reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrodzona niedoczynność tarczycy

witaj anabuba,te 500zl nie dostalam,tylko te 153zl i 60 zl tego rechabilitacyjnego.no i wychowawczy dostane na 2 lata narazie z zakladu.mala zaczyna robic proby przewracania na brzuch ale narazie jej nie wyszlo ani raz:(glowe prawie sztywno trzyma,jeszcze troszke sie jej wygina i kiwa lekko:(.jakos pomalu to jej idzie:(.
 
reklama
Hej Hej :)

Co tutaj tak cicho???? Wszystkie macie to szczęście, że wypoczywacie gdzieś w głuszy bez dostępu do zdobyczy cywilizacyjnych? Ale Wam fajnie!
U mnie zmęczenie wakacyjne (czyt. imprezowe, imprezom na wolnym powietrzu pogoda wyjątkowo sprzyja)i dzis dzień leniwca.
Pozdrawiam!
 
Hej Hej :)

Co tutaj tak cicho???? Wszystkie macie to szczęście, że wypoczywacie gdzieś w głuszy bez dostępu do zdobyczy cywilizacyjnych? Ale Wam fajnie!
U mnie zmęczenie wakacyjne (czyt. imprezowe, imprezom na wolnym powietrzu pogoda wyjątkowo sprzyja)i dzis dzień leniwca.
Pozdrawiam!

a gdze tam imprezowanie:eek:
ja mam kupe roboty a to juz powlowa wakacji
robimy maly remoncik,tzn rozbudowe i wykanczanie domu,odmalowywanie tego co trzeba itd itd........
i tak leci dzien za dzniem w pospechu
pozniej przyjdzie rok szkolny i znow w biegu:eek:
czy ja kiedys odpoczne:confused2:
 
Anabuba, zazdroszczę! U nas wszystko aż się prosi o odmalowanie, odremontowanie itp, piwnica po pożarze w grudniu nadal nie odmalowana....Ale mam baaaardzo leniwego męża a brak funduszy na fachowców :/
Kochana, odpoczniesz kiedyś na pewno a w odremontowanej chałupie to sama radość :tak:;-)
Pozdrawiam!
 
Ja też stale w biegu, niestety.......
dzieciaki jak zwykle dają w kość, ale co zrobić.....
W piątek nad morze wyruszamy, yo mam nadzieję, że tam trochę odreagują, bo tu to ........ , no ale nie narzekam, bo są zdrowe a to najważniejsze!
Właśnie zaczynam się powoli pakować, nie lubię niczego robić na ostatnią chwilę.......
No i żegnam na 3 tygodnie, odezwę się po powrocie!!!
 
Anabuba, zazdroszczę! U nas wszystko aż się prosi o odmalowanie, odremontowanie itp, piwnica po pożarze w grudniu nadal nie odmalowana....Ale mam baaaardzo leniwego męża a brak funduszy na fachowców :/
Kochana, odpoczniesz kiedyś na pewno a w odremontowanej chałupie to sama radość :tak:;-)
Pozdrawiam!

kochana znam ten bol
moj tez leniwy,albo zrobi cos jak ma ochote albo jak go przpre do muru
wiele rzeczuy sama robie
ja jestem zawzieta i nie lubie zostaiwac robebranej roboty
nawet fundamety kopalam a dzis malowalam jedna sciane domu,w najblizszych dniach kolejne.moj w tym tyg ma noce wiec parktycznie go nie ma

Ja też stale w biegu, niestety.......
dzieciaki jak zwykle dają w kość, ale co zrobić.....
W piątek nad morze wyruszamy, yo mam nadzieję, że tam trochę odreagują, bo tu to ........ , no ale nie narzekam, bo są zdrowe a to najważniejsze!
Właśnie zaczynam się powoli pakować, nie lubię niczego robić na ostatnią chwilę.......
No i żegnam na 3 tygodnie, odezwę się po powrocie!!!

Magdula zazdroszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!
az 3 tyg??????????
wez mnie ze soba pliissssssssssssssssssssssssssssssss:-):-):-):-):-):-)
ja bylam tylko tydzien i to juz mieisac temu bo wlasnie na wiecej nie bylo kasy w zwiazku z ta rozbudowa.......
ehhhhhhh
a nawet grama wegla nie mam na zime........
 
Anabuba, no to podziwiam Cię kobieto! Z dwójką dzieci dajesz radę takie rzeczy robić, fiu fiuuuu. Mi się pod nogami plączą i w głupim sprzątaniu przeszkadzają nawet :-p
Też zastanawiam się za co węgiel na zimę kupimy....

Magdulichaa, baw się dobrze!!! Oczywiście nie muszę pisać że zazdroszczę? :)

Miałam nie włączać dziś komputera tylko od rana brać się za porządki, ale okazało się, że znowu Trójki u mnie nie słychać i muszę odpalić internet, no i tak siedzę jak sierota już prawie godzinę. ?Idęęee
Miłego dnia!
 
no dziewczynki, cały rok na to oszczędzaliśmy:tak: a i tak nie wiadomo było czy wyjazd dojdzie do skutku, na szczęście udało się:-D!!! Pojęcia nie macie jak bardzo się cieszę!!! Mam tylko nadzieję, że pogoda dopisze......., same wiecie, jak jod jest naszym dzieciakom potrzebny!!!!

Buziaole wielgachne!!!

Anabuba, pakuj się i jak będziemy jechać wstąpimy po Ciebie (po Was) sporym busem jedziemy, więc się spoko załapiecie na miejscówkę;-):-D!
 
Magdulichaa, Ty to masz dobrze, ja bylam nad morzem w tym roku cale 4 dni hehehehehehe, ale!!!!!!!!!! i tak Pani w pensjonacie mi oddala szAcun ze z noworodkiem i dwojka malych dzieci wpadlam na ten pomysl :D:D:D:D POLECAM W POBIEROWIE PENSJONAT MAGNOLIA mega prorodzinny, dostalam wanienke. lozeczko, najwgodniejszy pokój. plac zabaw, bezpieczne zamkniete podworko dla naszch pociech suuuuuuuuuuuuuuuuuuper/
a tYm czawsaem jade do meza do niemiec na tydzien (nie chce mi sie) TEMAT PAKOWANIA DLA MNIE TO JAK CIEZKIE.... NIE POWIEM CO. SPAKOWAC I WZIASC TEZ PELNO RZECZY TYPU "W RAZIE CZEGO" TO JEST WYCZYN.
 
reklama
Magdulichaa, Ty to masz dobrze, ja bylam nad morzem w tym roku cale 4 dni hehehehehehe, ale!!!!!!!!!! i tak Pani w pensjonacie mi oddala szAcun ze z noworodkiem i dwojka malych dzieci wpadlam na ten pomysl :D:D:D:D POLECAM W POBIEROWIE PENSJONAT MAGNOLIA mega prorodzinny, dostalam wanienke. lozeczko, najwgodniejszy pokój. plac zabaw, bezpieczne zamkniete podworko dla naszch pociech suuuuuuuuuuuuuuuuuuper/
a tYm czawsaem jade do meza do niemiec na tydzien (nie chce mi sie) TEMAT PAKOWANIA DLA MNIE TO JAK CIEZKIE.... NIE POWIEM CO. SPAKOWAC I WZIASC TEZ PELNO RZECZY TYPU "W RAZIE CZEGO" TO JEST WYCZYN.

Ania prosze;)ja tez bylam w Pobierowie;))))
Dom Gościnny Piaski;)zresza u jednej dziewczyny z forum;)))
od ich domu do morza jakies 300m;)ja bylam tylko tydzien ale bylo zaj...fajnie;)))

bylam wczoraj z mala u endo.
z poprezdnich badan krwi wyszlo jej tsh 3,4 i powiedziala ze ona sie trzyma gornej granicy b jest 3,6 granica.ale to bylo pol rokutemu.
wiec od razu zwiekszyla jej dawke z 62,5 na 75mg bo Weronika jest duza 101cm i 19,5kg.
a listopadie na kontrol,bo teraz jej krwi nie pobierala.
usg tez nie miala bo nie chciala sie polozyc,a doktor powiedziala ze jej na sile klasc nie bedzie zby jej nie zrazic.
no i tyle
moja gadula coraz wiecej gada;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry