reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

:wściekła/y:
kurcze nie wiem co jest grane !!!! dzis po raz kolejny moja waga pokazała że mam ponad kilogram więcej ... czyli od soboty doszedł mi kolejny kilogram czyli już +14 :no::no::no: ale po sobie zupełnie tego nie widzę ! może mi się waga popsuła :confused::confused::confused:

Ja myślę, że dzidzia się zdrowo rozwija i rośnie sobie:tak: dlatego po sobie tego nie widzisz :-D:-D:-D
 
reklama
U mnie od poczatku ciazy juz + 9 kg :)


Angelika, podajmy sobie ręce - u mnie też 9+:tak:

15406844d8.png
 
Kalina, przywoluje Cie do tablicy, abym pozniej nie miala problemu, aby Cie odszukac :-D:-D:

Melduję się posłusznie! :-D

Pomiar z końcówki 25. tygodnia:
- biodra - 90 cm (właściwie to 89 cm wyszło, ale chyba musiałam wcześniej źle pomierzyć, bo ja na milion procent nie chudnę;-))
- pępek - 86 cm (2 cm w 3 tygodnie)

Wczoraj u lekarza wyszło mi, że od pocztąku ciąży przytyłam 7 kilo. Waga domowa to różnie mi pokazuje, ale mniej więcej ważę ok. 59-60 kilo. W przychodni ważą mnie w ciuchach i butach itd. :-D

A no i biust, a właściwie to biuścior - ja naprawdę mam D!!! :szok:
 
hej :tak::tak::tak:
no więc tak na wadze od 12.02 nie przybyło mi nic czyli od początku plus 9 kilo...
biust mi chyba zmalał bo było 116 a jest 112 cm...brzuszek 107 a biodra 109 cm....nie wiem jak to jest ale za każdym razem jak się mierze to mam inne wyniki:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Melduję się posłusznie! :-D

A no i biust, a właściwie to biuścior - ja naprawdę mam D!!! :szok:

ja do niedawna chodziłam jeszcze w biustonoszach sprzed ciąży (75B) ale że ostatnio przestałam się mieścić to udałam się na zakupy i przymierzając kolejne biustonosze wyszłam ze sklepu z dwoma w rozmiarze 80D :szok::szok::szok:
 
reklama
A ja kobietki tylko 6,5 kg do przodu :-) ale masa ogólna i tak duża.Brzusio na wysokości pępka120 ;-)
 
Do góry