reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy

Kurcze ale wam dobrze, u mnie niestety rozmiar 38 to przeszlość, noszę niestety 42, ale o dziwo w 40 czasem też się mieszczę (jak uszyją za dużą :-)) No i u mnie ze względu na biust góra była zawsze wieksza od dołu :-)
 
reklama
bluzka 38 byla za mala...
A wiec wrocilam do tego co bylo - duzo u gory, mniej na dole :baffled:
Jest to problem podczas kupowania kompletow typu zakiet i spodnie czy spodnica...
Z kolei jak w pasie i biodrach pasuje, to w udach jest ciasno...

Reasumujac --> dlatego wlasnie ta krzadko chodze na zakupy :laugh2::laugh2::laugh2:
 
U mnie rozmiar 38 i raczej doł szerszy niz góra:zawstydzona/y::laugh2:.

Aletko a ile chcesz wazyć?

Mnie do mojej wagi tak 4 kg jeszcze brakuje:zawstydzona/y: ale rok czasu juz minął także nie sądze zeby do niej kiedykolwiek dobić:zawstydzona/y: chyba że sie za sporty wezmę:laugh2:.
 
Nie wiem jak teraz, bo sie bedę przejmowała od stycznia 2010, ale kiedyś kupienie dla mnie czegos to było piekło. Nie mówię o rozmiarach, ale jakoś projektantom nie przyszło do głowy, że gruba baba może mie talię. A ja miałam, miałam śliczną róznice między biustem talią i biodrami, a to co mogłam sobie kupi to wory, w których wygladałam kilka razy grubiej, bo były proste od biustu do bioder. No a cały mój urok tkwił w tej tali, owszem brzuszek był, ale nie duży. Dlatego jak chciałam cokolwiek w czym mogłam zadziałac na męża to musiałam iśc do krawcowej.
A teraz musze pilnowa się, żeby nie przebic 105 do porodu... I tak nieźle, bo na 2 tygodnie przed ciąża ważyłam prawie 99, a w 5 tygodniu 96.
 
Aletko ja też tak chcę. Wprawdzie mi by starczyło zgubić 8 kg a i z 7 była bym zadowolona.
Czy to zasługa tylko mniejszej ilości jedzenia czy i gimnastyka? Co robić żeby brzucha zgubić?
Aletko ślicznie wyglądasz!!!! W życiu bym nie powiedziała że po dwójce dzieci.
 
Mój dolny rozmiar to 38 i dolny też tylko na brzuchy barziej opięty. A czasem to i 36 góra pasuje. A tłuszczu najwięcej na brzuchu i nogi też mi przytyły niestety.
 
ech, dziewczyny.... pojecia nie macie co to znaczy miec tluszcz tu czy tam :no:

no ale to fajnie :-), nie zycze, abyscie sie kiedys dowiedzialy ;-)
 
reklama
Ja to wszystko wiem i rozumiem Aletko, ale nie mozna mówic o zwałach tluszczu, gdy sie kupuje ubrania na 36 w porywach do 38 :confused:

Miejcie litość, no! ;-)

Jakby wam ktoś powiedział, ze przymiera głodem, bo zarabia tylko 25 tys. miesiecznie, to jakbyscie się czuly? No to ja sie tak wlasnie czuje, jak czytam niektore posty tutaj. Co innego powiedziec - wiem, ze super wyglądam, ale lepiej bym się czula, gdybym zrzucila z 5 czy 7 kilo. O! To rozumiem :tak::-)

I tak samo - wiem, ze mam kupe forsy (to o tych co mają np. 25 tys. na m-c), ale moje potrzeby sa tak duże, ze kurcze przestaje mi wystarczać.

Ech.... co tu duzo gadać, zazdroszczę wam takich problemów, no! :-p
 
Do góry