reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

reklama
Cześć:) Na tym forum jestem nowa...w chwili obecnej jestem w 31 tygodniu ciąży...termin mam na 26 listopada...aczkolwiek wszystkie USG od samego początku wskazują na termin 2 tygodnie wcześniejszy. Chciałabym rodzić na Kamieńskiego i oglądałam już porodówkę....obawiam się tylko tych niesamowitych tłoków. Co do gronkowca i innych...to nie słyszałam żeby w ostatnim czasie jakaś afera była...a prawda jest taka,że w żadnym szpitalu nie da się uniknąć choróbsk...

miauczus54 słyszałam,że są takie sytuacje,że maleństwo leży na innym oddziale niż mama i tego bardzo się boję...chciałabym mieć dziecko na "oku" i pilnować żeby nic złego się nie stało. Powiedz jak to teraz wygląda? Jak z karmieniem dziecka?

Pozdrawiam
 
do miauczusia54 - miałam napisać;)
Przez tą ciążę wszystko mi się pitoli:)

A Ty Gosiaczku - czekaj na 2 listopada - już Cię nie stresuję:) Ja mam termin na 17.10 - więc pewnie szybciej niż Ty zdam relację:)
 
Cześć:) Na tym forum jestem nowa...w chwili obecnej jestem w 31 tygodniu ciąży...termin mam na 26 listopada...aczkolwiek wszystkie USG od samego początku wskazują na termin 2 tygodnie wcześniejszy. Chciałabym rodzić na Kamieńskiego i oglądałam już porodówkę....obawiam się tylko tych niesamowitych tłoków. Co do gronkowca i innych...to nie słyszałam żeby w ostatnim czasie jakaś afera była...a prawda jest taka,że w żadnym szpitalu nie da się uniknąć choróbsk...

miauczus54 słyszałam,że są takie sytuacje,że maleństwo leży na innym oddziale niż mama i tego bardzo się boję...chciałabym mieć dziecko na "oku" i pilnować żeby nic złego się nie stało. Powiedz jak to teraz wygląda? Jak z karmieniem dziecka?

Pozdrawiam

Widzę, że mamy termin na ten sam dzień :))) Ja jednak zdecydowałam się na Brochów. Byłam na Kamieńskiego w styczniu jak koleżanka rodziła. Mój mąż choć to nie było jego dziecko zdążył zrobic trochę dymu więc tamtego szpitala nawet nie biore pod uwagę bo przy swoim dziecku to jeszcze pozabija :pPP
 
Widzę, że mamy termin na ten sam dzień :))) Ja jednak zdecydowałam się na Brochów. Byłam na Kamieńskiego w styczniu jak koleżanka rodziła. Mój mąż choć to nie było jego dziecko zdążył zrobic trochę dymu więc tamtego szpitala nawet nie biore pod uwagę bo przy swoim dziecku to jeszcze pozabija :pPP

Jak możesz to rozwiń temat:) Napisz czemu mąż dym robił? Co się stało??
 
AZA777
faktycznie, termin ten sam....to miło...może spotkamy się na porodówce...bo nie mam gwarancji,że na Kamieńskiego mnie przyjmą (to podobno najbardziej oblegany szpital) i może pojawię się na Brochowie :D
A Ty lekarza prowadzącego z jakiego masz szpitala?
 
reklama
brochów ja tam rodzilam tam są wszyscy mili jak cegiełke wpłaci się i to większą sumkę lekarze aż do tyłka wejdą bez wazeliny
 
Do góry