reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wracamy do formy - propozycje cwiczen, diet...

reklama
niewiem co mnie podkusiło aby sie pomieżyć:wściekła/y:
Moj śliczny pasik sprzed ciąży -65 cm a dziś 95:-D - mam tylko 5 cm mniej niż mój m :-D:-D biust- 90 cm- niedrgnął nawet 1 cm:no: bioderka 90 też stoją w miejscu - całeszczęście waga i tu masakra przytyłam 8 kilo:rofl2: (obecna waga 58)
 
Ale jakie okropne rozstępy niemal na całym brzuchu miała ta matka ośmioraczków. Dzieci to radość ale jej akurat to można tylko współczuć...
 
Ten jej ":szok::szok::szok::szok::szok: maleńki brzusio:szok::szok::szok::szok::szok:" Dobrze że w necie nie ma zdjęć z brzusiem po porodzie.
I nie będę już narzekać że tyję ;-)

Ps. Ciekawe ile Ona utyła..
 
ale jej akurat to można tylko współczuć...

e tam, sama tego chciala, wiec czego wspolczuc. 6 dzieci juz miala i szczerze mowiac, to mi przykro z powodu jej dzieci, ze taka durna mamuske maja, ktora traktuje je jak znaczki do kolekcjonowania, a nie istoty ludzkie, ktorym trzeba kazdemu z osobna byt i milosc zapewnic :no:
 
Właśnie pokazałam zdjęcia z "Pudelka" mojemu A i .............. nie opiszę jego reakcji:szok:.
 
Ta Kobieta ma w chwili obecnej 14-ścioro dzieci, nie biorąc w ogóle po uwagę czy Ją na to stać czy nie zastanawiam się czy dałabym radę na jej miejscu wychować je wszystkie, odpowiednio poświęcić im czas itd itp. Nie bez znaczenia jest fakt, iż dzieci są praktycznie w podobnym wieku i wszystkie na raz pójdą do szkoły.... A to wyklucza sytuację iż starsze dzieci uczą i pomagają młodszym...
Ehhh .....Dziwny jest ten świat....
 
Jak sie tak obie rozpedzicie, to strach pomyslec co bedzie za miesiac!
Moj wielki brzuchaczek, moze sie okazac mala garsoniera przy waszych willach dla maluszkow :-D:-D.

Z pewnością tak właśnie będzie! :-D:-D:-D

e tam, sama tego chciala, wiec czego wspolczuc. 6 dzieci juz miala i szczerze mowiac, to mi przykro z powodu jej dzieci, ze taka durna mamuske maja, ktora traktuje je jak znaczki do kolekcjonowania, a nie istoty ludzkie, ktorym trzeba kazdemu z osobna byt i milosc zapewnic :no:

No chyba nawet napisano, że ona jest lekko spaczona psychicznie - pewnie niebawem kobitkę gdzieś zamkną i zaczną leczyć, a dzieciaczki... ech, kolejne sierotki będą :-(
 
reklama
ufffffffff, coraz ciężej się robi:
22 tydzień i juz 56 kg (+ 6 )
obwód w pępku : 87 (po sniadaniu i tłustoczwartkowym deserze) :-D.

Nie mogę się doczekać wiosny i spacerów na Malcie.
 
Do góry