reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy:-)

Bafinka na zajęciach z niemowlakami była ozonowana, chyba wogole jest taki wymóg by takie zajęcia mogły sie odbywać. A jak miała ok 9 miesięcy to juz zwykły basen tez zaliczalysmy. Majcia uwielbiala wodę zreszta do dzisiaj super nurkuje i pływa ale to akurat zasługa A a nie tych zajęć;-)
 
reklama
ja też już się nie moge doczekać kiedy mała zabierzemy na basen.
braciszek co z tatą idzie do aquaparku to pyta czy ania idzie z nami i nie może zrozumieć czemu nie chce iść.
tylko właśnie nie mogę znaleźć jaka tam woda jest, ale skoro mają łózeczka i przewijaki dla maluchów to chyba można tak z niemowlakiem pójść.
Zapiszemy się też na jakieś zorganizowane zajęcia, przynajmniej na jakis czas żeby wiedzieć co i jak.
 
Ja też używałam Perefect mama na brzuch i na szczęście ani jeden rozstęp się nie pojawił.
Bafinka, wydaje mi się, że to co jesz nie ma aż takiego wpływu na jakoś pokarmu. No wiadomo żeby nie jeść śmieciowego jedzenia. Ale tak jak kiedys słyszałam nawet anorektyczka jest w stanie spokojnie wykarmić swoje dziecko, bo czerpie wtedy ze swojego organizmu wszystko co może. Jedyne co to wydaje mi się, że sobie możesz pogorszyć stan zdrowia jeśli będziesz jadła zbyt mało "cenne" pokarmy.
U mnie cholera niestety wszystkie fitnes kluby czy baseny daleko, więc jeszcze nie wiem na jaką formę aktywności się zdecyduję. Chciałam biegać, bo mam pod nosem dosyć duże mozliwości do tego, ale jakoś narazie nie mogę się zebrać, a tu pewnie lada moment brzudka pogoda będzie.... ech może na początek te brzuszki. A mi apetyt dopisuje i to mnie martwi... :(
 
U mnie zostało 6kg, 7 poszło w siną dal :-) a te nieszczęsne 6 jakoś długo się z nim nie rozstaje :wściekła/y: U mnie apetyt jest wieeelki :wściekła/y: i od dziś ograniczam te nieszczęsne herbatniki!!!! Jak będę miała ochotę na coś słodkiego to spróbuję "zabić" to szklanką wody, mam nadzieje że mi się uda
Ja nie mieszkam 8 km od Sdz- małe miasteczko w którym niestety nie ma zbyt wiele możliwości na aktywność fizyczną a samemu jakoś ciężko się zmobilizować :zawstydzona/y:
 
Tofilesia u mnie tez z apetytem jest bardzo dobrze niestety, ale w koncu jak karmie to jest to dla mnie priorytet. Na razie tez chyba brzuszki zacznę ćwiczyć bo z blizna juz ok.
Na ferie planujemy wybrać sie na narty do jakiegoś ośrodka z basenem wiec chyba to bedzie najwczesniejsza okazja odwiedzenia basenu.
Gosia ja zakladalam huggies swimmers
 
Dziewczyny na brzuszek polecam :

Aerobiczna "6" Weidera A6W Szóstka Weidera - Trening w kulturystyce - Wiadomości - Kulturystyka.org.pl Ćwiczenia, Mięśnie, Trening, Fitness, Dieta

Jeszcze nie zaczęłam - zacznę jak miną 4 tygodnie po porodzie, ale jest to spraedzone ćwiczenie - które daje szybko niesamowite efekty. Tylko trzeba być konsekwentną i regularnie powtarzać - czego czasami mi brakuje :( A teraz przy tylu obowiązkach... może jak Mam przyjedzie - znajdę czas.
Nawet nie dałam rady Was doczytac - już |Maleńka płacze - a ja piszę i ręce mi się trzęsą. Ostatnio - od kilku dni - popłakuje przez cały dzień. Do tego moi dwaj chłopcy chorzy - wirus przyniesiony ze szkoły. Wybaczcie, że tutaj o tym nie na temat, ale juz nie zdąże na główny wątek.
Miłego dnia :-)
 
reklama
u mnie jeszcze z 5 kg do zrzucenia ale teraz tak szybko leca w dół te kg że mysle że sie szybko uda. I podobnie jak u nanusi- przed ciaza mialam oponke a teraz nie :tak:
A jeszcze mam takie pytanko: ta krecha na brzuchu to kiedy znika?
 
Do góry