reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Hej dziewczynki! :-)

Szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z kimś kto z czystym sumieniem mógłby polecić szpital na Dyrekcyjnej. Wręcz przeciwnie!
Ja sama mam złe wspomnienia z wizyty w tym szpitalu! Na początku ciąży zabrała mnie tam karetka i szczerze powiem, że najlepsze wrażenie zrobiły na mnie Panie z portierni. Poza tym masakra! Lekarz, który mnie badał robił to z tak wielką łaską, że nie skłamie jak napiszę, że czułam się jak jakiś odludek. Zamiast ratować moje maleństwo (bo miałam dość spore krwawienie) to wypytywał mnie czy ja napewno chcę tego dziecka, że chyba jestem za młoda na to dziecko i że może nic nie robić?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wściekła/y: Myślałam, że go rozszarpie!
W końcu przepisał mi tabletki dopochwowe, gdzie jak poszłam do mojego gina to absolutnie zabronił mi je brać! Powiedział, że tabletki dopochwowe przy krwawieniu mogą doprowadzić do poronienia...


Ja osobiście - albo Chałubińskiego, albo Kamińskiego :-)
Słyszałam, że jest świetny szpital w Trzebnicy i w Oławie, ale trochę daleko :-(
 
Ostatnia edycja:
mozecie polecic jakiegos lekarza z Trzebnicy lub z Kamienskiego u ktorego we Wroclawiu mozna prowadzic ciaze ??
Tyle dobrych opini slyszalam o Trzebnicy, ale tez czytalam ze nie ma tam pododdzialu dla noworodkow jakby bylo cos nie tak, tzn gdyby urodzil sie chory, wymagal by specjalnej opieki, zabiegow, inkubatora itd to slyszalam ze musze przewiesc karetka do Wroclawia, cos o tym slyszalyscie moje drogie??

Moze znacie jakies opinie o doktorze Andrzeju Lisowskim - z-c ordynatora na Kamienskiego

Pozdrawiam obecne i przyszle MAMY :):-)
 
fajny lekarz i dobry to Wiktor Jarosz, pracuje na Kamieńskiego, ale ciąże prowadzi w prywatnej klinice na Krzyckiej, mają tam super sprzęt i w ogóle polecam...
ale sama rodzić będę na Brochowie, dziś wpłaciłam "cegiełkę" na poród rodzinny- zobaczymy jak będzie, już raz tam byłam to nie było źle....
 
Jeżeli chodzi o przewożenie dzieci do Wrocławia w razie jakoś powikłań to prawda:tak:moja znajoma była w takiej sytuacji wypisała sie na własne żadanie z Trzebnicy ale we Wrocławiu nie przyjęli jej na oddział razem z dzieckiem
 
Wlasnie sie tego obawiam najbardziej, ze w Trzebnicy wszystko super, pieknie, dobrea warunki, wspaniala opieka itd, ale co w momencie jak z dzidziusiem bedzie nie dobrze, wtedy to sekundy sie licza, a oni mu tam nie pomoga tylko bede zalatwiac transport do Wroclawia i to beze mnie :( przeraza mnie ta mysl... tak wlasnie mysle jak sobie poradzily z tym wszystkie Mamy ktore rodzily w Trzebnicy, nie baly sie ??

Znacie opinie jakies o doktorze Andrzeju Lisowskim ? przyjmuje na Jaracza i na Bacciarellego
 
A powiedz mi cos wiecej o tych powiklaniach twojej kolezanki ? ciaza byla donoszona, nie byt to wczesniak ? i co podczas porodu cos sie wydarzylo zlego ?? musili dzidziusia zabrac do Wroclawia ?? napisz co wiecej

Dzieki
Pozdrawiam
 
To mnie zmartwiłyście z tą Dyrekcyjną bo właśnie tam miałam rodzić:-:)-:)-:)-(. Dzwoniłam ostatnio na kaminskiego i kiedy zapytałam o jakies wolne miejsce pani z izby przyjec mnie wysmiała. Z tymi szpitalami we wrocławiu to jest jakas masakra:hmm:
 
reklama
Po prostu stwierdziła że nie ma miejsc i oni odsyłają wszystkie kobiety niezależnie od stanu w jakim sie znajdują:wściekła/y:. Jeśli chcesz rodzic na kaminskiego najlepiej znajdz sobie jakiegoś lekarza który tam pracuje i przyjmie Cie na oddział kilka dni przed terminem.
 
Do góry