reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

A mi kobitki od ostatniego razu urósł brzuszek 93 cm (ostatni pomiar 89 cm) i waga coś mi strasznie skacze rano ważyłam 55,5 kg a teraz 56,8 kg. Wczoraj wieczorem moja waga łazienkowa zwariowała bo pokazała 57,6 kg. Co ona głupia jakaś czy co?? :-D:-D:-D W sumie nie wiem kiedy się ważyć żeby prawdziwa waga była.
 
reklama
ja mam 155 cm.
Brzuch to jakby do kogoś większego miał pasować a nie do mnie. Mój S się śmieje z tego w jaki sposób chodzę.
Ale taka już uroda niewysokich kobiet w ciąży.
Ja mam 158 cm. Ze mnie też się mój A śmieje zwłaszcza jak mi lekko brzuch stwardnieje podczas chodzenia i się wyprostować nie mogę, chodze wtedy jak garbus jakiś, a on ma ubaw.
 
reklama
A ja chodzę jak chłop na polu w gumiakach:-)Nie nóżka za nóżką na jednej linii,ale jak jakiś cyborg.
Widziałyście jak Cichopek wyszła ze szpitala jak ona szła? Może to fikcja telewizyjna, ale ja już w 7 m-cu chodzę podobnie:tak::tak::tak:

15406844d8.png
 
Do góry