reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocławianki - jaki szpital????

Ok,ja już się kłócić nie będę,bo dla mnie to jest chorę co się tu dzieje,sama przed wyborem szpitala w którym rodziłam,sugerowałam się wypowiedziami dziewczyn z tego forum,dlatego tez do niego dołączyłam. Mogę Ci nawet podac nr do tej dziewczyny co ją tak zszyli,nie mam kobieeto 16 lat,żeby jakieś herezje opowiadać a tym bardziej ona bo ma już 34 lata,także wydaję mi się wiek dojrzały do pewnych spraw.

Niestety wiek z wiedzą medyczną (anatamią w tym przypadku) ma niewiele wspólnego. Wielokrotnie pacjenci nie wiedzą jaką procedurę czy zabieg mieli wykonany. Lekarze nie sa nieomylni, robią błądy i nalezy je ścigać, zapewne owa pani złożyła stowowne zawiadomienie do prokuratury i na pewno lekarz odpowie jeżeli zrobił bład w sztuce.
Co do kulturalnej wymiany zdań to wasze posty sa dalekie od niej. A wiele za zdań napisanych przeze mnie to nie jest moje zdanie a poprostu naga wiedza
 
Ostatnia edycja:
reklama
Vetka anatamią?! Nie słyszałam jeszcze takiego slowa... Oh! Odezwala sie ta co czysta polszczyzna pisze i polamala zeby na dziale medycyny- ginekologii.. Co raz sa nowe przypadki porodow, nic nie zdaza sie 2 razy.. I lekarz sie uczy cale zycie.. A nazywanie kogos heretyczką jest nie na miejscu... Kazda z nas ma Swoje zdanie i podzielam te, ktore ma Czarna.. A swoja droga nawet moderatorka czatu przeprosila za ta dyskusje, a Ty musisz wcisnac swoje 3 grosze bo myslisz, ze masz ostatnie zdanie...


A tak pozatym ciekawe jest to malzenstwo..:
Żona pielegniarka czy tam lekarka + mąż ginekolog = żona z pielegniarzami , maz z pacjentkami..
 
Ostatnia edycja:
CZarnaEtc przeczytaj cytaty twoich postów i powiedz mi z ręką na sercu czy oba mówią o tym samym ??? i czy ktoś kto czyta i widzi niejasność popełniła zbrodnie próbując naprostować to co jest niejasne...? Nawet jeżeli ta osoba użyła słowa "herezje" co dla mnie akurat jest adekwatne...
Wiem,że "to" jest całością. Pozwól,że wytłumaczę to tak,jak ona mi to przedstawiła.
Po operacji cc, zszywając ranę przyszyli do rany jakiś kawałek szyjki macicy tak,że ona cała jakoś podciągnęła się do góry
Odradzam Brochów również :( A drugiej która rodziła 3 lata temu przy cesrace zszyli macice z szyjką macicy
Z poważaniem...
 
To czy złożyła czy nie,nie jest juz istotne i Ty napewno nie będziesz tym kierować,lub nakłaniać kogoś do oskarżeń,choć widzę że innych bardzo Ci śpieszno oczerniać.
I jeśli się nie lubimy,to proszę Cię o nie udzielanie się na temat moich postów,bo twoja naga wiedza,mi się nie przyda a wykorzystuj ją sobie w "inny" mniej destruktywny sposób...:p
 
A tak pozatym ciekawe jest to malzenstwo..:
Żona pielegniarka czy tam lekarka + mąż ginekolog = żona z pielegniarzami , maz z pacjentkami..

Każdy mierzy innych własną miarą - internet daje anonimowość i pozwala ci obrażać ludzi. A literówki każdemu mogą się zdarzyć, w twoich postach jest ich rówież sporo...
I masz rację, więcej nie zamierzam odpowiadać na Twoje posty
 
CZarnaEtc przeczytaj cytaty twoich postów i powiedz mi z ręką na sercu czy oba mówią o tym samym ??? i czy ktoś kto czyta i widzi niejasność popełniła zbrodnie próbując naprostować to co jest niejasne...? Nawet jeżeli ta osoba użyła słowa "herezje" co dla mnie akurat jest adekwatne...


Z poważaniem...

Również z poważaniem,przy cc zszywają macicę,więc jasnę jest że mówię o jednym i tym samym,a jeśli jesteście takimi lekarzami,o jakich ja włanie mówię,to tylko pogratulować,bo literówki łapiecie szybko ale reszty nie bardzo ogarniacie.. ja tez mogę się czepić wielu tu dziewczyn a jednak tego nie robię,bo jakoś inne czasy i przeżycia mnie uczyły widocznie.. A macica bez słowa macica,to też MACICA!
T E R A Z B E D E P I S A C D O W A S TAK! D R U K O W A N Y M I L I T E R A M I , I Q R W A D O S Ł O W N I E!!!
 
To czy złożyła czy nie,nie jest juz istotne i Ty napewno nie będziesz tym kierować,lub nakłaniać kogoś do oskarżeń,choć widzę że innych bardzo Ci śpieszno oczerniać.
I jeśli się nie lubimy,to proszę Cię o nie udzielanie się na temat moich postów,bo twoja naga wiedza,mi się nie przyda a wykorzystuj ją sobie w "inny" mniej destruktywny sposób...:p
Ty oskarżyłaś lekarza że zrobił błąd cytuję " szywając ranę przyszyli do rany jakiś kawałek szyjki macicy tak,że ona cała jakoś podciągnęła się do góry i koleżance nie udaję się teraz zajść w drugą ciążę" - jeśli tak się wydarzyło należy zgłosić to odpowiednim organom inaczej jest to oszczerstwo.
Nie znam Cię, więc ani Cię "nie lubię", ani "lubię"
 
Czarna i Psikuska Wasze posty robią się po prostu niesmaczne. Tak gratuluje "ożywiłyście" wątek. Ja choć wiele postów nie piszę to mnie nikt nie chce obrzucać kamieniami ani źle nie traktuje. Tak forum jest dla Wszystkich i można wypowiadać swoje zdanie, ale Wasze uszczypliwości są nie na miejscu. Nie ważne kto będzie miał ostatnie zdanie. Macie inne od reszty i tyle. Dajcie już spokój. A tam poza tym to MIŁEGO WIECZORU.
 
reklama
Do góry