reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

My po wizycie u gina i standardowo jedno wielkie NIC. Zero rozwarcia, zero skrócenia szyjki aż gin się dziwił jak to możliwe 2 dni po terminie. Z małym wszystko w porządku więc i ja jestem spokojniejsza.
Do szpitala mam się zgłosić w poniedziałek ale gin powiedział że nie chciałby wywoływać bo to dziecku nie posłuży.

MagdaCha ... a według Ciebie co powinnam zrobić? stanąć i tupać nogami czy może posnunąć się do rękoczynów :-D:-D:rofl2::rofl2: skoro przez 2 kolejne wizyty prosiłam go o dłuższe L4 a jednak dać nie chciał... tak na marginesie to chodzę prywatnie więc to już zgorszenie zupełne co?:baffled: Próbowałam nie chciał dać... nie potnę sie z tego powodu:-D Mam nadzieję że Cię nie uraziłam tym co napisałam. Jeśli tak to sorry;-)
 
reklama
Witam
Wyspana, po śniadanku i kawce.Zero oznak zbliżającego się porodu...

Romcia- wszystko będzie dobrze, a macica była przecież bardzo rozszerzona-rzadko się zdażają dzieci o wadze ok 6 kg plus 2 łozyska :) .Z tego co pamiętam to jednej kobiecie w szpitalu dawali tabletki na skurczenie macicy, więc pewnie wymaga to czasu.A to , że jest bez p/bólowych to podziwiam też, ja po cięciu (operacja) dochodziłam do siebie 2 tyg. i to bez dziecka.Trzymamy więc kciuki.
Co do L-4 to słyszy się właśnie rózne opinie, jedni dają zwolnienie inni nie, więc niektóre dziewczyny chodzą do ogólnego.
Ja od dzisiaj na macierzńskim, a dziecka jak nie ma tak nie ma.
Zbieram się do szpitala na ostatnią wizytę.
Miłego dnia

dziewczyny ja tego nie rozumię, przecież nie musicie się godzić na to ,żeby szło wam macierzyńskie skoro jeszcze nie urodziłyście!!!!!!!!!
 
My po wizycie u gina i standardowo jedno wielkie NIC. Zero rozwarcia, zero skrócenia szyjki aż gin się dziwił jak to możliwe 2 dni po terminie. Z małym wszystko w porządku więc i ja jestem spokojniejsza.
Do szpitala mam się zgłosić w poniedziałek ale gin powiedział że nie chciałby wywoływać bo to dziecku nie posłuży
Ja po wczorajszej wizycie u ginka mam czekać... Szyjka rozwarta na 1 palec, ale malutkiemu podobno się nie spieszy... Zalecenia: duuuużo chodzić :)

Tylko nie wiem czy będę musiała jeszcze długo czekać, bo od 5 rano mnie boli :tak: Siedze sobie teraz ze stoperem w ręku i mierze częstotliwość skurczy i ich długość... :-)
Ale bym chciała, żeby to nie był fałszywy alarm...:tak: :happy:
 
Hej!
14.09.09 piętnaście minut po północy urodziła się Ala. Przyszła na świat w tempie ekspresowym. 3 skurcze i siup. Okruszynka była już na świecie. Waży 4 kg i ma 58 cm wzrostu. Jest boska. Jak narazie dużo je, ze spaniem jest różnie. Wróciłyśmy wczoraj wieczorkiem. Jak narazie mam mało czasu bo Ola się rozchorowała i nie wiem jeszcze jak pogodzić obowiązki.

Wszystkim nowym mamusiom gratuluje a oczekującym życzę wytrwałości. Pozdrawiam Was serdecznie:-)
 
reklama
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi....
Kurcze mam jednak nadzieję, że urodzę szybciej, a jak nie to że gin mi przedłuży L4, bo faktycznie szkoda żeby marnował się macierzyński na siedzenie samej ;-)

Toja - i ja mam taką nadzieję, że skurcze będą a ja ich nie będę czuła, hehe

Fredka - wow, taki ciężarek tak szybko urodzony ( może jednak nie będzie tak źle, bo mój mały tez coś koło tego ma ważyć) . Super, Gratulacje!!!
 
Do góry