reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

reklama
Właśnie jestem po kolejnej, prawie że kłótni już z mężem, o te badania w Katowicach. I w końcu dostałam odpowiedź, czego on się tak naprawdę obawia i o co chodzi, że się tak opiera, żeby tam pojechać.
Odpowiedź: „Bo nie mam zaufania do darmowych rzeczy”
Kurtyna.
Ale to nie jest za darmo. Oboje płacicie co miesiąc kupę hajsu na te badania w postaci składki na NFZ... 🙄
Edit: wiem, że Ty to pewnie wiesz, my to wiemy, ale ech. 😞
 
Dziewczyny... Spędziłam z Wami rok ! Przeszłam z Wami wiele wzlotów i upadków, ciąż, poronień, bladych kresek i rozczarowań. Nadziei, jedzenia frytek 😁 i wiary w cuda. Jesteście niesamowite i zostawiam tutaj gruby sznur, którym będę Was ciągnąć na wątki mamuśkowe 🙈 Będę Was łapać niczym pokemony w sidła mdłości i pięknych brzuszków 😁. Trzymam mocno za Was kciuki ! I za siebie też (bo już tu wracałam 🙈). Oby to był mój ostatnii raz na wątku staraczkowym 🙈 Wierzę w kropka, niech rośnie 🙈. Będę Was podglądać z ukrycia 🙈. Dzięki za wszystkie ciepłe słowa, za wiarę, dawanie nadziei 🤗. Bądźcie silne, nie poddawajcie się ! 😘
Niech wam spokojnie miną te ciążowe miesiące❤️❤️❤️ go go kropek 💪🤗

Oby do rychłego zobaczenia na mamuśkach 🤗🤰🤰🤰😎
 
Właśnie jestem po kolejnej, prawie że kłótni już z mężem, o te badania w Katowicach. I w końcu dostałam odpowiedź, czego on się tak naprawdę obawia i o co chodzi, że się tak opiera, żeby tam pojechać.
Odpowiedź: „Bo nie mam zaufania do darmowych rzeczy”
Kurtyna.
Jakby mi tak mój powiedział, to by dostał zaraz linki i miał kupować w takim razie sobie badania z własnej kieszeni, a ja bym pojechała i zrobiła dla siebie na NFZ ;)
 
Dziewczyny, zainspirowana wczorajszym wynikami pomyślałam, żeby sobie zrobić komplet badań immunologicznych. Zastanawiam się tylko, jak do tego podejść? Wykupić gdzieś jakiś zestaw? Czy się do jakiegoś lekarza najpierw umówić? Macie jakies doświadczenie już w tym?
 
Daj znać jak będziesz po konsultacji z lekarzem i trzymam kciuki, żeby (patrząc na cały obraz badania i Twoje samopoczucie) uznał, że wszystko jest ok i nie ma konieczności wdrażania kolejnego leczenia 🤞
dostałam antybiotyk na E. Coli. Powiedział mi, ze to nie od męża raczej tylko z układu pokarmowego 😅 a paciorkowca się nie leczy, wiec teraz się zastanawiam, czy w takim razie jestem skazana na brak inseminacji/ in vitro aż się paciorkowiec samoistnie zechce wynieść?
 
Screenshot_2024-05-14-08-13-41-531_com.google.android.apps.docs-edit.jpg
pomozecie?
 
reklama
Do góry