reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

reklama
Witam w ten wspaniały chłodny i deszczowy dzionek.
Jak zwykle nocka nieprzespana, bule, skurcze ect mam dość.
Tej nocy była pełnia i jak widać kilka rozpakowało się ;-)
 
Hejka.
A mi dzis jakos smutno ... tak nie wiadomo skad po prostu mam dolka :-( Noc ladnie przespalam raz na siusiu tylko kolo 5 rano dziwne ... jakos rzadziej teraz mi sie chce to nie dziwne?? nie powinno byc na odwrot jeszcze czesciej???
Zasnelam wczoraj szybciutko myslalam ze moj M wpadnie na pomysl zeby okno zamknac ale gdzie tam ... a teraz mnie gardlo cos pobolewa :-(
Moje palce u rak chyba zaraz wybuchna ... juz teraz mam popuchniete od samego rana nie moge zgiac bo mi skory brakuje :eek: wogole zauwazylam ze teraz w ciazy mam jakies dziwne krazenie strasznie jak spie dretwieja mi palce normalnie sztywne sa i mi "mrowki" po nich chodza tez tak macie??? ogolnie jakos teraz mi cialo szybko cierpnie poloze sie na chwile zgieta i juz sie nie moge wyprostowac bo a to reka a to noga a to kark scierpniety po chwili do tego nie wiem co mi sie z kolanem zrobilo :eek: nie moge na nie kleknac bo wtedy czuje silny bol jakby pieczenie w srodku zupelnie jakbym miala na nim wielka rane a nic nie ma ani nigdzie nie uderzylam nim :confused::shocked2:
 
Hejka.
A mi dzis jakos smutno ... tak nie wiadomo skad po prostu mam dolka :-( Noc ladnie przespalam raz na siusiu tylko kolo 5 rano dziwne ... jakos rzadziej teraz mi sie chce to nie dziwne?? nie powinno byc na odwrot jeszcze czesciej???
Zasnelam wczoraj szybciutko myslalam ze moj M wpadnie na pomysl zeby okno zamknac ale gdzie tam ... a teraz mnie gardlo cos pobolewa :-(
Moje palce u rak chyba zaraz wybuchna ... juz teraz mam popuchniete od samego rana nie moge zgiac bo mi skory brakuje :eek: wogole zauwazylam ze teraz w ciazy mam jakies dziwne krazenie strasznie jak spie dretwieja mi palce normalnie sztywne sa i mi "mrowki" po nich chodza tez tak macie??? ogolnie jakos teraz mi cialo szybko cierpnie poloze sie na chwile zgieta i juz sie nie moge wyprostowac bo a to reka a to noga a to kark scierpniety po chwili do tego nie wiem co mi sie z kolanem zrobilo :eek: nie moge na nie kleknac bo wtedy czuje silny bol jakby pieczenie w srodku zupelnie jakbym miala na nim wielka rane a nic nie ma ani nigdzie nie uderzylam nim :confused::shocked2:

liiiviiia ja mam te same objawy... tylko że mi ręce a głównie prawa drętwieją już od dawna i chyba zaczęłam się przyzwyczajać że prawą ręką niewiele mogę zrobić bo nie jest sprawna.
A siusianie też miałam tylko jedno dzisiejszej nocy o 5 jak wstawałam z M.... i zaczęłam się zastanawiać czy ten poród się nie cofa przypadkiem bo zamiast częściej to ja rzadziej zaczynam chodzić do kibelka:-D:-D:-D
 
liiiviiia-No 4 września, czyli po północy był już 4 września i faktycznie zanim zaczeło padać piękny "łysy" świecił ale dziś też chyba będzie, sama już nie wiem jak się to liczy, napewno 4/09 :-)
a co do dolegliwości, które opisujesz, opuchnięte palce u rąk, drętwienie rąk, ogólne boleści - mam dokłądnei to samo, już od jakiegoś czasu nie mogę w pięść dłoni złożyć. A co do móg to kolana mnie tak bolą że mam wrażenie że reumatyzm mam. No cóż taki urok
 
tak księżyc już ubywa nst pełnia za 29,32 dnia, burze też były ale nie mamy wszystkich dziewczyn na siecie więc te z pomorza, czy części zachodnich może może :-) ja się zbieram na pierwsze ktg ale jakoś wybrać się nie mogę :tak:
 
Witam kobietki!
A jak abyście tak nie narzekały napiszę, że kolejna noc za nami i o jedna noc blizej do spotkania z naszymi Maluszkami :) Więc nosy do góry kochane!!!:-D:-D:-D:-D

Ja jak co piątek zaraz lece do szpitala...znowu kontrola mojego zatrucia i ogólnego stanu. Pół dnia w szpitalu...ale pocieszam się, ze nie czuje sie gorzej więc moze wyniki są na takim samym poziomie.:tak:

Liiviia tymi palcami sie nie przejmuj to normalny objaw w ciąży.
U mnie taki stan trwa niezmiennie od jakiegos miesiąca i tak samo jak Jogobelka juz sie do tego przyzwyczaiłam. I Soszka ma rację nie nakręcaj się tak negatywnie dziewczyno bo na prawdę zanim urodzisz to najpierw zwariujesz. Pamietaj, ze wszystkie jestesmy na tym samym wózku i wszystkie cierpimy podobnie. Ale wszystkie tez niebawem będziemy szczęsliwymi MAMUSIAMI :tak::tak::tak::tak:Generalnie przy zatruciu jestem cała spuchnieta i mam wrażenie że moje dlonie i stopy nie sa moje...no ale to ciąża nikt mi nie mówił, ze bedzie pieknie i będe sie czuła jak motylek na łące he he he
Trzymajcie sie ciężarówki, udanego wskoku w weekend!!
 
No to mnie pocieszylyscie ze nie ja jedna ;-) a juz myslalam ze now sie mi cos przyplatalo.
Dzis fajnie chlodniutko zaraz sie wezme za prasowanie wczoraj kupilam jeszcze kilka ciuszkow dla malenstwa :happy2: teraz jak wiem ze klocuszek bedzie to nie wiem czy nie mam calej komody do wymiany bo mam sporo ciuszkow na 56 zeby niespodzianki nie bylo :-) musze sie jeszcze porozgladac za wiekszymi rozmiarami bo nie bede miala ciuszkow na poczatek ;-)
 
reklama
ja juz jestem taka przewrazliwiona i panikara :sorry: zaraz cos sie dzieje a ja juz panika ze cos nie tak :sorry: juz bym chciala ten nastepny tydz przynajmniej moze w szpitalu bym sie pewniej czula ;-) bo juz mnie denerwuje ze dzidzia sie slabo rusza :crazy:
 
Do góry