reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrodzona niedoczynność tarczycy

Magdulicha czyli skaldasz dla najsterszej tak?
a dla reszty tez skaldaj.nic nie masz do stracenia;)
moja wiek kostny miala jak miala rok i byl ok.a Twoej dzieci co ile maja robiony?
dobrez ze mi powiedzialas o tych kontrolach u sacjlsitow,postaram sie nie zapomniec.
ja w srdoe jade na komisje powtorna z Weronika i zobaczymy.trzymajcie kciuki
 
reklama
Magdulicha to super ze córcia sie tak dobrze rozwija, pogratulowac :-), my w srode mamy kolejne badania TSH bo juz od ostatniego minął miesiąc, ciekawa jestem jak wypadna , znowu stres....
 
emma bedzie bobrze zobaczysz! nawet jak coś będzie nie za bardzo to wszystko uregulujecie odpowiednia dawką!

tak mi się przypomniało, bo pisałam wam, że moja a raczej lekarka dzieci (endo) jest bardzo szczegółowa i dokładna i tak właśnie tym razem zmierzyła Magdzie ciśnienie, wiecie jakie miała????
85/45 :szok::szok::szok::szok::szok:!!! po 5 min zmierzyła jej znowu i wynik 87/46:szok::szok::szok:, była w lekkim szoku!!! wiadomo, że przy niedoczynności wszystkie procesy są nieco spowolnione, ale widocznie Magda ma spory spadek hormonów, no nic dowiem się jutro!
tak na marginesie lekarka tez zmierzyła mi ciśnienie i miałam 100/55, więc widać rodzinne;-)!
 
emma bedzie bobrze zobaczysz! nawet jak coś będzie nie za bardzo to wszystko uregulujecie odpowiednia dawką!

tak mi się przypomniało, bo pisałam wam, że moja a raczej lekarka dzieci (endo) jest bardzo szczegółowa i dokładna i tak właśnie tym razem zmierzyła Magdzie ciśnienie, wiecie jakie miała????
85/45 :szok::szok::szok::szok::szok:!!! po 5 min zmierzyła jej znowu i wynik 87/46:szok::szok::szok:, była w lekkim szoku!!! wiadomo, że przy niedoczynności wszystkie procesy są nieco spowolnione, ale widocznie Magda ma spory spadek hormonów, no nic dowiem się jutro!
tak na marginesie lekarka tez zmierzyła mi ciśnienie i miałam 100/55, więc widać rodzinne;-)!
ja zawsze mam niskie csinienie a niemam klopotow z tarczyca(przyajmniej nie mialam do tej pory).
z reguly mam 100/50 90/50 110/60 nawet po 2 kawach:-)
w 9 mieisacu ciazy mialam ksiazkowe 120/80:-)
 
no i wpadlismy ze skrajności w skrajność , jak było za duzo TSH to teraz jest za mało grubo poniżej normy, mam nie dawac calej tabletki tylko 3/4. no i za miesiac kolejne badanie. W ogóle mam wraznie ze mała zrobiła sie jakas taka rozdrazniona, moze to przyczyna tego wyniku. No nic zobaczymy jak bedzie za miesiac. Pozdrawiam :-)
 
no i wpadlismy ze skrajności w skrajność , jak było za duzo TSH to teraz jest za mało grubo poniżej normy, mam nie dawac calej tabletki tylko 3/4. no i za miesiac kolejne badanie. W ogóle mam wraznie ze mała zrobiła sie jakas taka rozdrazniona, moze to przyczyna tego wyniku. No nic zobaczymy jak bedzie za miesiac. Pozdrawiam :-)

moja mala po 2mieisacach podawanai dawki 50mg miala TSH 0.02:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
ale pozniej sie uregulowalo.
co najlepsze nie byla nerwowowa czy cos.ale lekarka mi powiedziala ze jak za duza dawka to moze byc rozdraznienie,dziecko moze sie trzasc,serduszko szybciej bije.
skoro zmniejszyla dawke to zobaczysz ze po kilku dniach sie uspokoi
 
dzieki za te slowa otuchy :-) fajnie jest z kims sie podzielic problemem i móc potem poczytac ze bedzie dobrze, ze nie tylko ja mam obawy o troski o zdrowie mojej córci. Nieraz wracam do Waszych wczesniejszych postów i lżej mi sie robi na sercu jak czytam ze Wasze dzieciaki rosna zdrowo, dla mnie to jak balsam na skołatana dusze.:tak: Pozdrawiam i zycze miłego dzionka
 
emma w jakim wieku jest twoja córeczka?
Jestem ciekawa, bo my mamy podobne wyniki. Może to norma w jakimś wieku, bo na naszej endokrynolog nie robią większego wrażenia!
Pozdrawiam
 
Alicja dokładnie za tydzien kończy 4 mc. :-) Rosnie jak na drożdżach, fajnie sie rozwija, mam nadzieje ze bedzie tak dalej
 
reklama
Do góry