Olinka, skurcze to taki bol brzucha, jak bole menstruacyjne tylko mocniej. i boli w krzyzu. podobno nie wszystkie kobiety. mnie niestety bolalo
 
Witajcie :-D

Olinka no ja czekam :rofl2: Na jutro mam termin wg usg.... zobaczymy, bo czuje sie znakomicie haha ! Mam nadzieje,ze dzis nie urodze, bo sesje trzeba zrobic jakas ostatnia zdjeciowa,a ze moje sis przylecialy to sie do tego zabiora jakos... nie to co moj szanowny malzonek haha :-D:-D:-D
 
reklama
a do mnie mama przylatuje w sobote-wiec wolalabym urodzic tak jutro najlepiej;) to akurat wyszlabym ze szpitala jak mama by juz tu byla!
ale tez czuje sie wyjatkowo dobrze jakbym dostala zastrzyku energii!!!!
szkoda, ze ostatnie tygodnie takie nie byly ;(
 
Do góry