reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2009

ojej kroptusia-moze zadzwon do lekarza:szok:

Z tym moczem??? bylam w pn na wizycie, wyniki: bialko w moczu, drozdze, liczne bakterie moze dlatego :-( mam wciaz brac Natamycyne i zobaczymy ona wybija i wszelkie zarazki typu paciorkowce itp grzyby i rowniez z ukladem moczowym

Ciesz sie ze nie masz boli bo to zadna radocha :))) co innego je miec i jechac rodzic a co innego meczyc sie z nimi i 2 tyg i nic....zadna przyjemnosc
 
reklama
Anek właśnie przypomniałas mi, ze ja też powinnam sie wybrac do fryzjera jeszcze przed porodem...trzeba zrobić ze sobą porządek na ten wspólny początek :-):-)
 
witam i ja w dzisiejzy dzionek :)
i dołączam do pobolewajacych mamusiek. ciągle mnie krzyż napieprza (wybaczcie wyrażenie) i od tego brzuch i twardnieje. kłucia mam jakieś w pochwie.. jeszcze mnie M wkurzył delikatnie mówiąc i się popłakałam z tego wszystkiego:-(
ja dopiero w piatek idę do laboru oddać krew i mocz i zobaczymy co to będzie bo wizyta we wtorek dopiero. teraz w okresie urlopowym to masakra z tymi doktorami bo każdy musi mieć urlop na sierpień jakby lipca nie mogli sobie wybrać albo innego miesiąca:crazy:
ja idę robić obiadek dzisiaj pulpeciki i ziemniaczki a potem babeczka kawka i gra na x-box. wciągnęła mnie taka przygodówka "Indiana Jones true Adventures" z tym,, że to w wydaniu LEGO jest :)do LEGOlandu nigdy pewnie nie pojadę bo mnie nie stać ale chociaż w LEGO mogę sobie pograć hihi:rofl2:
 
ja też mam dzisiaj lenia. Po wczorajszej awanturze w ośrodku, o pierwszeństwo ciężarnych na pobranie krwi trochę się uspokoiłam i wyciszyłam. Ale to niestety tylko na chwilkę. Jutro rano mam egzamin na prawko i czuje, że nerwy lada chwila zaczną puszczać. Jeszcze dzisiaj wieczorem jeżdżę z instruktorem. Łuk to dla mnie jakiś koszmar. Kiedyś wychodził mi rewelacyjnie. Teraz ze względu na duży brzuch mam problem z odkręceniem się do tyłu.
 
Dziewczyny jestem załamana......w wymazie z pochwy wyszedł mi ten okropny paciorkowiec hemolizujący z grupy B. Dzwoniłam do swojego gina i kazał mi narazie łykać furaginum, powiedział, ze jutro da mi receptę na jakieś robione globulki też chyba z furaginą, a potem przy porodzie podadzą antybiotyk, nie wiem czy to dobre postępowanie, czy nie wypadałoby się teraz już porządnie przeleczyć.
Tak czułam, ze mam to, bo z córcią miałam zakażenie wewnątrzmaciczne, mała była zakażona a mnie też wcześniej odchodziły wody......przeraziłam sie trochę.
więc u mnie chyba zapowiada sie dłuższe leżenie w szpitalu, bo mały pewnie też dostanie antybiotyk.........tak było z córcią, mam dość.......;(
Jeśli któraś jest nosicielką napiszcie jak byłyście leczone
Uspokójcie mnie choć troszkę, bo zaczynam sie bać........

Tak mam na wymazie:
STREPTOCOCCUS AGALACTIAE D.liczne
Antybiotyk 1. MIC, interpretacja
AMPICILLIN/SULBACTAM < 2 W
AMPICYLINA < 0.25 W
BENZYLPENICILLIN < 0.12 W
NITROFURANTOIN < 16 W
ERYTROMYCYNA > 8 O
KLINDAMYCYNA 4 O
 
Ostatnia edycja:
szyszunka jakbym mogla bym pomogla.. a ja nie mam pojecia o czym ty piszesz.. wiec tylko duchem wspieram,zeby skonczylo sie ok! :sorry2:;-)
 
Szyszunka i ja też malo pomocna jestem w tym momencie. Ale nie martw sie na zapaas...(albo przynajmniej postaraj)
Gdzieś czytałam , ze właśnie po porodzie w takich sytuacjach podawany jest antybiotyk ale to tyle co wiem na ten temat.
Głowa do gory!!!!
 
reklama
szyszunka nie nerwuj sie, na pewno wszystko dobrze sie skonczy ;-)

a wogole to sie witam i zmykam zaraz do fryzjera i na zakupy... :tak:
dziewczyny, jak wy rozrabialyscie te saszetki tantum rosa??
i mozna ich uzywac zaraz po porodzie do podmywania? bo kolezanka mi mowila ze to niby dobre jest, ale nie mialam czasu sie jej wypytywac ile tego kupic i jak rozrabiac... :baffled::baffled:
 
Do góry