reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌺 🌼 Wróble świergoczą, że Majowe Kreski dwie ⏸️ szybko zobaczą 🌼 🌺

Hej dziewczyny, narazie się żegnam z grupą. Głównie, ze względu na wyniki które dodałam kilka stron wcześniej. Może tu kiedyś wrócę, kto wie co lekarze wymyślą, choć pewnie nie szybko. Oby wiele z was tu już nie było!!! Dzięki za wszystkie rady i wsparcie! ❤️‍🩹
Życzę wam szybkiej i zdrowej ciąży👍🏽
 
reklama
Hej dziewczyny, narazie się żegnam z grupą. Głównie, ze względu na wyniki które dodałam kilka stron wcześniej. Może tu kiedyś wrócę, kto wie co lekarze wymyślą, choć pewnie nie szybko. Oby wiele z was tu już nie było!!! Dzięki za wszystkie rady i wsparcie! ❤️‍🩹
Życzę wam szybkiej i zdrowej ciąży👍🏽
A partner powtórzył już badania? Umówiliście wizytę u androloga?

Trzymaj się ciepło i powodzenia. Pamiętaj, że zawsze będziesz tu mile widziana ☺️
 
A jeszcze tak w temacie badań nasienia. Wiecie może z czego mogą wynikać wady główki? Bo tak patrzę na te wyniki i tu jest najwięcej wad. Wiadomo wyniki są super ale tak mnie to ciekawi, że wszystko ładnie poszło do góry ale udział % wadliwych plemników jest taki sam.
 
Mój mąż musi powtórzyć badania hormonalne, wskoczył na czat z internista w luxmedzie, akurat trafił na Pana doktora. Wysłał screen zlecenia, poprosił o skierowania, na pytanie czemu leczy się u urologa tylko odpowiedział „z powodu zaburzeń erekcji” i cyk, od razu odpowiedź, że skierowania będą dostępne na portalu pacjenta po konsultacji 🙈
 
reklama
Do góry