reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Felidae,bardzo dziękuję :happy:a znasz może adres albo nazwę tego szpitala "na klinikach", bo ja to ciemna masa jestem

No można się pogubić, faktycznie. We Wrocławiu są dwa szpitale kliniczne. Jeśli chodzi o porodówki to pierwszy przy Chałubińskiego, drugi przy Borowskiej. Najczęściej jak ktoś pisze "na klinikach" ma na myśli Chałubińskiego. Chyba że się mylę?
 
reklama
Nie polecę nikogo bo obecnie sam się tułam :-( moja gin wyjechała do Anglii ma wrócić we wrześniu ale czy wróci ? :-( Med-femina to taka luksusowa przychodnia na przeciwko borowskiej. Każdy tam pracujący lekarz pracuje na borowskiej wiec myślę, ze łatwiejszy wjazd na borowską by był...a tak ...Jeżeli nie przeszkadza Ci pan dr to może dr. Jagielski http://pani-doktor.pl/info/
 
Ostatnia edycja:
Felidae ma rację - bardzo luksusowa przychodnia. Robiłam tam USG piersi. Trafiłam do p. Zofii Borowiec. Przyznaję że bardzo konkretna i dociekliwa lekarka. Sprawia iż czujesz się komfortowo. Na 3 lekarki ginekolożki z którymi miałam do czynienia do tej bym wróciła. Gdybym nie miała swojego ginekologa to do niej byłabym gotowa wrócić. A tak poza: tak jak w Med-feminie pracują lekarze z borowskiej, tak w Poliklinice na Grobli zespół z Brochowa.
 
Felida to zależy. Sama wizyta u mojego lekarza to 100zł- chodzę do A. Kucharskiego. Jednakże w wizytę nie jest wliczone USG. Na USG "siedzi" inny lekarz i za to USG dodatkowo się płaci. Standardowe ginekologiczne to 90zł. W pn i śr bodajże robi je dr Trzeciak. Z tego co wiem to cena wizyty zależy od tego do którego lekarza chcesz się dostać. Jeżeli jest się kobietą w ciąży to koszta wychodzą wysokie. Szczególnie że na 3 tyg przed terminem obowiązkowo KTG - też dodatkowo płatne. 3 lata temu - 30zł. Ale USG mają porządne i z tego co doświadczyłam dobrze robione.
 
Kochane
Moja kolezanka popchnęła sprawę dalej. Złozyła skargę u RPP i w szpitalu. Spprawą zainteresowała się prasa. Jesli, któraś z was przeżyła również koszmar na Brochowie i chciałaby się tym podzielic(oczywiście jesli chce anonimowo) to prosze o kontakt. Moje zdanie jest takie, że dośc już milczenia i zamiatania sprawy pod dywan. Może dzieki temu nikoga więcej nie spotka krzywda z rak niewykwalifikowanego personelu
Pozdrawiam
 
Dziewczyny, wiem, że wątek się powiela, jednak chciałabym wiedzieć jak jest teraz...
Termin mam na listopad i nie wiem gdzie rodzic...zastanawiam się nad Chałbińskiego i chciałabym poznać opinie dziewczyn, które w ostatnich miesiącach tam rodziły.
Zapisałam się tam też na Szkołę Rodzenia...
Proszę o opinie :)
 
reklama
Dziewczyny, wiem, że wątek się powiela, jednak chciałabym wiedzieć jak jest teraz...
Termin mam na listopad i nie wiem gdzie rodzic...zastanawiam się nad Chałbińskiego i chciałabym poznać opinie dziewczyn, które w ostatnich miesiącach tam rodziły.
Zapisałam się tam też na Szkołę Rodzenia...
Proszę o opinie :)
POLECAM Trzebnicę:)
 
Do góry