reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrocław dzieciom

nie planowałam, ale pomyślimy...

Targi Przedszkolaka

TARGI DLA DZIECI
Te dwa dni targów przygotowaliśmy w ten sposób by dzieci wraz ze swoimi rodzicami, dziadkami czy opiekunami spędziły czas aktywnie, pożytecznie i z uśmiechem na buzi. Konkursy, gry, zabawy, malowanie buziek, mini-kino, spotkanie z autorami książek i wiele innych atrakcji, o które zadbał organizator, ale i sami wystawcy.

TARGI DLA RODZICÓW
W czasie, gdy dzieci miło spędzają czas i świetnie się bawią rodzice mogą rozejrzeć się w ofercie przedszkoli, wybrać nowe mebelki dla dorastających pociech, porozmawiać z ekspertami i specjalistami zajmującymi się światem dziecka, zadbać o jego bezpieczeństwo, a nawet skompletować wyprawkę dla pierwszoklasisty. Te targi odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszych dzieci.

do druku ulotka ze zniżką na bilet rodzinny http://targiprzedszkolaka.pl/wroclaw , http://targiprzedszkolaka.pl/bilety
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stowarzyszenie „Lubię Wrocław”
oraz
Fundacja Rozwoju Społecznego DEMOS
zapraszają
rodziców wraz z dziećmi
na

FESTYN
RODZIN ZAPRZYJAŹNIONYCH

26 listopada 2011r.
(niedziela)
godz. 10:00 – 16:00
Zespół Szkół Nr 4 we Wrocławiu im. Komisji Edukacji Narodowej
ul. Powstańców Śląskich 210-218

Atrakcje:
gry i zabawy ruchowe
konkursy sportowe
konkursy plastyczne
klauni
malowanie buzi
arteterapia
punkt informacyjny ‘Rodziny Zaprzyjaźnione’
origami
występy artystyczne
nauka pierwszej pomocy
więcej informacji na stronie: Rodziny Zaprzyjaźnione | Rodzina zaprzyjaźniona odgrywa względem dziecka roli cioci i wujka, u których można spędzić czas wolny i w ten sposób odreagować stres związany z ciągłym, długim pobytem w grupie.




Jako jeden z organizatorów chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich chętnych rodziców wraz z pociechami na Festyn Rodzin zaprzyjaźnionych. Jest to doskonała okazja aby wyjść z dziećmi oraz miło spędzić czas na zabawach i konkursach!


 
cześć dziewczyny

Czy znacie jakiś bezpłatny placyk zabaw dla maluchów w CH? Taki w stylu tego w Factory Outlet na Granicznej, może być bardziej podstawowy.
Wiem, że jest w Arkadach na -1, ale moje dziecko jest jeszcze za małe.

Do niedawna był fajny mały placyk (mata dla maluchów) w CH Borek...

a dzisiaj odkryłam, że zrobili kolejną kinderplanetę, w której zresztą wykorzystano wcześniej ogólnodostępną matę.
Straaasznie mi się przykro zrobiło.:-(
Moja Gosia (17 m-cy) jest za mała na taką salę zabaw, uwielbia dzieci, ale tutaj były głownie starsze (około 3 lat), a to i tak rozbiegane po całej sali, więc zero atrakcji z przebywania z dziećmi:-(
skończyło się na bazgraniu przy stoliku kredkami (kiepskiej jakości)
zapłaciłam 8 zł za 30 min., a moje dziecko zupełnie nic nie skorzystało.


Bardzo mi zależy na kontakcie Gosi z innymi małymi dziećmi, bo nie chodzi do złobka, a na piaskownicę jest teraz za zimno.
 
nef w innym temacie poleciłam Ci kinderplanetę, ale teraz doczytałam, że jednak nie jesteś zainteresowana. Co do miejsc wyłącznie dla takich maluszków, to niestety nie potrafię nic doradzić. A może zapiszecie się na jakieś zajęcia do klubu malucha w okolicy?
 
Nef proponuję wybrać się do którejś z klubo-kawiarni dla rodziców z dziećmi. my np chodzimy do mamczascafe na zwycięskiej, czasami tylko ja na kawkę a córka (22 miesiące) pobawić się z dziećmi w kąciku ale też na zajęcia muzyczno-ruchowe i to jest naprawdę ekstra dla takich maluszków. polecam!
poza tym może aquapark
 
Byłyśmy dzisiaj na pierwszym strzyżeniu we Fryzurkowie.
Poszło gładko, serdecznie polecam
Fryzurkowo - fryzjer dla dzieci i nie tylko - Wrocław
w tym tygodniu jest promocja mikołajowa (info na fb, trzeba kliknąć lubię to!) i dziewczynki kosztują 22 zł, chłopcy 20 zł.

A do tego miła niespodzianka, obok jest kawiarenka dla rodziców z dzieciaczkami. Niestety nie udało nam się wejść na kawkę, bo była impreza mikołajkowa na zapisy, ale następnym razem na pewno zajrzymy:tak:


Dziewczyny, a nie znacie jakiejś kawiarenki dla rodziców z dziećmi w okolicach ronda?
Jest jakaś Czekoladarnia niedaleko CH Borek, raz zaglądaliśmy, ale też trafilismy na imrezę zamkniętą, chyba jakieś urodziny.
 
Witajcie,
ponownie zapraszam na zajęcia dla Dzieci od 2. roku życia do ALTRA Fitness Club przy ul. Kiełczowskiej 77-79.

Każdy poniedziałek o godz. 11 to zajęcia "Dramowe wygibaski"; środa godz.11 - "Co Mały Człowiek odkryć potrafi"; a piątek o godz.11 - "Fitness Baby".

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca; można to zrobić dzwoniąc pod nr 696 497 949.
 
reklama
wypatrzyłam na plakacie:
w Teatrze Lalek przedstawienie dla najmodszych (1-4 lat) Afrykańska przygoda, premiera 28.04.2012
może kogoś zainteresuje:tak:

ceny biletów sprawdzałam na www - po 20 dzieci, 25 dorośli.

Drogo jak na 30 min, ale my sie na pewno wybierzemy :-)
 
Do góry